1 yatak odası ve 45 metrekarelik Ücretsiz Ev Planları ile modern bir evin 3d planı

Birkaç gündür bir harita yayınlamadım, istemediğim için değil, yapamadığım için, çok iş, çok fazla yükümlülük ve az zaman. Ama buradayım … bugün biraz daha erken çalışmaya başladım (bugün iyi giden trenler sayesinde) ve siteye gelen tüm ziyaretçilerle paylaşmak için bu haritayı yayınlamanın zevkini kendime verebilirim. Umarım seversin.

Birkaç kapalı metrekaresi ile modern, çok rahat bir ev, eğlence için tasarlanmış. Örneğin bir hafta sonu ya da tatil evi olarak hayal ediyorum. Dış uzay çok ilginç, çevremizdeki doğa ile bağlantı kurmamızı sağlıyor. Fark edeceğiniz gibi bir araç için garaj isteğe bağlıdır, ancak çok şey katar.

1 yatak odalı ev planı

Tek katta bir dağıtımdır. Önümüzde açık hava oturma odası / veranda olarak hizmet veren bir terasımız var. Yapının sosyal alanı, salon ve mutfağı birleştirdiğimiz açık bir ortamdır. Yemek odası mevcut değil, mutfak adasında yemek yeme alanımız var. Bu ortam, bol miktarda doğal ışık alan büyük cam kapılar ile dışarıya açıktır.

Biraz ileride, eksiksiz banyoya ve evdeki tek yatak odasına giden bir koridorumuz var. Bu yatak odasının aynı zamanda ön güverteye açılan cam kapılara sahip olması da dikkat çekicidir.

Garajdaki elektrik duvarlarını gördünüz mü? Aynı zamanda elektrikli olan güvenli araba 😉