10 En İyi Banyo Tadilat Yazılımı

Beyaz makyaj siyah tezgahlı siyah beyaz banyo tasarımı

Banyo tadilat yazılımı ile kendi kat planınızı seçebilir, mükemmel düzeninizi oluşturabilir, malzemeler ekleyebilir ve bitmiş banyo projenizi görselleştirebilirsiniz. Bu banyo tadilat programları ucuzdur ve kullanımı artık her zamankinden daha kolaydır. Aşağıda, sizin için doğru olan tasarımı hızlı bir şekilde oluşturmak için kullanabileceğiniz en iyi 10 banyo tadilat yazılım programı bulunmaktadır.

Modern teknolojinin gelişiyle birlikte, banyonuzu yeniden biçimlendirmek için kaynakları ve kılavuzları bulmak sadece bir tık uzağınızda. Çoğu uygulama ve 3D tasarım yazılımı halihazırda çevrimiçi kullanım için mevcut olduğundan, alan planlama ve 3B modelleme de kolay bir iş haline geldi. Bu, sıkıcı bir şekilde kat planlarının manuel olarak hazırlanması ihtiyacını ortadan kaldırır. Banyo tadilat planları sadece birkaç tıklama ile doğru ölçümler, farklı malzeme yüzeyleri ve dokularla tamamlanabilir. Ayrıca, alanınızın gerçekte nasıl görüneceğinin görsel bir temsilini de verir.

Banyo tadilat projeniz için çizim hazırlarken kullanabileceğiniz tasarım ve planlama yazılımının bir listesi:

1. Sanal Banyo Planlayıcısı / Oda Şekillendirici (Ücretsiz)

Virtual Bathroom Planner, 3D banyo planları oluşturmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir banyo tadilat yazılımıdır. Şablonlarından birini seçebilir, 2B planda düzenleyebilir ve ardından üç boyutlu bir görünüme dönüştürebilirsiniz. Kat planınızı döşemek “sürükle ve bırak” kadar kolaydır. Fayanslar, banyo armatürleri ve diğer armatürler dahil olmak üzere geniş bir yelpazede seçim yapabileceğiniz malzeme yüzeylerini gösteren iyi organize edilmiş bir malzeme kitaplığına sahiptir.

Son zamanlarda (2020) web sitelerini daha da iyi hale getirdiler. Artık bir kullanıcı, mevcut düzen ve dekorunun ölçüleri ve görüntüleri ile banyosunun kaba bir taslağını gönderebilir. Tasarımcılarımızdan biri daha sonra mükemmel tasarımı tamamen ücretsiz olarak yaratacak ve onlara gönderecek, böylece tüm iş kullanıcı için kalifiye bir iç mimar tarafından yapılacaktır.

Sanal banyo tasarımı çevrimiçi tadilat yazılımı

Ücretsiz olarak şu adresten kullanabilirsiniz: http://www.virtualbathrooms.com/

2. Room Sketcher (Ücretsiz)

Bu yazılım, web’de ücretsiz olarak kullanılabileceği için bütçenize zarar vermeden iyi bir 3D uygulama özelliklerine sahiptir. Bu uygulama ile banyonuzun gerçek ölçülerine göre 2 boyutlu plan oluşturabilir, renk seçimi ekleyebilir, yüzeyler, dokular atayabilir ve 3 boyutlu olarak görselleştirebilirsiniz. Aynı zamanda kendi tarzınızı yeniden şekillendirirken uyarlayabileceğiniz banyo ilhamları ve fikirleri sunar.

Room sketcher banyo tadilat yazılımı

Ücretsiz olarak şu adresten kullanın: http://www.roomsketcher.com

3. Fayans 3D Banyo Tasarımları (Ücretli)

Tile 3D Bathroom Designs, karo deseni düzenleri ve banyo planları oluşturmak için ücretli bir yazılımdır. Oluşturabileceğiniz çalışma çizimleri ve gerçekçi perspektiflerin yanı sıra, projeniz için ihtiyaç duyduğunuz karo sayısını kolayca hesaplamanıza yardımcı olan “karo kapak hesaplama” özelliğine de sahiptir.

Tile3d banyo fayansı yazılımı

Şu adresten indirilebilecek ücretsiz bir demo sürümü vardır: http://www.tile3d.com/en/

4. Articad ile Banyo CAD (Ücretli)

Bath CAD, fotogerçekçi çizimler ve doğru ölçümlerle ayrıntılı planlar sunar. Tadilat projenizi tamamlamak için satın almanız ve sipariş etmeniz gereken ürünlerin listesini sağlayan banyo profesyonelleri için özel olarak tasarlanmıştır. Banyo ürünleri satan İngiltere merkezli Bathstore şirketi tarafından geliştirilmiştir.

Articad banyo tadilat tasarım yazılımı

Bu uygulamanın ücretsiz bir demo sürümünü şu adresten talep edebilirsiniz: http://www.articad.com/

5. Easy Planner 3d (Ücretsiz)

Easy Planner 3D veya Opun Planner, banyolar dahil her tür oda için planlar ve fotogerçekçi tasarımlar oluşturmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir çevrimiçi iç tasarım uygulamasıdır. Sadece bir düğmeye tıkladığınızda 2 boyutlu çiziminiz anında 3 boyutlu çizime dönüştürülür. Çoğu komut zaten görüntülendiği için arayüzünde gezinmek kolaydır.

Opunplanner, banyo yeniden modelleme planı yazılımı oluşturur

Bu web tabanlı aracı şu adreste kullanmayı deneyebilirsiniz: http://opunplanner.com/

6. Autodesk Homestyler (Ücretsiz)

Autodesk Homestyler, kullanımı kolay, ücretsiz bir İç Tasarım yazılımıdır. Web tabanlıdır ve tüm özellikleri kendi web sitesinde kullanıma hazırdır. Homestyler’da bir kat planı oluşturmak, planınıza mobilya, kapı, pencere, armatür vb. Eklemek ve ardından bunu 3D’ye dönüştürmek kadar kolaydır.

Autodesk homestyler oda tasarım yazılımı

Autodesk Homestyler, web sitesinde her zaman kullanılabilir: http://www.homestyler.com/

7. Smart Draw (Ücretli)

Smart Draw, her türlü planı ve düzeni tasarlamak için kullanılabilecek bir 3B yazılımdır. Standart paket için 197 dolara mal olmasına rağmen, ücretsiz bir demo sunuyor. Yer planlarını içeren yüzlerce mevcut şablona sahiptir. Banyo için örnek planlar çevrimiçi olarak düzenlenebilir veya isterseniz kendinizinkini de oluşturabilirsiniz. Smart Draw ayrıca Word, Excel, Powerpoint ve Dropbox gibi diğer yaygın uygulamalarla entegre olup, çiziminizi tek bir tıklama ile göndermenize olanak tanır.

Smartdraw odası tasarım yazılımı

Smart Draw şu adresten indirilebilir: https://www.smartdraw.com/

8. Space Designer 3D (Ücretsiz)

Space Designer 3D, başka bir ücretsiz web tabanlı alan planlama yazılımıdır. Yazılımı indirmeye gerek kalmadan odalar ve hatta tüm evler için 2D ve 3D çizimler oluşturmanıza olanak tanıyan kullanıcı dostu bir uygulamadır. Kat planınızı döşemek, basit bir “sürükle ve bırak” eylemi kadar kolaydır. Materyal kitaplığı, aralarından seçim yapabileceğiniz 1500’den fazla mobilya içerir.

Spacedesigner3d kat planı yazılımı

Space Designer 3d’ye şu adresten bakabilirsiniz: https://www.spacedesigner3d.com/

9. Yapılacak Oda (Ücretsiz)

Room to Do, 2D ve 3D çizimleri kolayca oluşturmanızı sağlayan bulut tabanlı bir yazılımdır. Tarayıcınızda çalışan, alan planlama ve iç tasarım için çevrimiçi bir hizmettir. Ayrıca, projenizin tam bir görselini vererek projenizde dolaşmanıza izin veren “yürüme görünümü” moduna sahiptir. Karmaşık şekillerde bile duvar çizmeyi kolaylaştıran benzersiz çizim araçlarına sahiptir. Room to Do ayrıca seramik karolar, halılar, ahşap, taş ve duvar kağıdı gibi çok çeşitli malzeme kaplamalarına sahiptir.

Roomtodo tasarım odaları 3 boyutlu yazılımda

Https://roomtodo.com/ adresinden ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

10. Home by Me (Ücretsiz Deneme)

Home by Me ücretsiz indirilebilir bir oda planlayıcısıdır. Alanınızın gerçekçi görünümlerini sağlayan bir 3B planlama aracıdır. Bu yazılımı kullanırken, oda düzeni ve şekli için hazır bir şablon seçerek hızlı bir şekilde bir 2D plan çizmeye başlayabilirsiniz. Kapılar, pencereler, zemin veya merdiven gibi diğer öğeler daha sonra kitaplıklarından eklenebilir. Kat planından artık 3 boyutlu çizim olarak görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca dekorasyon ve ev eşyalarını kolayca eklemenize olanak tanır.

Homebyme oda düzeni yazılımı

Home by Me’yi şu adresten indirin: https://home.by.me/en/

Ev ve banyo tadilat yazılımı için daha fazla fikir istiyorsanız, en iyi iç tasarım yazılımı hakkındaki yazımıza göz atın.

Beğenebileceğiniz İlgili Banyo Galerileri:

Banyo Tadilat Fikirleri – Banyo Tasarım Fikirleri – Lüks Duşlar – Küçük Banyo Tasarımları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir