10 Farklı Mutfak Tezgahı

Mermerin üzerine gelin. Evet, mutfak tezgâhları için popüler olan seçimin yerini piyasadaki bazı harika yeni malzemeler aldı. Sabuntaşı, beton, cam, granit, ahşap, paslanmaz, uzun sarma seçenekleri listesinde sadece birkaçıdır. Doğru mutfak tezgahını seçmek çok kafa karıştırıcı bir karar olabilir. Ama bunun için buradayız. Modüler mutfak hedeflerinizi yeniden tanımlayacak 10 mutfak tezgahı tasarımını özenle seçtik. Daha fazlasını öğrenmek için daha fazlasını okuyun.

Mükemmel Bir Yemek İçin Oldukça Parlak Granit Tezgah Üstü

Granit Tezgah Üstü ve Kuvars Tezgahı Aynı, Beyaz Ve Siyah Granit Mutfak Tezgahı Modern Görünümler Veriyor
Modern, klasik tarzda bir mutfak için uyumlu dolaplara sahip kirli beyaz granit mutfak tezgahı

Çoğu ev sahibi için en iyi seçim. Bu geleneksel granit tezgah, bu malzemenin dayanıklılığı ile mutfağınızın değerini katlayan sıra dışı bir görünüm sağlar. Doğal bir malzeme olan granit, günümüzde yapı malzemesi olarak kullanılıyor. Dünyanın çoğu yerinde, granit ve kuvars aşağı yukarı aynı maliyete sahiptir. Ancak doğal granit, parlaklığını korumak için insan yapımı kuvarsdan biraz daha fazla özen gerektirir. Özellikle yağ ve şarap izleri, asitler ve sodalar gibi lekeleri hızla temizler. O mükemmel yemeği pişirmek için mükemmel bir seçim.

Laminat Mutfak Tezgahı Güzel ve Düşük Maliyetlidir

Laminat Tezgah, Başka Bir Mutfak Tezgahı Türüdür, Retro, Her Yerde ve Parlak Doymuş Renklerle Gelir.
Geniş ve temiz bir yüzey için beyaz laminat mutfak tezgahı

Laminat tezgahlar açık farkla en bütçe dostu seçenektir ve doğal taş, ahşap ve kuvarsı andıran ve yarı maliyetle yeni desenler sayesinde hızla popülerlik kazanıyor. Bu laminat tezgahlar retro, her yerde ve parlak doygun renklerle gelir – mutfak tezgahınızı tasarlarken göz önünde bulundurmanız gereken modaya uygun seçenekler.

Ahşap Tezgahlar Sıcaklığı Getiriyor

Mutfağınızdaki Ahşap Tezgahlar Bak ve Hissediyor Gibi Bir Kır Evi Getirin
Ahşap mutfak tezgahları doğada hem dekoratif hem de işlevseldir.

Mutfağınızdaki ahşap tezgahlar, bir kulübe gibi bir görünüm ve his getiriyor. Bu tezgahlar, doğası gereği hem dekoratif hem de işlevseldir. Ahşap, doğası gereği dayanıklı bir malzemedir, yemek hazırlamak için idealdir. Ahşap tezgahınız koruyucu bir örtü ile dikkatlice ve düzgün bir şekilde kapatılmışsa, et doğramak için de kullanabilirsiniz! Granit ve laminat gibi diğer bütçe dostu seçeneklerden farklı olarak ahşap, ısı emici özellikleri sayesinde oldukça yüksek ısıya dayanıklıdır. Bu nedenle, ahşap bir mutfak tezgahı ile sıcak tencere, tava ve diğer sıcak eşyaları yüzeye yerleştirme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Ayrıca eklektik bir görünüm için ahşap tezgahınızı doğal veya işlenmiş taş gibi diğer malzemelerle eşleştirerek yaratıcılığınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Mermer Tezgahlar Temel Malzemenizdir

Mermer Tezgah Üstü Malzeme Kullanır ve Beyaz Mermer Mutfak Tezgahı Zengin Görünüm Verir.
Mermer her renkle iyi uyum sağlar, bu nedenle mutfak tasarımı için çalışmak kolay bir seçimdir.

Tasarım dünyasının her zaman yeşil sevgilisi. Gri ve beyaz tonlu mermer sadece estetik açıdan hoş değil aynı zamanda hafif lekeleri de kamufle eder. Mermer, yaygın olarak kullanılmasına rağmen, her zaman herhangi bir mutfak tezgahı tasarımına üst düzey bir görünüm kazandırmayı başarır. Diğer bahsettiğimiz malzemelerden biraz daha pahalı olsa da mutfak tezgahı tasarım stillerinde kesinlikle yeri vardır. Mermerin nötr renkleri diğer tonlarla iyi uyum sağlar. Bu yüzden herhangi bir renk dolabı, turuncu, kırmızı, mavi veya yeşil ile eşleştirin ve doyamayacağınız güzel bir mutfak tasarlayın.

Mutlu ve Yumuşak Bir Parıltı İçin Honlanmış Granit Tezgah Üstü

Honlanmış Granit Tezgah Üstü, Granit Malzemenin Zigotik İkizini Kullanır ve Popüler Renk Seçenekleri Beyaz Granit Mutfak Tezgahı ve Siyah Granit Tezgah Üstüdür
Geleneksel parlak görünüm yerine yumuşak ve mat bir görünüm için honlanmış granit mutfak tezgahı seçin.

Bu malzeme, zigotik bir granit ikizi diyebileceğimiz şeydir. Honlanmış granit, cilalı granitin parlak görünümüne kıyasla yumuşak ve mat bir yüzeyin özelliğidir. Cilalı granit gibi, honlanmış granit de çizilmeye, ufalanmaya ve ısıya eşit derecede dayanıklıdır ve bugün piyasada bulunan en dayanıklı mutfak tezgahı seçeneklerinden biridir. Ve popüler bir ev sahibi seçimini de unutmamak!

Paslanmaz Çelik Mutfak Tezgahı

Paslanmaz Çelik Mutfak Tezgahları Mutfağınıza Modern ve Endüstriyel Bir Görünüm Getiriyor
Paslanmaz çelik tezgahlar mutfağınızın modern görünmesini sağlar.

Paslanmaz çelik mutfak tezgahı modern ve endüstriyel bir görünüm kazandırır. Bu özel metal yüzey, herhangi bir renkle iyi uyum sağlar ve en havalı tezgah malzemelerinden biridir. Çoğu küçük ölçekli otel bunu kullanır ve ev mutfaklarına da girmiştir. Temizlemesi de çok kolay – tek ihtiyacınız olan lekeleri silmek için ıslak bir bez. Paslanmaz çeliğin en iyi özelliklerinden biri, bakteri birikimini önleyebilmesidir. Bu, onu mevcut en hijyenik tezgahlardan biri yapar.

Cam Tezgah Üstü ile Çıldırın

Cam Tezgah, Mutfak Tezgahının Başka Bir Tezgahıdır ve Şık Bir Görünüm Verir.
Cam mutfak tezgahları, modern görünümü nedeniyle popüler hale geliyor.

Mutfaklardaki şık görünümlü cam tezgahlarının yanı sıra başka birçok avantajı da vardır. Cam herhangi bir şekilde kesilebilir ve bu malzeme bir dizi doku ve renkte mevcuttur. Modern ve sofistike görünümü nedeniyle mutfaklar için cam tezgah giderek daha popüler hale geliyor. Bakımı kolaydır, leke tutmaz ve dolayısıyla hijyenik bir seçimdir. Uzun bir ömür için, doğası gereği en az bir inç kalınlığında ve temperlenmiş camı seçin.

Geri Dönüşümlü Tezgah Üstü Oldukça Öfke

Geri Dönüşümlü Mutfak Tezgahları Beton, Cam Ve Kağıt, Kompozit Ve Plastik Malzemelerle Yapılıyor.
Geri dönüştürülmüş mutfak tezgahı, çevreye duyarlı ev sahipleri arasında bir öfke.

Geri dönüştürülmüş tezgahlar bilinçli tüketici için çevre dostu seçenekler olarak gelir. Bu mutfak tezgahları, beton, cam ve kağıt, kompozit ve plastik dahil olmak üzere çeşitli sürdürülebilir malzemelerden yapılmıştır. Genellikle bu tezgah malzemesi, tüketici öncesi ve sonrası ürünlerin bir karışımını içerir. Geri dönüştürülmüş tezgahlar da çok çeşitli renk ve dokularda mevcuttur.

Beton Mutfak Tezgahları Şık ve Özelleştirilebilir

Beton Mutfak Tezgahları, Mutfakta Benzersiz Bir Dekor Stili Oluşturmak İçin Cam, Fayans ve Mermerler gibi Farklı Malzemeler Kullanır
Bu modern mutfağın odak noktası kalın bir beton tezgahtır.

Beton tezgahlar birçok renk ve dokuya sahiptir. Beton malzeme, benzersiz bir dekor stili oluşturmak için cam, fayans ve mermer gibi birçok farklı malzeme ile çok iyi karışır. Yaratıcı görünümünün yanı sıra enerji açısından verimli bir malzemedir. Yaz mevsiminde evinizdeki sıcaklık yükseldiğinde, beton tezgah ısıyı yakalayıp soğuduğunda dışarı verir.

Sabuntaşı Tezgahı Akıllı Bir Seçimdir

Sabuntaşı Tezgahı Sabuntaşı Malzemesi Kullanır, Beyaz ve Siyah Sabuntaşı Mutfak Tezgahı Popülerdir.
Soapstone mutfak tezgahı, akıllı ev sahipleri için doğru seçimdir.

İç tasarım dünyasının bir diğer yeni malzemesi olan sabuntaşı, doğada yüksek leke tutmaz ve bakterilere karşı dirençli olduğu için mutfağınız için idealdir. Sabuntaşı, açıktan karanlığa kadar çeşitli gri tonlarda bulunan gözeneksiz bir doğal taştır. Diğer doğal taşlardan farklı olarak yıllık yapıştırma gerektirmez. Düzenli mineral yağ uygulaması yüzeydeki çizikleri örter ve zamanla taşın rengini derinleştirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir