147 metrekarelik Konforlu iki katlı, üç yatak odalı ev Ücretsiz Ev Planları

iki katlı ve üç yatak odalı ev

Bu evi seviyorum. Geliştirilebilecek birkaç şeye sahiptir. Bazı sorunların nasıl çözüldüğünü ve alanın, sitede gördüğümüz diğerleri kadar büyük olmayan bir metrekareye sahip çok rahat bir ev oluşturmak için nasıl kullanıldığını gerçekten seviyorum.

Zemin kat planı

Zemin kat planında önünde küçük bir sundurma görüyoruz. Giriş kapısı doğrudan oturma odasına ulaşmamızı sağlar, ancak merdivenler ve ebeveyn yatak odasına açılan kapı ile bir resepsiyon alanı oluşturulur. Oturma odası geniş ve aydınlıktır. Odak noktası olarak bir şömine ile. Geniş ve ferah mutfak ve yemek alanına bağlanır.

Mutfakta bir ada ve rahat çalışmak için bolca alan vardır. Yemek odasından, daha önce çamaşırhaneden geçerek arka bahçeye erişebiliriz. Bu alanda tuvaletin yerini pek sevmiyorum. Özellikle doğu kapısından.

Ana süit ayrı bir paragrafa layıktır. Ferah, ama müstehcen olma noktasında değil. Bu yatak odasında eksiksiz bir banyo ve fazlasıyla yeterli bir gömme dolap vardır. Belki kapıların yeri değişir…. ama genel olarak bana kabul edilebilirden daha fazla bir dağılım gibi görünüyor.

Üst kat basittir, ancak tipik bir aile için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Merdivenlerin çıkışında bizi bu katta iki yatak odası ile banyo arasında dağıtan küçük bir salon var. Soldaki yatak odası, iç oturma odası gibi ekstra bir alana sahiptir.

Bu kattaki banyo ortada bir bölme ve çift lavabo ile donatılabilir. Bu, bu dairede yaşayan tüm insanlar için çok daha kullanışlı bir alana sahip olmamızı sağlayacaktır.

Ne düşünüyorsun? Onlar hoşlanıyor? Herhangi bir değişiklik yapar mısın?