153 metrekarelik bodrum katında iki katlı ve üç yatak odalı ev planı Ev Planları Ücretsiz

Bodrumlu evleri seviyorum. Çok fazla arazi alanınız olmadığında kare görüntü eklemenin en iyi yollarından biri olduğunu düşünüyorum. İyi inşa edilmiş bir bodrum katı, büyük bir oyun odası, ziyaretçilerimiz olduğunda uyuyabileceğimiz fazladan bir yer veya geniş bir depolama alanı olabilir. Önemli olan onu bitirmek ve yarıda bırakmamak, çünkü aksi takdirde kimsenin kullanmak istemeyeceği süper geniş bir alan haline gelir.

Zemin kat planında ön galerinin doğrudan oturma odasına açıldığını görüyoruz. Resepsiyon alanı yoktur, ancak girişi merdivenlere yaklaştırarak sağlanabilir. Her ne kadar bunun feng shui ile el ele gitmediğini söyleseler de.

Mutfak alanı (büyük bir kahvaltı bar tarzı barın olduğu yer) ve yemek odası, açık konsept düzen dedikleri şekilde, tamamen oturma odasına açılıyor. Mutfağın yanında “ızgara” olarak hizmet veren arka sundurma var.

Aynı katta, inşaatın sağında evin sahipleri için alanımız var. Büyük bir yatak odası, devasa bir en-suite banyo ve gömme dolap. Yanlarında tuvalet ve çamaşır odası var.

Üst kat çok basit ve simetrik, bunu seviyorum! Ön tarafta merdivenlerle ayrılmış iki yatak odası ve arkadaki banyo. Bu bitki için fazla sürmez. İkinci bir oturma odası olarak hizmet vermek için dağıtım salonunda belki birkaç metrekare daha.

İşte bodrum planının bir görüntüsü. Aynı zamanda oldukça simetrik olması ve ona en çeşitli kullanımları sağlamak için iki geniş açık alana sahip olması. Oyun odasından ekstra yatak odalarına.

Umarım tasarımı beğenmişsindir. Ve kendi planlarınız için ilham kaynağı olmasına izin verin.