18 metrekarelik daire planı Ücretsiz Ev Planları

Stüdyo daire planlarını seviyorum. Bunları, acil konutlardan ucuz tatil evlerine, sonsuz olasılıklar aracılığıyla belirli durumlar için çok faydalı buluyorum. Bir tür turist girişimi kurmayı düşünen birine kabin veya bağımsız olmak isteyen bir genç için ilk ev olarak hizmet edebilirler.

18 metrekarelik stüdyo daire

Bugünün haritası 5 metrenin biraz altında genişliğinde ve 4 metre uzunluğundadır. Sitede yayınladığım planların çoğunda sadece bir yatak odası için kullanılan alan. Ancak burada tek bir kişinin veya çocuksuz bir çiftin evi için gereken her şeyi bulmak mümkündü. Bir tarafta (sağda) arka tarafta mutfak alanı ve banyo var, alan nedeniyle banyonun içinde lavabo yok, bunu pek sevmiyorum ama az yeriniz olduğunda paradan tasarruf etmeniz gerekiyor mümkün olduğunca çok metrekare. Sol alanda oturma odası ve yatak odası alanı var, küçük ama yeterli.

Ne düşünüyorsun? Böyle bir şey inşa ederler mi? Yukarıda bahsettiğim şartlar için ev seçeneği olarak beğendim ama bu planı günlük bakkal olarak kullanılabilecek bir yapı olarak görmüyorum …