2 katlı, 2 odalı ve 92 metrekarelik ev, ekstra odalı Ücretsiz Ev Planları

ev

Bu ev, odalardan birinin altında geniş bir açık alana sahip olmasıyla karakterize edilir. Bu alan birçok şey yapmak için kullanılabilir. Izgara, garaj, açık oturma odası veya hepsi aynı anda olabilir.

Zemin kat planı

Planda görüldüğü gibi. Zemin katta oturma odası ve arkadaki yemek odası ile alanı paylaşan bir mutfak var. Bir pencere dışarıyla bağlantı kurmamızı sağlar. Ortada tuvalet, çamaşır odası, dolap ve üst kata erişim bulunan bir servis alanımız var. Çok amaçlı galerinin önünde.

Üst kat planı

Üst kat, sakinleri için temiz ve ferahtır. Ön taraftaki ana oda. Arkada başka bir yatak odası. Ortada zemine erişim ve dağıtım. Eksiksiz bir banyo ve dolap ile. Başka pek bir şey yok, senin de ihtiyacın yok.

Kat arası

Merdivenleri çıkarken “bir sır” vardır. Merdiven sahanlığında gizli bir oda. Ziyarete yer vermek için ideal. Maksimum alan kullanımı gözlemlenebilir.

Aşağıda kot planını görebilirsiniz. Zemin katta geniş bir yükseklik alanı görebilirsiniz. Bu, yukarıda belirtilen uyku alanını bulmanızı sağlar.

Yükseklik düzlemi

Bu uçak hakkında ne düşünüyorsun? Bir tatil evi veya benzeri olarak harika görüyorum. Her ne kadar onu günlük bir ev olarak görmekten çekinmem.