Reklamı kapat
Reklamı kapat
Ev dekorasyonları
Ev dekorasyonları

2020 En Büyük İç Mekan Duvar Sanatı Trendleri

Bu Haber 14 Aralık 2020 - 18:04 'de eklendi ve 82 kez görüntülendi.

Aynı evde uzun yıllar geçirdikten sonra insanlar sıkılmaya başlar. Ve çünkü evi değiştirmek neredeyse imkansızdır ve tüm mobilyayı değiştirmek gerçekten pahalıdır; insanlar çoğunlukla duvarlarını onarmaya ve sıkılığın üstesinden gelmeye karar veriyor. Yeni bir duvar, evinize tamamen yeni bir görünüm kazandıracak. Bazen duvarı yeniden boyamanıza bile gerek kalmaz, sadece resimler gibi bazı duvar süsleri ekleyebilir ve anında yenilenmiş bir görünüm elde edebilirsiniz. Aşağıdaki makalede bulacaksın 2020’ye damgasını vuran en büyük iç duvar sanatı trendleri ve evinize şık bir görünüm vermek için bazılarını deneyin.

VÜCUT

İnsan vücudu, şimdiye kadarki en büyük sanat eserlerini yaratmak için ilham kaynağı oldu. Ve bugün 2020’de işler hiç değişmedi. Birçok iç mimar, bu tür sanatı, açık fikirli sahiplerin sahip olduğu modern ve sofistike iç mekanlara yerleştirme eğilimindedir. Başyapıtlar yaratmak için bir ilham kaynağı olarak vücut stili çok fazla esneklik sağlar. Geleneksel yağlı boya tablolar, elle çizilmiş eskizler veya renk engellenmiş şekiller aracılığıyla sunulabilir. İç mekanınız için hangisini seçerseniz seçin, hiç yanılmayacaksınız.

kaynak

ÇİZGİ ÇİZGİ YÜZLER

İç mekandaki belki de en popüler trendlerden biri olan çizgi çizilmiş yüzler ilk kez 2019’un sonunda ortaya çıktı, ancak en büyük çekiciliği 2020’nin ilk yarıyılıydı. Bir veya daha fazla kişinin yüzünü belirsiz çizgilerle gösteren baskılar görülebilir. kesinlikle çevrenizdeki her yerde. İç mimarlar bunları yastıklar, vazolar, havlular, duvar kağıtları aracılığıyla iç tasarıma eklemeye çalışıyorlar… Ancak, kesinlikle hepsinin en sofistike varyantlarından biri çerçevelenmiş ve doğrudan duvara asılmış veya doğrudan ahşap bir mobilya yüzeyine yerleştirilmiş bir resimdir. Bu duvar dekorasyonu, beyaz veya nötr iç tasarımlarla mükemmel bir şekilde eşleşir ancak iç mekana huzurlu bir ses veren soluk pembe veya toprak rengi aksesuarları mükemmel şekilde yerine getirebilir.

kaynak

HARİTALAR VE KONUMLAR

Farklı boyutlarda çerçevelerde basılan ve çerçevelenen haritalar ve konumlar kesinlikle 2020 için insanların en sevdiği duvar dekorasyon trendlerinden biridir. Tatillerde daha önce ziyaret ettikleri favori yerleri veya gelecekte ziyaret etmek istedikleri ülkeleri seçerler. Bu şekilde, belirli bir yerde yaşadıkları güzel anları sunan daha kişiselleştirilmiş bir duvar dekoruna sahip olduklarını hissederler. Dünya haritası veya bazı Küre baskısı, evinizdeki birçok ziyaretçinin daha sonra gelip hoşça vakit geçireceği gerçek bir sanat eseri yaratabilir.

kaynak

BİYOFİLİK

İnsanlar çevreye uzaklara gittikçe daha fazla bağlanma eğilimindedir. Bunu yapmanın bir yolu doğayı eve getirmektir. 2020’de iç mimarlar doğayı eve getirdiklerini söylediklerinde, sadece taze bitkilere değil, doğal manzaralar, çiçekler ve bitkiler ve çoğunlukla yeşil yapraklar sunan fotoğraflara atıfta bulunuyorlar. Biofilik, huzurlu, rahatlatıcı ve stresi azaltan ev dekorasyon aksesuarları talebine iç mimarların verdiği en büyük trendlerden biri haline geldi. Bu nedenle yeşil, iç duvar tasarımına damgasını vuran yılın rengidir.

kaynak

TATLI VE KENAR

Küfürlü ve keskin baskılar, dünyadaki mevcut siyasi koşulların kışkırttığı muazzam öfke ve hayal kırıklığının bir sonucu olarak geldi. Çoğunlukla ortalama bir aile evinde görülemeyecek bazı komik içerikler sunuyorlar. Ancak, etraflarındaki olaylardan hayal kırıklığına uğrayan daha fazla genç, bunları iç dekorasyon güdüsü olarak kullanıyor.

kaynak

EĞRİLER

Keskin, düz çizgiler, 2020’den beri resmi olarak ölü ilan edilebiliyor. Yeni on yılın başlangıcı, mobilya ve aksesuarların şekillendirilmesinde yeni bir trend getirdi ve iç tasarıma sofistike son dokunuşu verdi. Eğriler, daireler ve kemerler 2020’nin en büyük yeni trendi haline geldi. Ve örneğin kıvrımlı bir kanepe harika görünebildiği, ancak odanın tüm alanını kaplayacağı için, tasarımcılar bu eğilimi birlikte sunulan duvar dekoruna sokma eğilimindeler. soyut kavisli baskılar ve sanat eserleri.

kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
4
Dekorasyon
Çocuklar HABERLERİ
Ev Tasarımları HABERLERİ
Son trend mutfakta kahve köşesi Son trend mutfakta kahve ...

Mutfakta kahve köşesi ya da çay ya da her ikisi için küçük b...

Modern balkon perdeleri Modern balkon perdeleri

BALKON PERDELERİ: GÜNCEL VE MODAYA UYGUN DEKORASYON FİKİRLER...

En İyi İlham Kaynağınız İçin  8 Ev Sineması Fikri En İyi İlham Kaynağınız İ...

Sinemalarda film izlemeyi sever misin? Ama yoğun programınız...

Evinizi Etkileyecek 9 Güzel Bohem İç Dekorasyon Fikirleri Evinizi Etkileyecek 9 Güz...

‘Boho tarzı’ terimini hiç duydunuz mu? Gerçekten...

12 Çarpıcı  Çamaşır Odası Tasarım Fikri 12 Çarpıcı Çamaşır Odası...

Küçük veya küçük bir ev, sahibinin her bir odayı bölmede dah...

5