2020İçin En İyi Yemek Odası Boya Renkleri

Burada 2019 ve sonrası için en iyi yemek odası boya renklerini sunuyoruz.Boz kahverengi boya ve beyaz lambri ile geleneksel yemek odası

Yıllar geçtikçe, yemek odasının işlevi sadece yemek için bir odadan daha fazlasına dönüştü. Yemek odası aynı zamanda bir ev ofisi, bir konferans odası, bir mutfak veya oturma odası uzantısı, bir çalışma alanı ve bir salon olarak hizmet vermiştir.

Daha büyük evler için yemek odası genellikle resmi bir yemek odası olarak kurulur ve bu nedenle günlük olarak kullanılmaz. Genellikle misafirleri ağırlamak için büyük bir yemek masası ile dekore edilmiştir. Daha küçük evler için yemek odası daha küçük bir masa ile kurulabilir. Bazı durumlarda yemek odası tamamen kaybolur. Yemek alanı mutfakla veya şimdi yemek yenen mutfak dediğimiz şeyle birleştirilmiştir. Bu, yerden tasarruf etmek için yemek alanının mutfağın içinde olduğu anlamına gelir.

Yemek yediğimizde hep birlikte oturur ve yüzleşiriz. Yemek alanının da önemli tartışmalar için buluşma yeri olmasının nedenlerinden biri budur. Bunun bir örneği filmlerde de görülebilir. Okulda genç bir çocuğun başı belaya girer. Eve döndükten sonra anne ve babası onu yemek masasında kahve yudumlarken bekliyor. Okuldaki sorunlarını yemek masasında tartışmaya devam ederler.

Bazı evler yemek odasını yemek için kullanmaz, ancak yemek masasını çalışma alanına dönüştürmüştür. Bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, telefonlar, kağıtlar ve yazıcıların tümü bir yemek masasına çok iyi sığar ve boş yer vardır. Bu, evde yalnız olan ve bu nedenle yemek için yemek odasını kullanmaya gerçekten gerek duymayan bekar ev sahipleri için iyi çalışır.

Yemek odasının tüm fonksiyonları ile temanızı seçmek önemlidir. Yemek odası mutfak kadar önemli olmayabilir ama hemen hemen her şey için kullanılabilecek çok esnek bir odadır. Yemek odası mobilyaları rahat, sağlam ve uzun ömürlü olmalıdır.

Yemek odası renk düzeni aynı zamanda sahiplerin ruh halini de belirler. Doğru boya rengini seçmek, odanın amacına uygun ambiyansı size verir. 2018 için yemek odası boya renkleri cesur, zengin ve zariftir. İşte gelecek yılın favorileri olarak sıralanan boya renklerinden bazıları.

Yüksek tavanlı ve avizeli mavi yeşil yemek odasıŞu Anda (Mavi Yeşil)

Yemek odanızı bir dinlenme ve sakinlik sığınağına dönüştürmek için In the Moment sizin için renktir. Ladin mavisi, yumuşak gri ve gür yeşilin birleşimidir. Şu anda aqua blue boya rengi

bu huzur duygusunu verir. Rahat hissetmek artık yatak odanız veya oturma odanızla sınırlı değil. Bu mavi yeşil boya rengi, iç tasarımınıza rahatlatıcı bir atmosfer katar. Renk, daha doğal bir yemek odası ortamı arayanlar için ideal olan rahatlatıcı bir sığınak hissi yaratmak için hem modern hem de kıyı hissini bir araya getiriyor. Renk, yukarıda görüldüğü gibi beyazla eşleştirilmiş iki tonlu bir yemek odası tasarımıyla uyumludur.

Sıcak

Caliente kırmızı boya rengi

Caliente zengin bir kırmızı renktir. Bir yemek odası ortamında bu renk, özellikli bir duvar veya dolaplarda kullanılabilir. Enerji ile dolu güçlü ve parlak bir renk yayar. Bu, misafirleri ağırlamayı ve evlerinde cesur renkleri seven insanlar için harika bir renktir.

Kırmızı yemek odası dramatiktir ve daha nötr bir ortamda kaybolabilecek ayrıntılarını gerçekten ortaya çıkarmak için bir avize ile eşleştirilebilir. Ayrıca kırmızı duvarlar, görünümlerini gerçekten yumuşatan aynalar ve resimler için mükemmel bir zemindir.

Beyaz lambri ile siyah boya rengi yemek odası

Bu yemek odası dekorunu – Wayfair’de görün

Derin Oniks

Deep Onyx’in kara tahta bir görünümü var. Hem erkeksi hem de feminen bir görünüm için çok yönlü, klasik, derin ve zengin bir siyah renktir. Erkeksi bir görünüm için bu renk Derin oniks boya rengi

Sandalyeler, sanat eserleri ve lambalar gibi gri ve beyaz dekorla en iyi şekilde eşleştirilir.

Daha kadınsı bir görünüm için derin oniks, sandalyeler, dolaplar, yastıklar ve sanat eserleri gibi sıcak pembe, mor, sarı ve mavi dekorlar için mükemmel bir arka plandır. Çağdaş ve modern yemek odası tasarımlarında renk kelimeleri iyi.

Siyah Alev

Tıpkı Deep Onyx gibi, Black Flame de siyah ve indigo’nun güzel bir kombinasyonu olan daha koyu bir gölgedir. 2019 kesinlikle siyah tonlarına sahip hayranlar. Kara Alev Siyah alev boya rengi

renk, zarafet ve samimiyetin bir resmidir.

Bu duvar rengi, mekana daha rahat bir his verdiği için büyük yemek odaları için harikadır. Bir ifade duvarı olarak kullanılabilir ve daha açık dekorla eşleştirilebilir.

Öz odun boya rengi ile yemek odasıÖz odun

Bir yemek odası için en iyi yarı-nötr renk olan Heartwood, sıcak bir leylak-taupe rengidir. Yarı nötr olduğundan, bu duvar boyası ile farklı renkli dekoru eşleştirmek kolaydır. Öz odun boya rengi

renk. Minimalist bir görünüm için temel olarak kullanılacak kadar kesinlikle basit.

Öz odun boya rengi, yemek odası alanınızda sıcak ve doğal bir sığınak havası yaratmak için ahşap renklerle iyi uyum sağlar. Boz kahverengi tonu, kaotik bir günün ardından dinlenmek için bir yer isteyen meşgul aileler için ideal olan sakinlik duygusu uyandırır.

Ahşap zeminli güneşli sarı yemek odası tasarımıGen 2 Sunny Yellow

Güneşli sarı boya rengi

Gen 2 Yellow, evinizin her zaman yaz gibi hissetmesini sağlar. Hem ferahlatıcı hem de parlak olan güneşli sarı bir renktir. Bu duvar rengi yaz mevsimini her zaman büyülüyor. Yemek odanız her zaman duvarlarınızda güneş ışığı alınmış gibi hissedecek.

Parlak sarı bir renk, birçok ev sahibi için çok yoğun olabilir. Sarıyı yeşil ile birleştirmek daha tonlu bir sarı renk oluşturabilir. Daha nötr bir renk arayanlar için, neredeyse tüm diğer renklerle eşleşecek tonda bir sarı tonu deneyin.

Stardew gri boya ile yemek odasıStardew

Sizi dingin hissettiren bir diğer renk de Stardew. Yumuşak ve sakin olan sessiz gri-mavi tonudur. Harika bir duvar rengidir çünkü herhangi bir renkli dekorla eşleştirilebilir. Bu temiz ve rahat görünümü korumak için minimalist mobilyalarla eşleştirmek için de harikadır.

stardew-boya-rengi

Beyaz badanalı ahşap yüzeyler ve rustik ahşap mobilyalarla harika bir şekilde eşleştiğinden, renk hostesi bir çiftlik evi ambiyansı oluşturmak için etkili bir şekilde kullanılabilir.

2019 için en iyi yemek odası boya renkleri seçimlerimizden memnun kaldığınızı umuyoruz. Tasarımınız için mükemmel tonu elde etmek üzere renk eşleştirme için en iyi boya rengi uygulamalarını görmek için bu sayfayı ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir