3 yatak odalı, 96 metrekarelik resmi ev planı Ücretsiz Ev Planları

Bugünün planı resmi bir evle ilgili … Mekanlar oldukça ayrı ve oldukça ciddi görünüyor. Tamamen resmi bir yapı değil. Sonuçta yemek odası için benzersiz bir ortama sahip değil. Ancak ortamlar arasındaki ayrım, açık bir konsept içinde sahip olabileceğimiz eğlencenin bir kısmını ortadan kaldırıyor.

3 yatak odası ve 96 metrekare ile ev planı

Dikkatli ol, beni yanlış anlama, tasarım bana doğru geliyor ve ihtiyaçları tamamen karşılıyor. Kapalı bir salona ve çamaşır odası gibi diğer yapı türlerinin sahip olmadığı ve daha sonra özlediğimiz çeşitli ortamlara sahip olmanın birçok noktasını ekler. Maalesef, dağıtımı daha iyi değerlendirmek için mobilyaların dağıtımını takdir edebileceğimiz bir kat planım yok.

Yukarıdaki resimde görebileceğimiz gibi, girdikten sonra kendimizi solda resepsiyon işlevi gören bir koridorda buluyoruz, oldukça büyük, şömineli oturma odamız var. Sağ tarafta bizi üç yatak odası ve banyo arasında dağıtan bir koridor var. Arka tarafta mutfak ve yemek odasına erişimimiz var. Bunlar oturma odasıyla Fransız kapılardan (çiftlerden) iletişim kurar. Çamaşırhaneden geçtikten sonra arka bahçeye de erişimimiz var.

Fark etmiş olabileceğiniz gibi, odalardan biri en-suite banyoludur. Benim zevkime göre küçük bir şey, iki veya üç metrekare daha kullanmayı ve küvetli ve daha iyi dağıtımı olan bir en-suite banyoyu tercih ederdim.