3 yatak odası ve 81 metrekare Ücretsiz Ev Planları ile ahşap ev planı üretin

PRO.CRE.AR’da sunulan ev modellerine yine de şaşırıyorum… Bu plana başvurmasak bile onların tasarımlarını kendi evimizi inşa etmek için kullanabiliriz. Veya bunları kendi tasarımlarımız için ilham kaynağı olarak kullanabiliriz. Bugün getirdiğim plan, “ağaç kesme” evi. Tek katta 3 yatak odalı bir ev.

Bu tasarımların güçlü yanlarından biri de bence en kullanışlı olan 3 yatak odalı planları birkaç metrekarede bulmamız. Ek olarak, bu planlar tipik bir orta sınıf ailenin ihtiyaçlarına oldukça uyarlanmıştır. Sorunsuz bir şekilde talip olabileceğimiz evler.

House procrear maderera 3 yatak odaları

Bildiğiniz sosyal alan, mutfak, yemek odası ve oturma odası tek bir açık konsept ortam içerisinde. Bazıları bundan hoşlanmayabilir, ancak mutfakta çocukları kontrol etmek için idealdir. Oturma odasında üç yatak odası ve iki banyoya giden bir koridor var. Lavabo dışarıda iken ana banyonun nasıl dağıldığı dikkat çekicidir. Belki de bu alan yeniden düşünülüp ana yatak odası için bir en-suite banyo ve evin geri kalanı için ayrı bir banyo oluşturabilir.

Tasarım hakkında ne düşünüyorsunuz? Onlar hoşlanıyor? İnşa edecekler mi?