4 yatak odası, 2 kat ve 237 metrekare Ücretsiz Ev Planları ile güzel bir ev planı

Bugün size çok güzel bulduğum bir evin planlarını getiriyorum. Şahsen çok hoş bulduğum düz bir stil. İngilizcede “Zanaatkar” tarzı olarak bilinirler, İspanyolcaya doğru çeviriyi bilmiyorum. Ama onları bir kez tanıdığımızda, onları kolaylıkla tanımlayabiliriz.

iki katlı ve dört yatak odalı zemin kat planı ev

Bu özel evin küçük bir ön kapısı var. Bu galeriler genellikle daha büyüktür, ancak bu durumda bu katta dördüncü bir yatak odasına sahip olmak ayrıcalıklıydı ki bu harika.

Eve girdikten sonra solda dördüncü yatak odası süitimiz ve sağda küçük bir ofisimiz var. Önde, adalı, geniş, güzel, rahat, oturma odası ve yemek odası ile mutfağımızın olduğu açık konsept bir ortama götüren bir koridor. Tuvaletin bu kattaki konumu ilginç, merdivenlerin yanında çok iyi “gizli”.

iki katlı dört yatak odalı ev üst kat planı

Üst güverte oldukça basit, ancak tüm sakinleri için çok rahat görünüyor. Ön tarafta biri yana bakan pencereleri olan iki yatak odası ve banyo var. Arkada kocaman bir çift kişilik oda, en-suite banyolu devasa bir banyo, gömme dolap odanın geri kalanına göre biraz küçük görünüyor. Katın tam ortasında çamaşır odası var.

Tasarım boyunca görebileceğimiz gibi, herkes için aydınlık ve rahat alanlara sahip, sakinlerinin eğlenmesi için tasarlanmış bir ev. Arkadaki galeriyi gördünüz mü? Yaz öğleden sonraları için ideal.