90 metrekarelik Ücretsiz Ev Planlarında tek katlı ve üç yatak odalı bir evin fantastik 3d planı

Bugün bulduğum haritayı sevdim. Tek katlı ve üç yatak odalı model bir evdir. Sadece 90 metrekaredir, ancak 6 üyeye kadar olan bir aile için çok rahat bir alan sağlayan üç yatak odası, iki banyo, oturma odası, mutfak, yemek odası ve çamaşır odasını mükemmel bir şekilde çözmek mümkündür.

90 metrekarede tek katlı ve üç yatak odalı kat planı ev

Yukarıdaki şematik plan, evin bir yanından giriliyor, salon sağda yemek odası ve solda oturma odasına ulaşmamızı sağlayan bir salon. Bu ikisi mutfak ve çamaşır odası veya kiler ile ayrılmıştır. Yemek alanından iki yatak odası ve banyoya giden bir koridora erişebiliriz.

Banyonun nasıl bölündüğü ilginç, bir duş / küvet alanı, bir diğeri tuvalet için, özellikle ikincisine bir lavabo eklerdim. Bunu biraz … şu anda sağlıksız buluyorum, ancak yardım edemiyoruz, ancak her iki alan da aynı anda kullanılabildiği için çok fazla rahatlık kattığını fark ediyoruz.

Oturma odası alanından ana yatak odasına erişebiliriz. Büyük ama zirveye çıkmadan. Bu yatak odasında en-suite banyo ve gömme dolap vardır. Gördüğümüz gibi çok rahat ve aydınlık bir yer.

90 metrekarede tek katlı ve üç yatak odalı 3d plan ev

Yukarıdaki resim, 3 boyutlu plandan biri, bence dağılımı çok daha iyi gösteriyor ve kendimizi yapının içinde hayal edebiliyoruz. Bu resimde lavaboyu tuvalette nasıl görebildiğimize dikkat edin. Şüphesiz, 3d tasarım, özleyeceğimiz ayrıntıları gözlemlemek için harika bir ektir.

90 metrekarede tek katlı ve üç yatak odalı cephe evine karşı

Bu son görüntüde karşı cephenin bir resmini görebiliriz. Bu sıcak günlerde, en azından benim ülkemde günler oldukça sıcak geçiyor, havuz sahibi olmak takdire şayan. Galeri ve dışarıdaki masa öğleden sonraları keyifli vakit geçirmek için idealdir.

Ne düşünüyorsun? Onlar hoşlanıyor?

Bir Fransız sayfasında bulduğum bu plan.