Reklamı kapat
Reklamı kapat
Ev dekorasyonları
Ev dekorasyonları

Açık Hava TV Fikirleri

Bu yaratıcı ve pratik açık hava TV fikirleriyle en iyi dış mekan yaşam deneyimini yaratın.Dış mekanlar sadece misafirleri eğlendirmek için ek bir mekan sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ailenizi çok ihtiyaç duyulan D vitamini, temiz hava ve doğal manzaraların tadını çıkarmaya teşvik etmek için harika bir yer sağlar.Oturma odanızın bir uzantısı olarak neden mobilyalarda durun. İç […]

01 Kasım 2020 - 19:40 'de eklendi ve 262 kez görüntülendi. A+A-

Açık Hava TV Fikirleri

Bu yaratıcı ve pratik açık hava TV fikirleriyle en iyi dış mekan yaşam deneyimini yaratın.Tv gazlı şömine ve su özellikleri bulunan arka bahçe verandasıDış mekanlar sadece misafirleri eğlendirmek için ek bir mekan sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ailenizi çok ihtiyaç duyulan D vitamini, temiz hava ve doğal manzaraların tadını çıkarmaya teşvik etmek için harika bir yer sağlar.
Oturma odanızın bir uzantısı olarak neden mobilyalarda durun. İç mekan yaşamınızın konforunu dış mekanlarınıza daha da taşımak için işitsel ve görsel eğlence ile gücünüzü artırın.

Surround ses sistemleriyle uyumlu büyük bir ekran, terasınızı, terasınızı, bahçenizi veya havuz alanınızı büyük bir şekilde güncellemenin harika bir yoludur. Ancak modern teknoloji ile iç mekanlarınızın konforunu arka bahçenize getirmek hiç bu kadar kolay ve akıl almaz. Örneğin Smart TV, sesli komutlar veya mobil uygulamalar gibi görüntüleme ayarlarının kontrol edilmesini mümkün kılar.

Ek olarak, TV’nizi bulmak çok rahat. Kablosuz HDMI’lar, Bluetooth ve kablosuz ayarlar sayesinde, açıkta kalan kablolar için endişelenmenize gerek yok. Ayrıca, düz ekran TV’ler ve yüksek kaliteli projektörlerle dış mekan tasarım olasılıklarınız sonsuzdur.

TV’li veranda

Pergolada TV'li modern verandaBir pergola içinde dış mekan TV montajlı modern veranda

Dış mekan tv muhafazalı beton verandaKapalı bir TV dolabı sağlayarak TV’nizi hava ve nemden koruyun. Bu veranda tasarımı, dış mekan televizyonunu barındırmak için beton bir muhafaza kullanır. Beton mahfaza, yatay elemanlarıyla genel veranda tasarımıyla uyumludur ve benzer veranda malzemesi kullanır. Modern veranda mükemmel bir odak noktasına sahiptir

TV’li Kapalı Veranda

Düz ekran TV'li açık yemek ve şömineli beton zeminli modern kapalı verandaBu kapalı veranda, aileyle birlikte aşırı izlemenin tadını çıkarmak için rahat bir yerdir. Pazar öğleden sonraları yemek yemek veya uzanmak için mükemmeldir.

Dış mekan TV ekranınızı şöminenin hemen üzerine yerleştirmek, bölünmemiş bir odak noktası oluşturur. Ek olarak, düz ekranın ek bir dekor olmadan şöminenin üzerine basit bir şekilde monte edilmesi, çağdaş tarzın korunmasına yardımcı olur.

TV’li güverte

Dış mekan projektör tv ve kanepeli çağdaş ahşap güverteÇevresindeki yeşilliklerin arasında modern bir güverte olduğu kadar güzeldir, ancak bir dış mekan TV veya projektör ekranı ile salon alanınıza çok daha fazlasını getirebilirsiniz. Düz ekranlar, veranda veya güverte alanınızda herhangi bir yere monte etmeyi kolaylaştırır, ancak daha büyük bir ekran istediğinizde bir projektör de pratik bir seçenektir.

Barbekü Alanında Açık Hava TV

Duvara monte dış mekan tv ve barbekülü güverte

Açık hava barbekü alanınızı bir TV ekranıyla eşleştirin ve karşı konulmaz bir buluşma noktası elde edin ve ızgara yaparken artık kazanan anları kaçırmayın. Bu monte edilmiş düz ekran TV, en sevdiğiniz spor oyunlarının veya TV programlarının canlı akışı için mükemmel bir noktaya sahiptir.

Dış mekan izleme deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak için dış mekan eğlencenizi hava koşullarına dayanıklı bir surround hoparlörle tamamlayın.

TV’li Açık Şömine

Şömineli kapalı veranda tavan vantilatörüGündüz odası, büyük ekranınızı yerleştirmek için pratik ve güvenli olduğundan, monte edilmiş TV’niz için mükemmel bir mekandır. TV’niz için hava koşullarına dayanıklı bir versiyona gerek yok, çünkü kapalı veranda alanı ses ve görüntüleme cihazlarınızı korurken dışarıdan gelen manzaraların ve doğal ışığın keyfini çıkarmaya devam ediyor.

TV ekranınızı şöminenizin üzerine monte etmek, gündüz odanızın merkezi çekiciliğini artırır. Ayrıca geniş yüzeydeki boşluğu doldurduğu için en iyi yerleşimdir. Kabloları ve kabloları ayrı ayrı gizlemek için içi boş bir alan oluşturmak için şömine kovanınızı veya ocağınızı yanlarda uzatabilirsiniz.

Çardaklı, şömineli, televizyonlu ve bahçede oturma yeri olan kapalı verandaBu ocaktaki çarpıcı taş kaplama, TV izleme süreniz için mükemmel bir fon oluşturuyor. Kuşkusuz bu dış mekan yaşamının odak noktası, örtüdeki TV yerleşimi onu daha belirgin hale getiriyor ve izleyicilerin kapalı bahçe verandasında nerede olursanız olun tam manzaranın keyfini çıkarmasını sağlıyor. Burada daha fazla taş veranda fikrine bakın.

Arka bahçe şöminesi üzerine monte edilmiş tvDüşük profilli bir deste ile, bir TV ekranı yerleştirmek daha zor olabilir. Uzaktan izlemek için tam olarak yeterli büyüklükte bir TV seçerek çevrenin engelsiz manzaralarını oluşturun.

Şömineler, serin ilkbahar ve sonbahar gecelerini daha keyifli hale getirir. İşlevsel olduğu için şömine her zaman dış mekanların odak noktası olmuştur, ancak bir televizyon kurmak, açık hava yaşamınızı daha da eğlenceli hale getirmek için hoş bir ektir.

TV’li Cabana

arka bahçede mutfak, şömine, tv, havuz ve spa ile kabinCabana sahibi olmanın avantajları, dış mekan koltuk takımı, mutfak ve yemek alanı gibi ekstra özellikler ekleme kolaylığına sahip olabilmenizdir. Elementlere karşı ek bir koruma ile, her zaman istediğiniz büyük ekranı kolayca kurabilirsiniz.

Modern bir cabana çatısından aşağıya doğru inen muhteşem bir şelale ile başka ne isteyebilirsiniz? Tabii ki bir açık hava TV’si de alabilirsiniz. Monte edilmiş TV, bu rahatlatıcı dış mekan Zen’i tamamlayan bir montaj özelliği olan bu çarpıcı dış alanı tamamlar. Su özelliklerine sahip daha fazla avlu görmek için bu sayfayı ziyaret edin.

Tavana monte tv ile büyük arka bahçe havuz kabiniEn sevdiğiniz programı tavana monte düz ekran TV’nizden izlemeden boş zamanlarınızda gevşemek asla tamamlanamaz. Bir TV monitörü kurmanın karmaşık olması gerekmez. Sağlam bir yapıya sahip kabin, düz ekranınızı monte etmek için mükemmel bir yerdir. Eşleşecek mükemmel bir dış mekan ses sistemi ile artık en sevdiğiniz müziği dinlerken açık bahçe havuzunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

TV’li Açık Ev Bar

Bu dış mekan ev barı, uygun şekilde tasarlandığında modern öğelerin klasik öğelerinizle iyi bir şekilde uyumlu olabileceğinin bir kanıtıdır. Büyük TV, dentil pervazlarla mükemmel bir şekilde bir pervaz üzerine monte edilmiştir ve rustik ahşapla güzelce çerçevelenmiştir ve vintage stile uyum sağlar. Artık barda en sevdiğiniz filmi veya TV şovlarını izlerken sıcak veya soğuk servis edilen yiyecek ve içeceklerin tadını çıkarabilirsiniz.

TV’li Çatı Verandası

Açık TV'li çatı katı verandasıÇarpıcı manzaralar ve zengin detaylara sahip tasarımıyla, TV’li bu çatı terasından başka ne isteyebilirsiniz? Düz ekranlar hafif olduğundan ve fazla yer kaplamadığından, her yere rahatlıkla kurabilirsiniz. Ayrıca bir çatı kaplaması döşemek akıllıca olacaktır. Modern bir dokunuş için, beyaz bir kanopi çatısı, herhangi bir çatı katı alanında iyi görünecek, ayrıca dış mekan televizyonunuz için ekstra bir koruma katmanı görevi görecektir.

Açık Hava Film İzleme Alanı

Açık tv film izleme alanıBüyük bir arka bahçeniz varsa, televizyon, çocuklarınızın en sevdikleri çizgi film karakterlerini ve hatta eğitim programlarını seyretmeleri için harika bir özelliktir. Bir projektör veya bir dış mekan TV’si seçebilir ve bir çocuk uyku partisi sırasında televizyonun çalışmasını sağlayabilirsiniz. Veranda üzerine suni çim yerleştirilerek, geceleri bir battaniye veya uyku tulumu sermek için rahat bir ortam yaratılabilir.

TV’li Pergola

Ateş çukuru ve pergola altında TV bulunan finişer verandasıDış mekan TV’nizi pergolanızın altına monte ederek arka bahçe eğlencenizi tamamlayın. Harika özelliklere sahip bu yaz eğlence ve buluşma noktası konukları eğlendirmeye hazır.

Post monte dış mekan TV'li arka bahçe pergolaDış mekan TV kaidesi muhafazası, izleme ekranınızı verandanızın etrafında hareket ettirmek ve doğru izleme noktasını elde etmek istediğinizde pratik bir seçenektir. Bu klasik pergola, sevgilinizle sakin bir yemeğin tadını çıkarmak için romantik bir yerdir.

Projektör TV’li Havuz Evi

Rollout projektör TV’nin avantajı, hafif olmasıdır ve kurulduktan sonra herhangi bir kirişin düşmesinden endişe etmenize gerek yoktur. Bu büyüleyici havuz evi, görüntüleme ekranını rahatça koruduğu için çıkıntılı çatısının çoğunu oluşturur.

Eve Bağlı Açık Hava TV

Açık bir güverte alanı için hava koşullarına dayanıklı özelliklere sahip bir dış mekan TV satın alınabilir. Bazı durumlarda, dış mekan TV’niz için en iyi yeri bulmak zor olabilir. Köşe boşluğunu döner bir televizyon bağlantısıyla kullanan bu güverte alanı gibi uzun bir çatı çıkıntınız varsa şanslısınız. Bu şekilde televizyonu tam istediğiniz izleme açısına ayarlayabilirsiniz.

Bir TV’yi Dışarıda Nasıl Hava Koşullarına Dayanıklı Yaparsınız?

Dışarıda çok sayıda dış mekan TV modeli var, ancak yılın hangi zamanında olursa olsun, dış mekan TV’nizin hava koşullarına dayanıklı olmasını sağlamak için ek korumaya ihtiyacınız olacak.

Büyük ekranlarınız için bir koruma katmanı, tüm yıl boyunca dış mekan izlemenizin keyfini çıkarmanıza olanak tanır. Elbette, vahşi yaşamın eğlence merkezinize zarar vermesini veya yerel fırsatçıların yatırımınızı kaçırmasını istemezsiniz. Dış mekan televizyonunuz için koruma ve güvenliğe sahip olduğunuzda TV’nizin hava koşullarına karşı dayanıklı olması sizi rahat ettirecektir. TV’yi dışarıya yerleştirmek için ipuçları hakkında daha fazlasını buradan okuyun.

TV’nizin Hava Koşullarına Dayanıklı Olmasının Yolları:

Boyalı tuğla dış mekan tv muhafazalı beton verandaDahili Kabin Muhafazası: Dış mekan televizyonunuza ayrılmış yerleşik bir kabin oluşturmak, doğru noktalardan doğru boyutlar elde etmenizi sağlar. Ayrıca tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz.

Kabin tipi, altında ekstra alana sahip olmanıza veya TV ekranınızı ortaya çıkaran ve gizleyebilen cep kapıları veya katlanır kaldırıcı seçmenize olanak tanır. Kapalı dolabınızda şık ve modern bir görünüm istediğinizde ray veya sürgülü kapılar da pratiktir.

Artıları: Mevcut dış mekan yaşam tasarım stili veya temasıyla eşleşebilir, Ekstra depolama, Ses Yapısı, Tam Koruma
Eksileri: Maliyetlidir, inşa etmek zaman alır

Açık TV'li beton verandaDış Mekan TV Muhafazası Satın Alın: Aralarından seçim yapabileceğiniz sayısız ticari TV muhafazası vardır. En popüler özellikler kırılmaz, kilitler ve UV korumadır.

Artıları: Çeşitlilik, Kurulum kolaylığı
Eksileri: Pahalı

Hava Koşullarına Dayanıklı TV Kapağı Satın Alın: Piyasada bulunan bir dış mekan TV kapağı, ekranınızı korumanın hızlı ve kolay bir yoludur. Vinil kaplamalara göre daha kaliteli olan antistatik kopolimeri tercih edebilirsiniz. Ayrıca ön kanat özellikli kapaklar, dahili şeffaf ön film tamamen kaplı alt kısımlar ve çizilmeye dayanıklı versiyonlar da vardır.

Artıları: Uygun Fiyatlı, Hızlı Onarım, Hafif
Eksileri: Fazla Mesai Bozulacak Malzeme

Açık yemek masası duvara monte tv ile arka bahçe pergolaKapalı Bir Yapı Oluşturun: İhtiyacınız olan tam korumayı alamayacak olsanız da, pergola, kafes, veranda örtüsü ve havuz evi gibi kapalı bir yapı, dış mekan TV’niz için ikincil bir koruma görevi görebilir.

Artıları: Ek alan, Ses yapısı
Eksileri: Maliyetli, Ek Alan Gerekiyor

Paket servisi: Oturma odanızın konforunu dış mekana taşımak, teras veya teras alanınıza değer katmanın harika bir yoludur. Ancak fark şu ki, her şey hava koşullarına dayanıklı olmalıdır. Atma yastıklarınızdan kanepenize kadar, UV ışınlarına dayanabilen ve nemlendirildiğinde çabuk kuruyabilen malzemeler seçin.

TV’niz için ister kapalı ister açık bir alana kuruyor olun, dış mekan modeli sahip olduğunuz tek seçenektir. Dış etkenlerden ekstra koruma için Televizyonunuza bir muhafaza ekleyin. Ya ısmarlama yaptırabilir ya da önceden hazırlanmış TV muhafazaları sipariş edebilirsiniz. Ismarlama yapmanın avantajı, tasarımı mevcut dış mekan temanıza uyacak şekilde özelleştirebilmenizdir.

Kendi tasarımlarınızı oluşturmak için fikirlerinizi hayata geçirmek için kullanabileceğiniz birkaç güverte tasarım programı vardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Granit Ateş Çukuru Granit Ateş Çukuru

İşte bu güzel doğal taşı arka bahçenizde kullanmak için popüler soruları ve ipuçlarını kapsayan granit ateş çukuru tasarım kılavuzumuz....

Açık Mutfak Tezgahı Açık Mutfak Tezgahı

Popüler malzeme türlerini ele aldığımız ve ilham almak için tasarım fikirlerini paylaştığımız dış mekan mutfak tezgahı galerimize hoş g...

Açık Mutfak Beton Tezgahı Açık Mutfak Beton Tezgahı

Burada, bakım ve tasarım fikirleri dahil olmak üzere dış mekan mutfak beton tezgahı hakkında bilgi paylaşıyoruz. Bir dış mekan mutfağı ...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
4
SON EKLENEN HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak ki...

Bulaşık makinesi kapağı kapanmıyor. Bulaşık makinesinde bir ...

Samsung bulaşık makinesi hata kodları Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung bulaşık makinesi hataları Samsung bulaşık makinesind...

Tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım Tv sinyal yok diyor ne ya...

TV’niz “Sinyal Yok” diyorsa ne yapmalısını...

Bebeklik döneminde gelişim Bebeklik döneminde gelişi...

Bebeklik döneminde gelişim çocukluk nedir? Çocukluk ,&n...

Bebeklik döneminde gelişim ve eğitim Bebeklik döneminde gelişi...

Yüksek Kaliteli Erken Çocukluk Eğitimi Güçlü Bir Arkansas iç...

Hobi bahçe düzenlemesi Hobi bahçe düzenlemesi

Neden bir hobi olarak bahçeyi seçmelisiniz? İnsanlar, özelli...

Kum beji rengi boyalı evler Kum beji rengi boyalı evl...

Bej ile Uyumlu 16 Renk Birçok insan bej renginin yavan ve sı...

En yeni müstakil ev bahçe dekorasyonu En yeni müstakil ev bahçe...

Dekorasyon: iyi fikirler, düşük maliyet ve az zaman ile bahç...

Son trend mutfakta kahve köşesi Son trend mutfakta kahve ...

Mutfakta kahve köşesi ya da çay ya da her ikisi için küçük b...

Arduino nedir ve ne işe yarar Arduino nedir ve ne işe y...

Arduino nedir? Arduino , yeniden programlanabilir bir mikro ...

Dekorasyon
5
Çocuklar HABERLERİ