Reklamı kapat
Reklamı kapat
Ev dekorasyonları
Ev dekorasyonları

Ağaç Evi

Yer: Shenzhen ÇinBoyut: 616 metrekareTamamlandığı Tarih: 2011Mimar: KOKAISTÜDYOLARFotoğrafçı: Charlie Xia 2000 yılında İtalyan mimar Filippo Gabbiani ve Andrea Destefanis tarafından Venedik’te kurulan Kokaistudios, 2002’den beri Şangay’da bulunan ödüllü çok disiplinli bir mimari ve iç tasarım firmasıdır. Firmanın şu anda dünya genelinde 60 çok kültürlü mimar ve Asya, Orta Doğu, Avrupa ve Kuzey Amerika’daki projeler. Farklı […]

24 Kasım 2020 - 17:06 'de eklendi ve 10 kez görüntülendi. A+A-

Ağaç Evi

Ağaç Evi, KOKAISTUDIOS

Yer: Shenzhen Çin
Boyut: 616 metrekare
Tamamlandığı Tarih: 2011
Mimar: KOKAISTÜDYOLAR
Fotoğrafçı: Charlie Xia

2000 yılında İtalyan mimar Filippo Gabbiani ve Andrea Destefanis tarafından Venedik’te kurulan Kokaistudios, 2002’den beri Şangay’da bulunan ödüllü çok disiplinli bir mimari ve iç tasarım firmasıdır. Firmanın şu anda dünya genelinde 60 çok kültürlü mimar ve Asya, Orta Doğu, Avrupa ve Kuzey Amerika’daki projeler. Farklı deneyimlerden ve geçmişlerden gelen bu profesyoneller, tutkuları ve yenilikçi projeler yaratma arzusuyla birbirine bağlıdır.

Kokaistudios, mimari, miras yenileme ve iç tasarım alanlarında 140’ın üzerinde proje tamamlamıştır. Çin ve Asya’nın en iyi geliştiricileriyle birlikte otelcilik ve lüks endüstrilerindeki bazı prestijli müşterilerle çalıştılar. Çığır açan projeleri, MIPIM ödülleri ve dönüm noktası Bund 18 ve Huau Hai Lu 796 projeleri için iki UNESCO Asya Pasifik Mirası ödülü dahil olmak üzere çok sayıda ödül aldı.

Temelde kültürel, kurumsal, ticari, konaklama ve perakende projeleri geliştirmeye odaklanan tasarım firması, miras alanlarının yeniden nitelendirilmesini içeren kentsel dönüşüm projeleri üzerinde de yoğun bir şekilde çalıştı. Kokaistudios, dünyanın yapılı çevreye, sosyal dokusuna ve tasarım çevresine olumlu katkı sağlayan projeler geliştirdikleri toplam bir tasarım hizmet paketi sunar.

Kokaistudios uzmanlığı şunları içerir: canlılığını ve verimliliğini geri kazandırarak post-endüstriyel şehirlere yeni bir soluk getirmeyi amaçladıkları kentsel yenileme; müşterilerin ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayan tasarım becerilerinin kusursuz entegrasyonunu sağladıkları bütünsel tasarım; bağlamsal perspektif – markalı ortamlar yaratmadaki birleşik uzmanlığıyla, yerel projeler geliştirmeyi amaçlayan uluslararası markalarla işbirlikleri ile tanınırlar.

Bunun bir örneği, Şangay’da miras bir villada bulunan bir Alman üreticinin showroomu olan Miele Evi; en büyük tutkularından biri olan miras geliştirme. Bir şehrin mirasını korurken, modern işlevleri yerine getirmesi için bir şehrin tarihi dokusunu modernize etmeyi amaçlıyorlar; markaların fark yaratmalarına yardımcı oldukları markalı ortamlar; ve eğitim kurumlarından kültür merkezlerine kadar kullanılabilir yerlerde işlevsel mimari oluşturdukları kamu mimarisi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Havuz İstinat Duvarı Havuz İstinat Duvarı

Popüler tipler, maliyet ve bina ipuçları dahil olmak üzere çeşitli havuz istinat duvarı tasarım fikirleri. Bir havuz inşa etmek ev sahi...

Yüzme Havuzu Tasarım Fikirleri Yüzme Havuzu Tasarım Fikirleri

İşte en popüler tasarım stilleri ve fikirleri içeren yüzme havuzu şekilleri galerimiz. Yüzme havuzları bir eve ekstra değer ve keyif ka...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
4
SON EKLENEN HABERLER
Dekoratif ayna modelleri Dekoratif ayna modelleri

Aynalar, dekore edildiği stilden bağımsız olarak herhangi bi...

en iyi kol dövmesi fikirlerini en iyi kol dövmesi fikirl...

Uzun şekli birçok detayı,kol dövmeleri şekli ve rengi yakala...

Pencere panjur fiyatları 2021 2022 Pencere panjur fiyatları ...

ÖNCÜ FİRMA Model Fiyatı PİMAPEN ELEKTRIKLİ PANJUR 160 – 200 ...

Trendyol ahşap çiçeklik ucuz modelleri Trendyol ahşap çiçeklik u...

Ahşap çiçeklik katlı standı modelleri Bitki standı: Saklamak...

Balkon panjur fiyatları 2021 Balkon panjur fiyatları 2...

Dış Mekan Panjurlarının Maliyeti Ne Kadardır? Balkon panjur ...

Çamaşır makinesi kazan dönmüyor Çamaşır makinesi kazan dö...

Çamaşır makinesi tamburu çevirmiyor Çamaşır makineleri arası...

Hangi mantolama daha iyi dış cephe Hangi mantolama daha iyi ...

Bir binanın ısıl performansını iyileştirmek için genellikle ...

Perdeler kaç derecede yıkanır Perdeler kaç derecede yık...

Perdeleri ve kilimleri ne sıklıkla temizlemeniz gerekir? Evd...

Tv üstü anten tavsiyesi Tv üstü anten tavsiyesi

TV anteni, canlı yayınlarda daha fazla kanal alarak, Tv üstü...

Dyo yeni beliz rengi ile boyanmış duvar Dyo yeni beliz rengi ile ...

İç duvarlar nasıl boyanır Evin iç duvarlarını renklendirmek ...

Dekorasyon
5
Çocuklar HABERLERİ