Ahşap sütunlarla dekorasyon

Önceki bir gönderide dökme demir direkler ve en iyilerden biri olduğu için bunlardan en iyi şekilde yararlanmanızı öneririz. dekorasyon fikirleri mekanlara verdikleri kişilik sayesinde evler ve mekanlar. Pekala, sütunlar genellikle eski binalarda bulunan öncekiler gibi demirden yapılmakla kalmaz, aynı zamanda onları ahşaptan da bulabiliriz ve aynı zamanda iç dekorasyon.

Genel olarak, ahşap genellikle rustik veya kır tarzı ile ilişkilendirilir, ancak hiçbir şey gerçeklikten uzak değildir, son zamanlarda iç mimarlar birleşmeyi başardılar stilleri, kavramlar ve tabii ki malzemeler. Mükemmel bir birliktelik içinde, örneğin daha güncel ve modern delo sandalyeli (plastik, çelik, kadife döşeme vb. Malzemelerle) ahşap masaları görebiliriz. Aynı şey sütunlarda da olur, eğer evimizde bu türden sütunlara sahip olacak kadar şanslıysak, ideal olan onları görünürde bırakarak ve yaptıkları ahşaba ve sahip oldukları renge göre (büyük olasılıkla zamanın geçmesiyle ve güneşin etkisiyle tonlarını değiştirdiler) geri kalanıyla oynayın iç dekorasyonYa aynı konsepti sürdürmek ya da daha önce de söylediğimiz gibi, kontrastlar yaratmak ve stilleri birleştirmek.

Örneğin ahşap direkler karanlık, beyaz duvarlı bir ortam onlara kötü şöhret kazandıracak ve binanın yapısını öne çıkaracak, mekana daha fazla ışık verebilecek ve rustik tarz fikrinden uzaklaşacaksınız; Aksine açık renkli ahşaptan yapılmışsa klasik veya şeritli mobilyalarla hafif bir zeminle devam ederek bir stil elde edebilirsiniz. eski püskü şık.

Birçok olası kombinasyon vardır, bunlar yalnızca birkaç dekorasyon fikirleriama kesinlikle kendi tarzınızı bulabilir ve evinizde rahat bir ortam yaratabilirsiniz.

Ahşap direkli evlerin dekorasyonu

Ahşap direkli evlerin dekorasyonu

Ahşap direkli evlerin dekorasyonu

Ahşap direkli evlerin dekorasyonu

Ahşap direkli evlerin dekorasyonu

Ahşap direkli evlerin dekorasyonu

Ahşap direkli evlerin dekorasyonu

Üzerinden: blog.hola.com | decoora.com | decoracion.facilisimo.com | delikatissen.com | espaciohogar.com | i-decoracion.com | olindastyle.com | pinterest.com | virlova75.blogspot.com