Az parayla dekore edin

Bu yıl artış yok. Kriz. Değişken bitti. Ortağım işsiz … Ekonomi tam olarak gider yapmak için orada değil, ama bu yapamayacağımız anlamına gelmez evi dekore et güzel ve hoş bir şekilde. Size ipuçları sunmak için bu bölümü açıyoruz ve az parayla dekorasyon fikirleri ve sana vererek başlayacağız Dekorasyonunuzu planlamak için 10 ipucu ve maliyet aşımlarını önleyin:

1. Bir hedef belirleyin. En uygun bütçe ve maksimum bütçe belirleyin (her ihtimale karşı).

2. Geri dönüşüm: Mevcut mobilyalarınızı ve yeniden kullanım olanaklarını (yeniden kaplanmış, verniklenmiş vb.)

3. Ckarşılaştırmak: Eğer restore edecekseniz, birden fazla tahmin için döşemeci, vernik vb. İsteyin. İlkinde kalmayın.

4. “Alışveriş listesi” oluşturun: Beğendiğiniz bir şey bulduğunuzda “bir bakışta” satın almak yerine, ilkini satın almadan önce tüm yeni parçaları seçin. Parça başına birkaç alternatifi öncelik sırasına göre listeleyin.

5. Zaman: Mobilya stoklarını ve teslimat sürelerini araştırın; Eğer aceleniz varsa, atmanıza yardımcı olabilir.

6. Araştırma: Her mağazanın promosyon ve bağlılık kartlarının türlerini öğrenin. İndirim için indirim, iyi bir artış kaydedebilirsiniz.

7. Plan: Mobilya ve satın alma işlemleri için bir zamanlama belirleyin

8. Grup kuruluşa göre satın alımlar (aşamalı sunumlar ve / veya özel promosyonlar hariç). Nakliye ve montajda zamandan ve paradan tasarruf edeceksiniz.

10. Eklentileri sona saklayın, tüm “ağır mobilyalar” monte edildiğinde.

Ve bir ipucu: dekor aşamalı olarak. Ampulün yıllarca asılı kalması veya “düzensiz” bir sonuca ulaşma riskiyle karşı karşıya kalacaksınız. Şimdi yapamazsanız, kaydedip yapana kadar beklemek daha iyidir.