Bahçe ve Teras için güneş koruma sistemleri

 

Güzel hava burada ve ister geniş bir bahçeye veya terasa, ister sadece bir balkona sahip olacak kadar şanslı olun,hem tül hem güneşlik olan perde , kruvaze perde altına güneşlik , hem güneşlik hem tül olan perde , dış cephe güneşlik , karesi siyah kuşak güneşlik , yapışkanlı güneşlik , ikea güneşlik , a101 güneşlik perde, onu güneşten korumak önemlidir. Bu sayede şıklıktan ödün vermeden evin bu dış mekanlarından tam anlamıyla keyif alabilir ve onlardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

güneş koruma sistemleri

Öncelikle, iyi bir tentenin işini yapması için İşlevi için uygun boyutta olmalıdır, güneşten korunma seviyesini güçlü bir şekilde etkileyecek malzeme, yoğunluk ve üretim teknolojisi açısından çeşitli nitelikler olduğundan, verimliliğinin mümkün olan en optimal düzeyde olması için yönlendirilmelidir ve iyi bir kumaşla yapılmalıdır.

Bugün haberler getiriyor. Klasik şemsiye tasarımları, neşe ve zevki yansıtan parlak renklerde yaratıcı ve eğlenceli desenlerle yeniden keşfediliyor. Kapandığında ifadeyi minimuma indirmek için minimalist kutu tasarımları ile tenteler cephelerde görünmeye ve gizlenmeye devam edecek.

Kol şemsiyeleri, örneğin, bahçenin herhangi bir yerinde çok dekoratif olabilirler. Eksantrik kaide ile tek direk üzerinde desteklenmesi sayesinde mekanlara uyum sağlayabilen, güneşin oradan uzak konumuna göre konumunun modüle edilmesini sağlayan bu elemanın estetik ve işlevsellik özellikleridir. alanı tıkayan daha fazla destek olmak. İhtiyaç duyulduğunda kullanılırlar ve katlandıklarında neredeyse hiç yer kaplamazlar.

Diğer yandan, yelken tenteleri Eve farklı bir tasarım sağlayarak serin ve gölgeli alanlar oluşturmak için en uygun ve ekonomik bir çözümdür. Bu tenteler, zemine pratik olarak paralel düz üçgen bir kumaşa sahip olması ve uçlarında ister direklerle ister duvarda tutulmasıyla ayırt edilir. Kanvas yelkenlerin hafif ve yaratıcı karakteri, daha dinamik ve modern bir koruma ihtiyacına cevap veriyor.

Yerine, çardaklar veya çardaklar Evin kullanışlı alanından faydalanırken, özellikle onları kapatmayı seçerseniz, dış mekanın tadını çıkarmanıza olanak tanır ve ayrıca rekreasyon ortamları yaratmak ve onları birbirinden ayırmak için idealdirler. Tüm yıl dayanması için bahçede sabit tutulabilirler veya her mevsim demonte edilenler vardır. Onlar sayesinde, dinlenme veya yemek alanı bahçe içinde tanımlanabilir ve onlara çok daha sıcak bir hava verebilir.

Günümüzde mevcut teknoloji sayesinde günün hava şartlarından bağımsız olarak dış mekanın tadını çıkarma imkanı sunan pergolalar bulunmaktadır. Bu alanda, hareketli biyoklimatik çıtalı pergolalar yıldız parçaları haline geldi. Diğer seçenek ise geri çekilebilir membran pergolalardır. Mimari membran kumaşlarının raylı sistemleri ile birlikte evrimi, tavanlarda kırışıklık ve ceplerin giderilmesini sağlamayı başarmış, profilleri minimuma indirilerek bütünün zarif ve verimli bir sonucunu elde etmiştir.

Yaz yakında gelecek ve sonra güneş çok ısınacak. İyi bir güneş koruma sistemine sahip olmak gerekli olacaktırBu, ortamı tazelemek için bir sisleme sistemine ek olarak, dışarının tadını çıkarabileceğiniz gölgeli bir alan oluşturmanıza olanak tanır.

  • María Luisa De La Rubia onaylı içerik