Başlıklarla dekorasyon: Minderler

Üçüncü yazıda başlıklar Yastıklar yardımı ile nasıl yapılacağını size gösteriyoruz (verdiğimiz diğer makalelerde dekorasyon fikirleri ile boyalı kağıt Y ekranlar). Kişiselleştirilmiş, orijinal, özel ve düşük maliyetli bir yatak başlığı oluşturmak istiyorsanız bu seçenek idealdir.

Diğer durumlarda daha önce söylediğimiz gibi, yatak odada odanın ana unsuru olarak sunulur, bu yüzden durun ve iyi bir tasarım senin için başlık bakışlarımızı ona yöneltecek ve yatağı çok daha şık hale getirecektir.

Yastıklar kadar çok tasarım oluşturabilirsiniz. Kare, dikdörtgen, yuvarlak modeller olduğu için az çok yumuşak çizgili, flores, resim, sonsuz sayıda renk ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda doku, çeşitli olasılıklarımız var. süslemek bizim yatak odası yataktaki odak noktasını oluşturmak.

Yerleşimi hakkında düşünürken, yataktan başlayıp istediğimiz kadar tavana kadar çıkan, manzara veya dikey yatak başı oluşturan bir ızgara oluşturabiliriz. Yatak odanızın dağılımı izin veriyorsa, tavanın kendisine ulaşabilirsiniz, ancak yatay olanı vurgulamayı tercih ederseniz, onları yatağın yanlarına doğru yerleştirebilir, onu aşabilir ve ayrıca komodinlerin alanını kaplayabilirsiniz.

Başka biri dekorasyon fikirleri yatak başlığı, yatağın genişliğini kaplayan ve yatak ile yatak arasında bir kenar boşluğu bırakarak duvardan sarkan büyük boyutlu tek bir minder kullanmaktır. Minderleri resim gibi çerçeveleyerek de tasarlayabilirsiniz.

Son olarak, yastığın estetiğini unutmayınız, odanın geri kalanına göre örneğin yatak takımına veya perdelere uyacak renk, kumaş ve dokuları seçin.

Aşağıda görebilirsiniz dekorasyon fotoğrafları yayınladığımız ve sizi kendi tasarımlarınızı yaratmaya hazırladığımız.

Yastık başlıklı yatak odası dekorasyonu

Yastık başlıklı yatak odası dekorasyonu

Yastık başlıklı yatak odası dekorasyonu

Yastık başlıklı yatak odası dekorasyonu

Yastık başlıklı yatak odası dekorasyonu

Üzerinden: decoist.com | decorablog.com | dorelansleepstudio.com | es.paperblog.com | freshnist.com | furniweb.com | so-so-voce.livejournal.com | theluxhome.com |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir