Beşik ile yatak odası dekorasyonu

Aileye yeni bir üye geldiğinde, sadece hayatımızda değil, aynı zamanda evlerimizin mevcut alanında da bir delik açmalıyız. Yaklaşık iki yıl boyunca avantaj, bir evde uyumanızdır. beşik Ebeveynlerin tercihine göre boyutları nedeniyle birleştirilebilen veya farklı odalara taşınabilen bebek.

Geceleri yanına koymak için ana yatak odasına dahil edebiliriz, farklı bir odaya yerleştirebiliriz (genellikle yatak için beşik değiştirildiğinde gelecekteki yatak odası olacak) veya bazı durumlarda onu büyük kardeş odasına ekleyebiliriz.

Her iki durumda da dekor Beşiğin gideceği oda hem bebek üzerindeki etkileri hem de ev estetiğiyle devamlılığı açısından önem arz etmektedir.

Süslemek a yatak odası bebek karyolası ile birçok seçenek vardır: modern tarz Düz çizgili bir beşik seçin ve bunun içinde, sakin ve huzur veren bir yatak odası istiyorsak veya duvarları duvar kağıdı veya dekoratif vinil ile kaplayarak daha cesur bir dokunuş katmak istiyorsak, beyaz veya kum gibi yumuşak veya parlak tonları tercih edin.

Eğer seversek endüstriyel tarz Ö nostaljik ne de ondan vazgeçmek zorunda değiliz: bu durumda ferforje veya ahşaptan bir beşik seçeceğiz ve dekor ahşap, bavul veya eski oyuncaklarla.

Sana vermek için rustik dokunuş Koyu renkli ahşap beşikleri seçebiliriz ve bebeği bir fantezi dünyasına kaptırmak istiyorsak, karanlıkta veya muhteşem kağıtlarda ışık veren fosforlu çıkartmalar kullanabiliriz.

Birkaç tane bırakıyoruz dekorasyon fotoğrafları beşikli çocuk yatak odaları alabilmeniz için dekorasyon fikirleri köşeleriniz çocuklar için.

beşik-11 ile-çocuk-odası-dekorasyonu

dekorasyon-çocuk-yatak-odası-beşik-02

beşik-05 ile-çocuk-yatak odası-dekorasyon

dekorasyon-çocuk-yatak-odası-beşik-03

beşik-08 ile-çocuk-odası-dekorasyon

dekorasyon-çocuk-yatak-odası-beşik-00

beşik-01 ile-çocuk-yatak odası-dekorasyonu

dekorasyon-çocuk-yatak odası-ile-beşik-06

beşik-ile-çocuk-yatak odası-dekorasyon-10

beşik-09 ile-çocuk-yatak odası-dekorasyon

beşik ile-çocuk-yatak odası-dekorasyon-07

Üzerinden: bedroomdesigntips.com | decordots.com | designtiles.me | home-designing.com | homeportfolio.com | kidsomania.com | pecca-bu.com | superfluo-imprescindible.blogspot.com | walldecorating.wordpress.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir