Bir konteyner ile yapılan küçük ve konforlu ev Ücretsiz Ev Planları

Beğendim konteynerlerle yapılmış evler. Bazı durumlar için oldukça ilginç bir çözüm gibi görünüyorlar. Ayrıca çok fazla alan olmadığı için tasarımcıları teste tabi tutar. Bazılarınız daha önce yazdığım konteyner evleri beğendi. Bu yüzden bu tasarımı bulduğumda onu yayınlamak çok iyi bir fikir gibi göründü.

Konteyner ev planı

Bugünün evi tek konteyner ile yapılıyor. Bu, yapabileceklerimizi çok sınırlıyor, ancak öte yandan, bize evleri fabrikada inşa etmemize ve ardından diğer konteynerler gibi taşımamıza izin veren bir platform sağlıyor. Bütün bunlar, çok güzel bir tasarıma sahip olmayı unutmadan, çok daha düşük bir maliyetle inşa etmemizi sağlayabilir.

Binalarda planda da görebileceğiniz gibi bir ucunda mutfak ve banyo alanı var. Bu şekilde sıhhi tesisleri yoğunlaştırıyoruz. Diğer tarafta, açıkça oldukça küçük bir yatak odası var, ama ihtiyacımız olan her şey bir yatak odasında. Ortada oturma ve yemek alanı var. İkincisi mutfak barında çalışıyor.

Çok geniş bir ev değil ama bir çiftin veya bir kişinin bekleyebileceği her şeyi sunuyor. Yemek yemek, kalmak ve uyumak için yeterli alan. Ne düşünüyorsun?