Bu Modern Evin İçinde ve Dışında Sürekli Olarak Koyu Gri Renk Paleti Bulunuyor

Açık kat planı ve gri renk paleti olan modern bir ev.

Avustralyalı ev inşaatçıları Webb ve Brown-Neaves, Perth’in bir banliyösünde yeni bir evi tamamladı.

Evin cephesi, mat kaplama ile eşleştirilmiş bronz, çift camlı bir duvara sahiptir. Koyu gri kaplamanın içinde, bir ağacın içeriden yükselmesine izin veren bir açıklık var.

Bu modern evin cephesi, mat kaplama ile eşleştirilmiş süperbronze, çift camlı bir duvara sahiptir.
Bu modern evin cephesi, mat kaplama ile eşleştirilmiş süperbronze, çift camlı bir duvara sahiptir.
Bu modern evin mat siyah cephesinde, bir ağacın içeriden yükselmesine izin veren bir açıklık var.

Evin ana sosyal alanları, Melissa Redwood tarafından tamamlanan iç tasarımı ile tamamı açık plan. Renk paleti, açık renkli duvarları ve zeminleri ve siyah vurguları tamamlayan sıcak gri tonları içerir.

Bu modernin ana sosyal alanları, açık renkli duvarları ve zeminleri tamamlayan gri tonları ve siyah vurguları içeren bir renk paletine sahiptir.

Mutfakta, karanlık dolaplar ve raflar, adanın beyaz kiremit backsplash ve kalın beyaz tezgahı ile kontrast oluşturuyor. Ayrıca adada şarap, şampanya veya bira tutmak için ideal bir içki kabı da var.

Bu mdoern mutfakta, karanlık dolaplar ve raflar, adanın beyaz kiremit backsplash ve kalın beyaz tezgahı ile kontrast oluşturuyor.  Ayrıca adada şarap, şampanya veya bira tutmak için ideal bir içki kabı da var.

Geri çekilebilir cam duvarlar, iç mekanları küçük bir dış avluya açar. Yemek odası mutfağa bitişiktir ve uzun bir yerleşik banket bankı, duvara monte edilmiş bir saksı ve siyah yemek sandalyeleri içerir.

Bu modern ev, iç mekanları küçük bir dış avluya açan geri çekilebilir cam duvarlara sahiptir.  Yemek odası mutfağa bitişiktir ve uzun gömme banket bankı, duvara monte edilmiş bir saksı ve siyah yemek sandalyeleri içerir.
Bu modern yemek odası mutfağa bitişiktir ve uzun gömme banket bankı, duvara monte ekici ve siyah yemek sandalyeleri içerir.

Avlu, dört heykelsi sandalye ve küçük bir yuvarlak masa ile döşenmiştir. Duvarda, mekana sanatsal bir dokunuş katan büyük bir kuş duvar resmi var.

Dış merdivenler, küçük yatak odalarını en-suite, mini mutfak ve küçük yaşam alanı ile tamamlanmış, tamamen kapalı çok amaçlı bir odadan ayıran yükseltilmiş, yeşil bir alana çıkar.

Dört heykelsi sandalye ve küçük bir yuvarlak masa ile döşenmiş bir avluya sahip modern bir ev.  Duvarda, mekana sanatsal bir dokunuş katan büyük bir kuş duvar resmi var.

İçeride ve evin üst katına çıkan siyah metal korkuluklu ahşap merdivenler var.

Evin üst katına çıkan siyah metal korkuluklu ahşap merdivenler içeren modern bir ev iç mekanı.

Ebeveyn yatak odasında, zengin ahşap zeminler sıcaklık hissi verirken, döşemeli gri yatak çerçevesi tavandan tabana perdeleri tamamlıyor.

Bir sıcaklık hissi katan zengin ahşap zeminlere sahip modern bir ebeveyn yatak odası, döşemeli gri yatak çerçevesi ise tavandan tabana gri perdeleri tamamlıyor.
D-Max Photography ile Fotoğrafçılık | Tasarım: Webb ve Brown-Neaves | Peyzaj: Tim Davies Peyzaj | İç Tasarım: Melissa Redwood İç Tasarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir