Bulaşık makinesi kapağı kapanmıyor

Bulaşık makinesinin kapağı kapanmıyor veya başka sorunlar mı yaşıyorsunuz? arçelik, , bosch, , beko, , vestel , siemens ariston arçelik , profilo bulaşık makinesi kapağı kapanmıyor,

Fissür

Aşırı ve tekrarlanan kullanımdan sonra, yuvayı değiştirmeniz veya hatta tamir etmeniz gerekebilir.

Yaylar ve yaylar

Bulaşık makinesinin kapısında, kapının ağırlığını dengeleyen iki yaya sahiptir. Bir yay arızalanırsa, ağırlık dengesi bozulur ve kapı açılır. Bu durumda yay yenisiyle değiştirilmelidir.

Menteşeler

Menteşeler bükülmüşse ve sorunu çözmek neredeyse imkansızsa, bunları yenileriyle değiştirmek en iyisidir.

Kapı contası

Bulaşık makinesi yeniyse, başlangıçta kapıyı kapatmak kolay değildir, oldukça zordur. Sorun devam ederse, kapı contasını serbest bırakmak için en yüksek sıcaklıkta bir program çalıştırmanız önerilir.

Bir volta trovata, sorunun nedenini oluşturdu ve bir bileşenle ilgilenirse, lavastoviglie di cui avete bisogno için zengin değişikliği elde ettiğini doğruladı . Sitemiz RicambiGiusti.it’dir. Saremo felici di aiutarvi!

Bulaşık makineleri için yedek parçalar, yedek parçalar ve aksesuarlar. Tüm markalar ve modeller.

Bulaşık makineniz için doğru yedek parçaları satın almak için yapmanız gereken tek şey bulaşık makinenizin model numarasını belirlemektir.

  • Bulaşık makineleri için yedek parça satın alın

BULAŞIK MAKİNESİNİN KAPAĞI DÜZGÜN KAPANMIYOR VEYA EĞRİ

SORUN:

arçelik, , bosch, , beko, , vestel , siemens ariston arçelik , profilo bulaşık makinesi kapağı kapanmıyor,
  • Bulaşık makinesi kapağı düzgün kapanmıyor veya eğri Mandalların ve / veya menteşelerin yanlış hizalanması, bulaşık makinesi kapağının düzgün kapanmamasına veya çarpılmasına neden olabilir.

ŞUNLAR İÇİN GEÇERLİDİR:

arçelik, , bosch, , beko, , vestel , siemens ariston arçelik , profilo bulaşık makinesi kapağı kapanmıyor,
  • Entegre bulaşık makinesi

ÇÖZÜM:

1. Mandalın ve kapının kurulum kılavuzundaki talimatlara göre takıldığından emin olmak için cihazı kuran teknisyene başvurun.  

2. Resmi Teknik Servis ile iletişime geçin

Yukarıdaki ipuçları sorunu çözmezse, Resmi Teknik Servisimizden ziyaret talep etmenizi öneririz.    

Uyarı: Sorun tamamen çözülene kadar ürünü kullanmanızı önermiyoruz. Doğru olduğundan emin olana kadar ürünün fişini çekin ve tekrar prize takmayın . arçelik, , bosch, , beko, , vestel , siemens ariston arçelik , profilo bulaşık makinesi kapağı kapanmıyor,