Büyük odalar için büyük kitaplıklar

Normalde insanlar, zor olan şeyin küçük alanları dağıtmak olduğunu düşünme eğilimindedir, ancak asıl karmaşık olan geniş alanlar sağlamak.

Garip gelse de, gerçek şu ki Küçük alanlar göründüğünden daha fazla oyun veriyorlar. Biraz uzmanlıkla bir daireyi, sakinlerinin ihtiyaç duyduğu tüm temel ihtiyaçlarla dağıtmak mümkündür.

Bununla birlikte, büyük bir evde gerekenden daha fazla metre olabilir. Yatak odaları, mutfak, banyolar, yemek odası ve oturma odası yerleştirildikten ve hala bol miktarda alan kaldığında, baş ağrısı başladığında, kalan tüm metrelerle ne yapacağız?

Çok sayıda oda olduğunda, bazıları bir ev spor salonuna yer ayırmayı tercih ederken, diğerleri DSÖ evde ve diğerleri bir bilardo hafta sonları keyfini çıkarabileceğiniz bir bar tezgahı ile.

Öte yandan, sorunun gerçekten ihtiyaç duyulandan daha fazla odanın olması olmadığı zamanlar da vardır. bazıları alanların çok büyük olması ve onları nasıl dolduracaklarını bilmiyorlar.

Bugün son vakaya odaklanacağız ve bunu özellikle salonda yapacağız. Önerimiz odaklanır büyük kitapçılar İyi döşenmiş ve misafirperverliği bitirmek için yardıma ihtiyacı olan evlerin ve dairelerin oturma odalarını döşemek.

yüksek tavanlı geniş odalar Pek çok insan için çekicidirler, ancak büyük düşünmezsek kabusa dönüşebilirler. Büyük seçmeyi göze alabiliriz kanepeler birkaç ile kahve masasıhatta mekanın bir kısmını bir televizyon alanına, bir diğerini de ziyaretçilerle sohbet etmek için bir oturma alanına ayırmak.

Ve merkezi alandaki mobilyalar dağıtıldıktan sonra sıra duvarları giydirve işte burada arkadaşlarımız devreye giriyor büyük kitapçılar.

Genel olarak, bir veya daha fazla duvarda yer bulacağız ve en yaygın olanı oturma alanının etrafına yerleştirmek olacak, ancak televizyonu da bunlara dahil etmek mümkün olacak.

Ve bu mobilya parçasına hayat vermek için, belli ki kendi başlarına dekore edebilecek kitaplarımız olacak, ancak ona bir ayrıcalık dokunuşu katmak ve kütüphanemizi odadaki yıldız mobilyaya dönüştürmek istiyorsak, aydınlatma ekleyebilirizkonsantre olsun birkaç rafta veya farklı rastgele boşluklar.

Akılda tutulması gereken bir başka fikir de merdiven olacaktır. Bir hakkında konuşursak iki katlı kitaplık, büyük bir boyla, o zaman bize yardım etmek gerekecek merdivenler. Ve olduğu için, bir salyangoz veya iniş dahil iki bölme ile onu iyi görünür hale getirebiliriz. Her şey sahip olduğumuz alana bağlı olacak.

Ve bir görsel bin kelimeye bedel olduğu için, işte her zevke uygun harika kitapçıların fikirlerini görebileceğiniz bir dizi görsel.

Büyük kitap raflarıyla dekore edilmiş oturma odası

Oturma odasını barındıran büyük kütüphane

Oda bölücü olarak kitaplıklar

Oturma odası kitaplığı

Oturma odasında kompozisyon ile kitaplık

Merdivenli kitaplık

Oturma odasını süsleyen kitaplık

İki yükseklikte kitaplık

Geçici açıklıkları olan oturma odasını barındıran kitaplık

Farklı yüksekliklerde oturma odası kitaplığı

İki tarafta oturma odası kitaplıkları

Uzun salon kitaplıkları

İki tarafta açıklıklar ve sabit modüller ile oturma odası kitaplığı

Büyük salon kitaplığı

Televizyon alanı olan oturma odası kitaplığı

Oturma odası kitaplığı

Vitrinli oturma odası kitaplığı dahil

Oturma odası için büyük tasarımcı kitaplık

Oturma odasında gömme kitaplık

Aydınlatmalı oturma odası kitaplığı

Büyük salon kitaplığı

Yüksek katlı oturma odası kitaplıkları ve rafları

İki yükseklikte geniş salon kitaplığı

İki bölmeli merdiven ve sahanlıklı büyük kitaplık

Büyük salon kitaplığı

Üzerinden: Archiexpo.es | archiproducts.com | arredolinea.com | carommunications.com | artmultimediadesign.com | bloglovin.com | dezeen.com | idecor.com | idecor.com | living.corriere.it | mobilimariani.com | pinterest.com | rogerseller.com | homedit.com

Bir Cevap Yazın