Reklamı kapat
Reklamı kapat
Ev dekorasyonları
Ev dekorasyonları

çirkin kablolama nasıl gizlenir –

Bu Haber 05 Aralık 2020 - 7:09 'de eklendi ve 7 kez görüntülendi.

Bugün, evde çok çalışan veya evde çok çalışan kişiler arasında çok yaygın bir sorunu ele almak istiyoruz. ders çalışma genellikle saatler harcadıkları: kablolama nasıl gizlenir bir masadan kablo rakoru.

Bilgisayarı ister evde sık sık kullanıyor olun, ister teknoloji aşığıysanız, olağan olan şey şudur: sıra cihazlarla dolu: PC kulesi, hoparlörler, subwoofer, Ipod, ekran … flekso çalışma yüzeyini yeterince aydınlatmak için gereklidir.

Bu durumlarda, kablolar estetik açıdan oldukça rahatsız edici olma eğilimindedirler. Gibi fişler Genellikle duvarın alt kısmına yerleştirilirler, kaçınılmaz olan kablolar, ekranları, lambaları ve diğerlerini bağlamak için masaya kadar gider, masanın üzerinde yer kaplar ve sonsuz bir topun içine dolanır. Bu nedenle kabloları gizle neredeyse bir takıntı haline geliyor.

Bu “estetik gürültüyü” çözmek için, kablo yönetimli masalar ve diğer çözümler Masanın arkasındaki duvarları veya masanın kendisini görsel olarak kirleten bu çirkin iplikleri gizleyenler. Onlarla gidelim!

Tepsiler

En dekoratif seçeneklerden biri, zaten bir tepsiyle birlikte gelen masalardır. Bunlar genellikle masanın geri kalanıyla aynı malzeme ve tondan yapılmıştır, bu yüzden fark edilmeyeceklerdir.

Kablolar bir ayağa veya duvardan tepsiye doğru gider ve orada tüm kablolar yoğunlaşır ve yalnızca belirli bir cihaza gizli bir delikten takılması için gereken kablo parçası kalır.

Tepsilerin bir avantajı, hatırı sayılır boyutta olduklarından, içlerine bir miktar şerit yerleştirmemize izin vermeleridir, böylece tüm kabloları duvara takmak zorunda kalmayız.

masa-grommet-19

Masa için kablo rakoru

Girintiler

Kabloların masanın üzerine yığılmaması için başka bir seçenek de, masanın yüzeyini hemen alt kısmıyla birleştiren ince bir çizgi eklemektir; bunlar genellikle bacaklara veya yuvalara ulaşana kadar uzanır.

Kablo yönetimli masalar

Kablo yönetimli masalar

Bu durumda yukarıdakinden farklı olarak, kabloları manipüle etmek istiyorsak, tablonun alt kısmına, “tüm dağınıklığın” bulunduğu yere erişmemiz gerekirken, tepsiler ile bunları daha rahat halledebiliriz.

Masa için kablo rakoru

Aksesuarlar

Masayı zaten satın aldıysak ve kabloları gizlemek için tasarlanmamışsa, her zaman onları daha fazla veya daha az görünümden düzenlememize veya gizlememize izin veren bir tamamlayıcı ekleyebiliriz.

Örneğin, bazıları karartma kumaş çantalar Cihazların takılacağı bir şeridi veya daha da estetik olarak bazılarını gizlemek için yana asmak tekstil tepsileri Masayı ve ayağın uzunluğunu hareket ettirerek kabloları dikkat çekmeden alt alana yönlendirir.

masa rondelası-18

Masa için kablo rakoru

Organizatörler

Estetiğe daha az dikkat edenler var, ancak pratik nedenlerle tüm kabloları düzenlemeleri gerekiyor, çünkü o zaman bir noktada birinin izole edilmesi gerekiyorsa, kabloların karmaşasına erişecek kimse yok.

Bu durumlar için, her bir kablonun “dağılmaması” için ayrı ayrı sarılmasına izin verenlerden, bir ızgara gibi, her kablonun karıştırılmaması için tek bir şekilde yönlendirilmesine izin verenlere kadar çok farklı tipte düzenleyiciler vardır.

Kablo yönetimli masalar

Masa için kablo rakoru

Masa için kablo rakoru

Fişler, masaya

Son olarak, bir masaüstünün işlevselliğini iyileştirmek için başka bir seçenek de, kablo rakoru, birleştiren fişler doğrudan ona yönlendirir, böylece daha erişilebilir olurlar ve aynı zamanda estetiği karmaşıklaştıran duvardan aşağı inmek zorunda kalmazlar.

Bu durumlarda en yaygın olanı bir masa üstü tepsi Duvara gömülü kabloyla bir kayıt kutusuna veya doğrudan toprağa bağlanan birkaç fişi içerir. Yaygındır ortak çalışma alanları veya herkesin büyük bir ortak masada çalıştığı açık plan ofislerde.

Masa için kablo rakoru

Aynı fikirle, bazıları da var elektrikli ayaklı masalar Bu, kabloların duvara asılmasına izin vererek onları duvara bağlamak zorunda kalmaz, bu da hareket ettirirken biraz esneklik sağlar.

Masa için kablo rakoru

Kablo yönetimli masalar

Gördüğünüz gibi, seçeneklere göre olmayacak, bu nedenle bir masaüstünün ortadaki tüm kablolarla bir cisco yapması için hiçbir mazeret yok. Size biraz daha seçenek bırakıyoruz kablo rakoru masaüstü için düşünmeniz durumunda …

masa-grommet-01

Kablo yönetimli masalar

Kablo yönetimli masalar

Masa için kablo rakoru

Masa için kablo rakoru

masa-grommet-20

Kablo yönetimli masalar

Masa için kablo rakoru

Masa için kablo rakoru

Kablo yönetimli masalar

Masa için kablo rakoru

Masa için kablo rakoru

Masa için kablo rakoru

Kablo yönetimli masalar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
4
Dekorasyon
Çocuklar HABERLERİ
Ev Tasarımları HABERLERİ
Modern balkon perdeleri Modern balkon perdeleri

BALKON PERDELERİ: GÜNCEL VE MODAYA UYGUN DEKORASYON FİKİRLER...

En İyi İlham Kaynağınız İçin  8 Ev Sineması Fikri En İyi İlham Kaynağınız İ...

Sinemalarda film izlemeyi sever misin? Ama yoğun programınız...

Evinizi Etkileyecek 9 Güzel Bohem İç Dekorasyon Fikirleri Evinizi Etkileyecek 9 Güz...

‘Boho tarzı’ terimini hiç duydunuz mu? Gerçekten...

12 Çarpıcı  Çamaşır Odası Tasarım Fikri 12 Çarpıcı Çamaşır Odası...

Küçük veya küçük bir ev, sahibinin her bir odayı bölmede dah...

Tuğla duvarlar ve alçıpan duvarlar arasında seçim yapma Tuğla duvarlar ve alçıpan...

Müşterilerimiz birçok durumda evlerini tuğla duvarlarla mı y...

5