Çocuk Odası Boya Renkleri

Burada eğlenceli ve davetkar bir iç tasarım yaratmak için en iyi çocuk odası boya renklerinden bazılarını paylaşıyoruz.Çocuklar mavi oyun odası

Çocuk odaları, çocukların 6 ayda bir değiştirmek istediği o eğlenceli küçük alanlar. Onları tatmin edecek, onlarla birlikte büyüyecek ve sizi deli etmeyecek bir rengi nasıl seçersiniz?

Rengi seçmelerine ve kapıyı kapalı tutmalarına izin verebilirsiniz, böylece ısrar ettikleri limon yeşili ve mısır şekeri turuncu şeritlerini görmek zorunda kalmazsınız. Veya tasarımdan bir ipucu alıp onlara trend olan, çocukları memnun eden, ancak hangi aşamadan geçerlerse geçsinler güzel görünecek zamansız renklerden oluşan bir palet verebilirsiniz.

Asma yatak ve masa ile kızlar mor yatak odası

Mor bir yatak odası boya rengi, hoş bir denge sağlamak için eşit miktarda mavi ve kırmızı içeren popüler bir seçimdir. Aşağıda birkaç popüler seçeneği paylaşıyoruz.

Benjamin Moore'un Sağanak Mavisi
Sağanak Mavi

Gökyüzü ve deniz arasında, soluktan, parlak beyaz bir gökyüzünde sadece bir maviye, tropikal bir okyanusun parlak gök mavisi ve derin okyanusun derin tonlarına kadar sayısız mavi buluyoruz.

Mavi bir merak ve macera duygusu uyandırır, zamansızdır, birçok renk ve temayla uyumludur ve sakinleştirici ve rahatlatıcı bir ruh hali yaratır.

Benjamin Moore’un Sağanak Mavisi, hem çocukları hem de yetişkinleri memnun edecek zengin, derin bir renktir. Parlak beyaz mobilyalar ve koyu sarı ve canlı pembe renklerle birleştiğinde eğlenceli ve modern bir paletiniz var.

Farrow ve Ball'un Ödünç Alınan Işığı
Ödünç Alınan Işık

Cesur olmak çok fazlaysa, Farrow ve Ball’s Borrowed Light’ın muhteşem, hafif dokunuşunu düşünün. Arka planda mükemmel bir nötr olarak kaybolan yumuşak, pudralı, soluk bir mavidir.

Benjamin Moore'un Kuzey Havası
Kuzey Havası

Öğlen mavisinde gerçek bir gökyüzü için Benjamin Moore’un Kuzey Havası’na bakın. Nötr olarak kullanılabilecek kadar hafif, ancak vurgulu bir duvar olarak veya bir şifonyer veya komodin üzerinde tek başına durabilecek kadar güçlü. Yıllardır kullanılan ve zevk alan zamansız bir renk.

Benjamin Moore'un Bahar Leylak
Bahar Leylak

Soluk renklerle uyumlu olan Benjamin Moore’un Spring Lilac, çamurlu mavi veya gri alt tonlar içermeyen mükemmel bir pastel mor yatak odası rengidir.

Bahar Leylak, bir çocukla birlikte büyüyen, abartısız, sofistike bir renktir. Parlak renkler ve modern mobilyalar ile diğer pastel renklerle hafif New York şıklığına kadar gidebilir.

Valspar'ın Midsomer Twilight'ı
Midsomer Twilight

Biraz daha doygun, ancak yine de oldukça nötr bir şey için, soluk maviler veya tereyağlı sarılarla harika giden koyu bir mor olan Valspar’ın Midsomer Twilight’a bakın.

Benjamin Moore'un atriyum beyazı
Atrium Beyaz

Çocuk odası yatak odası fikirleri için sadece çocuk odası için olmayan bir başka harika pastel ise Benjamin Moore’un Atrium Beyazı. Renk, odalar veya döşeme için harika olan soluk gri bir renge sahiptir.

Bu modern beyaz tonu, kullandığınız diğer renklere bağlı olarak yukarı veya aşağı oynatılabilen pembe bir ton içerir.

Farrow ve Balls Calamine
Kalamin

Yumuşak, rahatlatıcı bir palet oluşturan, beyaz ve gri mobilyalarla harmanlanmış görünen gri alt tonlu soluk pembe Farrow ve Balls Calamine ile vurgular oluşturarak pembeyi ortaya çıkarın.

Atrium Beyazı tamamen beyaz olmayan bir nötr olduğundan, her stil ve renk paletiyle gerçekten uyumludur.

Farrow ve Ball'un Citron
Citron

Hayal gücüne sahip cesur ve maceracı çocuk için Farrow ve Ball’s Citron’u düşünün. Enerji dolu bu eğlenceli sarı, kaygısız bir odaya zemin hazırlıyor. Doğrudan duvara monte edilmiş büyük boy beyaz çerçeveli ağaç kavunu vurgulu duvar, tomurcuklanan bir sanatçı için mükemmel bir galeri oluşturur.

Benjamin Moore'dan Buttercup
Düğün çiçeği

Koyu sarı çok fazlaysa Benjamin Moore’un Buttercup’ını deneyin. Bu sarı, kösele kahverengi alt tonlara sahiptir ve sarsıcı olmaksızın basit ve zariftir. Üniversiteye gittiklerinde çocuk odasından yoga inzivasına geçiş yapabilen klasik, zamansız bir palet oluşturmak için onu fırtınalı gri ve soluk sarı-turuncu ile eşleştirin.

Sherwin Williams Lily
Zambak

Daha nötr bir renk tonuna bürünen Sherwin Williams Lily, hemen hemen her mavi tonuyla parlak görünen taze bir pastel sarıdır.

Nane yeşili, çocuk odaları için bir başka popüler renktir. Nane yeşillikleri genellikle mavi ve yeşil alt tonlara sahip olduğundan, oldukça esnek bir renktir. Nane yeşili duvarları siyah beyaz tekstiller ve modern huş ağacından mobilyalarla eşleştirerek milyonlarca farklı şekilde erişilebilen bir taban oluşturun.

Siyah, beyaz ve nane, en sevdikleri makyajdan ilham alan renkli patlamalarla gençlerin cazibesine kapılabilir. Veya en sevdikleri video oyununun posterlerini katmanlayın ve sizin bile kaçmak isteyeceğiniz bir oyun inzivası oluşturmak için pikselli karakterler biçiminde yastıklar ekleyin.

Benjamin Moore'un İrlanda Darphanesi
İrlanda Darphanesi

Elbette, Benjamin Moore’un Irish Mint gibi Mint Green, çocuk odası için bir aydırmadır. Nane duvarlar yatıştırıcıdır ve siyah beyaz vurgular, bebeklerin bakmayı sevdiği yüksek kontrastı oluşturur.

Çocuk odası boya renklerinin tadı sık sık değişir, ancak çoğu kez değişmez; en sevdikleri renkler büyüdükçe bile aynı kalır. Boya rengi seçerken zevklerini göz önünde bulundurun. Mağazaya sizinle gelmelerine izin verin, oradan seçip gitmeleri için onlara bir dizi boya parçası verin.

O çılgın limon yeşili üzerinde ısrar ederlerse, iyi bir uzlaşma, bir tabure veya masa sandalye gibi küçük bir mobilya parçasını çılgın renge boyamak ve duvarlara daha makul bir renk koymaktır. Gördüğünüz gibi, pastel renkler mükemmel bej olmayanlar, ancak sıkıcı nötrler dışında her şeyi yapar.

Ranzalı nane yatak odası

Çocuk odaları için daha fazla boyama fikri için bu sayfayı ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir