Daha Derin Uyku için Özel Yataklar

Helix Sleep, piyasayı sallayan bir avuç modern yatak markalarından biridir. Helix Sleep gibi yatak markaları lüks ürünlerinin doğrudan satışını sunarken, yeni bir yatak satın almak için hiç bu kadar iyi bir zaman olmamıştı. Şilte mağazası fiyatlarının oyulduğu günler geride kaldı ve yüksek, memnun kalmazsanız garantiler ve sorunsuz iade günleri. İnternet, iletişim şeklimizi, alışveriş yapma şeklimizi değiştirdi – ve Helix Sleep gibi yatak markalarını satın almak için kullanıyorsanız, uyku şeklinizi değiştirebilir! Kaliteli bir yatak alabilmek için harcamanız gereken para miktarından korktuğunuz günler geride kaldı. Helix, geleneksel lüks markaların sunduklarının bir kısmında muazzam ürünler sunmaktadır. Binlerce pozitif Helix Sleep incelemesi herhangi bir jüri ise, görünüşe göre daha iyi şilte de.

0014-HELİKS-UYKU-YATAK-YAŞAM TARZI

Helix Deneyimi

Helix Sleep birçok sorunu çözen yataklar sunar. Birincisi, herkesin farklı olması ve yatağından farklı bir konfor performansına ihtiyaç duymasıdır. Bu, hangi yatak türünün en iyisi olduğuna dair uyumlu bir vizyona sahip olması gerekmeyen çiftler için daha da zordur. Helix Sleep, uykunun biyo-mekaniğini incelemek için bilim adamları ve mühendislerden oluşan bir ekiple çalışarak uzun yıllar harcadı. Bunun hakkında çok detaylı konuşmak başlayabilir koymak uyumalısın – ama çıkarım, onlar Gerçekten mi eşyalarını bilirler. Yatakların anlaşılması ve özelleştirilmiş bir konfor seviyesinin nasıl sağlanacağı söz konusu olduğunda, Helix pakete liderlik ediyor.

Helix Sleep gibi markalar o kadar yapmacık değiller – her yıl yapabilecekleri en iyi tek ürünü yapmaya odaklanıyorlar.

Helix Sleep’in çözdüğü ikinci sorun, fiyat meselesidir. Lüks şilteler, gerçekten kaliteli bir ürün için tipik olarak 5000 $ ‘a kadar çıkmaktadır. Geleneksel yatak markaları, o yıl yeni bir ürüne sahip olduklarını söylemekten başka çok az gerekçeyle fiyatları yükseltmekle ünlüdür. Helix Sleep gibi markalar o kadar yapmacık değiller – her yıl yapabilecekleri en iyi tek ürünü yapmaya odaklanıyorlar. İyileştirmeler yapıyorlar, ancak herkesin deneyimlemeyi hak ettiğine inandıkları tek bir ürün için. Helix Sleep, konforu ve lüksü uygun fiyata sunma misyonunu desteklemek için web siteleri ve Amazon üzerinden doğrudan tüketiciye satışlar sunuyor. Bu, bir Helix yatak sipariş edebileceğiniz ve yerel mağazalarda belirgin bir fiyat ödemek yerine doğrudan evinize teslim edebileceğiniz anlamına gelir.
0014-HELİS-UYKU-YATAK-KONFOR-ŞEMASI

Helix Yatak Ölçüleri

Helix, yataklarına ve son satın alma işleminize nasıl karar verdiğinize benzersiz bir yaklaşım sunar. Hangi tipte uyuyacağınıza karar vermenize yardımcı olan basit, kişiselleştirilmiş bir sınav sunarlar. Bu tip özel şilteler genellikle tüketici pazarlarında duyulmamış ve genellikle maliyetlidir binlerce diğer lüks yatak markalarının fahiş fiyatlarından daha fazla dolar. Karar verdiğiniz konfor seviyesi ne olursa olsun, satın aldığınız yatağın boyutuna yine de çok dikkat etmek isteyeceksiniz – çünkü bu daha yeni ve daha yenilikçi yataklar, daha eski, daha büyük modellerle tam olarak aynı değil. Helix Sleep, Twin’den King’e değişen standart boyutlarda şilteler sunar ve hepsi bir temel, bazalı yaylar, platform yataklar ile veya doğrudan zemine yerleştirilmek için kullanıma uygundur. Son yatak takımınızın genel boyutunu bilmek, daha iyi bir yorgan ve çarşaf seçimi sağlamanıza yardımcı olabilir. Aşağıda, Helix Sleep yataklarının boyutlarını gösteren bir tablo bulacaksınız:

Boyut Genişlik Uzunluk Kalınlık Ağırlık
İkiz 39 “ 75 “ 10 “ 40-50 lbs
İkiz XL 39 “ 80 “ 10 “ 40-50 lbs
Tam 54 “ 75 “ 10 “ 70-80 lb
Kraliçe 60 “ 80 “ 10 “ 80-90 lb
Kral 76 “ 80 “ 10 “ 90-100 lbs
Kaliforniya Kralı 72 “ 84 “ 10 “ 90-100 lbs

Helix Uyku Yatağı Satın Alma

Helix Sleep yatakları çevrimiçi olarak mevcuttur, bu da Helix’in sundukları fiyatlar için inanılmaz bir değer sağlamasına olanak tanır. Diğer birçok yatak markası bu doğrudan satış yaklaşımını benimsemeye başladı ve yatak sektörünü sonsuza dek tamamen alt üst etti. Doğrudan üreticilerden satın almak, tüketicilerin daha iyi fiyatlar almasına, üreticilerin alıcılarının ne istediği konusunda daha iyi bilgiye sahip olmasına olanak tanır ve üçüncü şahıslar aracılığıyla aktarılan zahmetli destek süreçleri yoktur. Helix Sleep, uyku tercihine göre birçok farklı konfor konfigürasyonu sunar. Yaptıkları her şilte, birkaç olası köpük tabakasının ve bunların ayrı ayrı sarılmış mikro bobinlerinin farklı bir kombinasyonudur (mikro bobinler, normal iç yaylara benzer, ancak daha iyi hareket sönümlemesi sağlar). Bir Helix Sleep yatağı sipariş etmeden önce, web sitelerindeki kişiselleştirilmiş uyku testi bölümüne yakından bakmak isteyeceksiniz. Yatakları da Amazon’dan temin edilebilir ve aşağıdaki tabloda farklı bedenler için fiyat aralıklarının temel bir karşılaştırmasını görebilirsiniz:

Helix Sleep Özel Yatak - 10 Inch, Queen Size

15 Ocak 2019 itibariyle 06:46

Amazon.com

Ücretsiz kargo

Helix Sleep Özel Yatak - 10 İnç, King Size

15 Ocak 2019 itibariyle 06:46

Amazon.com

Ücretsiz kargo

Helix Sleep Özel Yatak - 10 İnç, İkiz Beden

15 Ocak 2019 itibariyle 06:46

Amazon.com

Ücretsiz kargo

Herkese Uygun Bir Yatak

Doğrudan satış şilteler bu günlerde çılgınca popüler. Helix Sleep gibi markalar, alıcılara yenilikçi bir tarz ve konfor sunarken aynı zamanda maliyetten tonlarca tasarruf sağlıyor. Helix Sleep, hoşunuza gitmediğine karar verirseniz istediğiniz zaman yatağınızı iade etmekte özgür olduğunuz 100 gecelik bir konfor garanti programı sunar. Helix, ABD’den satın alınan tüm yatakları uygun şekilde yönetilen 16 ‘x 16’ x 48 ‘karton kutuda ücretsiz olarak gönderir. Eşsiz konfor özelleştirme programını sunmak, Helix Sleep’i diğer yatak markalarından gerçekten ayırır ve alıcıların yataklarının hissini gerçekten kontrol etmelerine olanak tanır!

0014-HELİKS-UYKU-YATAK-YAŞAM TARZI

Helix Sleep, her tarzdaki uyuyanların kaliteli bir şekilde dinlenmesini sağlayan, son derece özelleştirilebilir bir yatak sunar. Doğrudan tüketiciye satış modeli, bu şirketi en iyi yatak markaları arasında öne çıkarmıştır.

Bu web sitesi, sitelere reklam vererek ve Amazon.com’a bağlanarak reklam ücreti kazanmaları için bir yol sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır. Bu tür hizmetler hakkında daha fazla bilgi için Ortaklık Açıklamamızı okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir