Daha Estetik Bir Banyo Görünümü İsteyin, Bu Zemin Desen Varyasyonlarını Deneyin

Bir banyoyu sıfırdan yenilemek göz korkutucu bir görev olabilir. Dikkate alınması gereken çok şey var: alandan en iyi şekilde nasıl yararlanılacağı; hangi ekipman ve malzemeler arasından seçim yapılacağı; duş almak veya yıkanmak istiyorum; doğru aydınlatma ve aynalar kombinasyonunu elde edin; losyonlar, iksirler ve havlular için yeterince pratik saklama alanı olduğundan emin olun… vb. Bu nedenle, banyo zemini fikirlerinin nasıl göz ardı edilebileceğini görmek kolaydır.

Banyonuz büyük veya küçük, renkli veya sessiz olabilir ama her zaman içinde olmanız gereken bir şey çok rahatlatıcıdır. Ancak, bu bir odadan daha fazlasıdır; güne hazırlanmak ve işiniz bittiğinde dinlenmek için kaçtığınız bir yer. Öyleyse neden dikkatli, düşünceli ve iyi düşünülmüş detaylarla tasarlamayasınız? Banyonun görünümünü daha estetik hale getirecek birçok banyo zemin fikri ile karşınızdayız.

Banyo Zemin Tasarımı
Banyo Zemin Tasarımı – Kaynak: theurbaninterior.co
Satranç Banyo Zemin Desen

Klasik zemin desenlerinden biri olarak sınıflandırılan satranç tahtası desenlerinin şekillendirilmesi kolaydır. Bir satranç tahtası gibi görünmek için siyah beyaz seramik karoları dönüşümlü olarak düzenleyin. Siyahı mavi veya kahverengiyle değiştirerek farklı bir renk kombinasyonu seçmekte yanlış bir şey yok.

Chevron Zemin Desenleri Popülerliğe Geri Döndü

Chevron zemin desenleri 1960’lardan beri var olmuştur ve şimdi tekrar popülerlik kazanmıştır. İki zıt rengi birleştiren zikzak bir çizgi şeklindeki bu yer karosu bir göz yanılsaması olarak kabul edilebilir.

Altıgen Şekilli Banyo Zemin Desenleri

Kare şeklinden sıkılmış, yukarıdaki ilham gibi altıgen şekli, yani altıgen şeklini deneyin. Bu şeklin karoları ile zeminin deseni bal peteği gibi görünecektir. Varyasyonlar için, bunun gibi altıgen mermer desenleri, estetik ve çağdaş bir tasarım oluşturmak için ahşap zeminlerle birleştirilebilir.

Sanatsal Çiçekli Zemin Model

Çiçek şeklindeki zemin deseni oldukça karmaşıktır çünkü küçük seramik parçaları kullanır ve tek tek düzenlenmesi gerekir. Çok estetik görünüyor ve seramik bir mozaik sanat eseri gibi görünüyor. Arka zeminde mozaik malzeme kullanılmıştır. Bunun gibi zemin deseni, odanın tarzının temeli olması için teras alanını, banyoyu veya mutfağı dekore etmeye uygundur.

Bu banyo zemini fikirleri, insanları yeniden dekore etmek için mükemmeldir. Bu banyo için güzel yer ve duvar karosu tasarımları kesinlikle size ilham verecek!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir