Dekoratif ayna modelleri duvarlarınızda çok şık duracak

Dekoratif ayna modelleri, ayna portmanto modelleri , baklava dilimli ayna modelleri , tavan ayna modelleri , bizote ayna modelleri , mudo concept boy aynası , koltuk arkası ayna modelleri , ikea ayne , doğtaş boy aynası,

Dekoratif Aynalar

Biz sizin için aynaların dünya ve nasıl evinizin iç tasarım çoğu yapmak için ilgili bilgilerle tam bir makale hazırladık neden olduğunu dekoratif aynalar sevdiğini biliyorum.

Onlarla evinizdeki birçok ortamın imajını iyileştirebilir, alanların daha büyük görünmesini sağlayabilir, aydınlatmayı artırabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Ayrıca burada sizin için seçtiğimiz harika indirimleri ve satın alma fırsatlarını bulabilirsiniz!

Altın Aynalar Aynalı Koridorlar Dekoratif Aynalar Pencere

Aynalar Çocuk Aynaları

Aynalar Güneş aynaları

Aynalar Dekoratif Hasır Aynalar

Aynalar Dikdörtgen Dekoratif Ayna

Aynalar Dekoratif Duvar Aynalarında Pazarlık

Aynalar Eğimli Dekoratif Ayna

Aynalar Dekoratif Yer Aynalarında Fırsatlar

Aynalar Yuvarlak Ayna

Aynalar Dekoratif Duvar Aynaları


Oturma odasında dekoratif aynalar

Odada aynalara sahip olmak , bu ortamdaki ışığı artırmamıza ve iyileştirmemize izin verdiği için her zaman mükemmel bir fikir olmuştur. Ayrıca bu mekana ferahlık hissi vermek güzel bir püf noktasıdır.

Bu bir olabilir küçük ayna veya büyük bir ayna doğru yere yerleştirin varsa, yararlı etkileri genişleyecektir, evinizin dekorasyonunda ayna . Oturma odanızı daha büyük ve daha aydınlık hale getirmek istiyorsanız, büyük bir ayna tercih etmenizi tavsiye ederiz. Yani bilirsiniz, eğer evinizin bu kısmı yeterince ışık almazsa, bir ayna büyük müttefikiniz olacaktır.

Öte yandan, küçük aynaları tercih ediyorsanız , aydınlatmak istediğiniz belirli yerlere, örneğin hole yerleştirmeyi deneyebilirsiniz. Sağladığımız ek bir ipucu , odaya birkaç aynayı küçük tutmaya çalışmanızdır . Sanki büyük bir aynaymış gibi aynı izlenimi verecektir.

Buradan en büyük çevrimiçi ayna mağazasına Amazon’a girin ve aradığınız modeli bulun. Evinize ÜCRETSİZ olarak teslim edilmesini isteyin!

Oturma odasında dekoratif aynalar Büyük aynalarla nasıl dekore edilir?

Aynaların alanları daha büyük hissettirebileceği bir sır değil. Aslında, birçok iç mimar tarafından kullanılan bir numaradır. Küçük bir oturma odanız varsa, bir mobilya parçasının arkasına büyük bir ayna asmaya cesaret edebileceğinizi , ancak dikkatli olmanızı tavsiye ederiz ! bununla aynı genişlikte olmalıdır. Onu bu konuma yerleştirerek şeklini geliştireceksiniz. Denemeye çalışın!

Büyük dekoratif aynalardan yararlanmanın bir başka yolu da onları bir ışık kaynağının arkasına koymaktır, örneğin oturma odanızda bir lamba, bu şekilde odadaki aydınlatmayı genişleterek yansıtacaktır. Son olarak, küçük bir odayı büyük aynalarla dekore etmeyi planlıyorsanız , düz, açık renkli, eğimli veya çerçevesiz bir çerçeveye sahip olanı seçmenizi de öneririz . Bu şekilde, alanı kesmeden duvara karışacaktır.

Bir veya daha fazla küçük ayna

Büyük aynalar yerleştirme seçeneğiyle karşı karşıya kaldığınızda, küçük aynalar kullanmak var, ancak bunları nereye asacağınızı biliyor musunuz? Aslında, farklı küçük aynaları seçmek ve bunları odak noktası olarak tek bir duvara yerleştirmek veya ışığı yansıtmak için odadaki farklı stratejik yerlere dağıtmak iyi bir fikirdir. Aynı genişlikte birkaç tane büyük dikdörtgen aynayı bile değiştirebilirsiniz , ancak yüksekliği daha düşüktür ve bunları dikey bir duvara yerleştirirseniz, dekorasyonunuza daha fazla dinamizm kazandırır. Ayrıca çok modern görünecek!

Küçük aynalar , diğer nesnelere dikkat çekmek için de kullanılabilir. Bu nedenle, çoğu kişi onları evlerinde şöminenin üzerine yerleştirmeye teşvik ediliyor, böylece üzerine yerleştirdikleri dekoratif unsurları yansıtması için.

Küçük aynalarla dekorasyondan yararlanmanın bir başka yolu da oturma odanızdaki ana kanepenin üstündeki duvara aynı büyüklükte üç tane yerleştirmektir, bu odaya kimlik kazandıracak ve harika görünecektir. Ayrıca çerçeve koymazsanız mekana daha modern bir dokunuş verebileceksiniz.

Önemli olan, mekanda neden olmak istediğiniz etkinin bozulmaması için aynayı doğru yüksekliğe yerleştirmektir. Aynanızı yerleştirmeniz ve güzel görünmeniz için tavsiye edilen yükseklik yaklaşık 1,5 metredir , bu sayede çok yüksek görünmeyecek ve alanınız daha uyumlu görünecektir.

Amazon’da en iyi dekoratif ayna setlerini bulacaksınız

Küçük bir oda için aynalar

Küçük bir odanız varsa, pencere önüne bir ayna yerleştirmenizi tavsiye ederiz, bu şekilde iç peyzajı yansıtacak, oturma odanızı daha aydınlık ve ferah hissettirecektir. Aynı zamanda içinde başka bir doğal ışık kaynağı olduğu yanılsamasını da yaratacaktır.

Küçük odalar için en iyi aynaya gelince , birçok seçenek vardır. Daha önce de bahsettiğimiz gibi, büyük bir ayna kullanacaksanız ideal olarak çok çarpıcı bir çerçevesi olmamalıdır, bu yüzden eğimli , çerçevesiz veya minimalist çerçeveli aynalar (geniş olsa bile) iyi bir seçenektir. Yukarıdakilere rağmen küçük salonunuza siyah , ahşap veya kahverengi çerçeveli aynalar da yerleştirebilirsiniz , eğer tarzınıza uyuyorsa evet, sade tasarımlıları odayı aşırı yüklemesin diye tercih edin.

Oturma odanızdaki aynaları nasıl temizleyeceğinizi biliyor musunuz?

Odada bir aynanın olması dekorasyonunuzu büyük ölçüde destekleyecektir ancak katalogdaki en pahalı aynayı alsanız bile kusursuz değilse işlevini yerine getirmeyecektir. Bu nedenle, burada size oturma odanızdaki aynaları ve evinizin geri kalanını temizlemenize yardımcı olacak bazı öneriler sunuyoruz .

Odalarda aynalar genellikle toz büyük miktarda kaplardır. Bunu sadece ışıktan bakarak görebilirsiniz, yoğun trafik nedeniyle odaların etrafında sarkan çok sayıda toz ve kir parçacığı vardır, bu nedenle aynalar uzun süre temiz tutulamaz. Bunun ışığında, periyodik olarak temizlemenize ihtiyaçları vardır ve bunun için emdirilmiş tozu tamamen ortadan kaldırdığı için, gözlükler için özel bir ürün ve genellikle camları temizlemek için kullanılanlar gibi anti-statik bir bezle kendinize yardımcı olabilirsiniz .

Bir aynayı temizlemenin en iyi yolu , yukarıdan başlayıp en altta bitirmektir; bunu diğer şekilde yapmak, üstteki kirin işlem sırasında aşağıya düşmesine neden olabilir, böylece işinizi iki katına çıkarırsınız. Aynalarınız, boya sıçraması veya bant izleri gibi çıkarılması zor maddelerle kirlenmişse, bu noktaları kazımak için keskin bir tıraş bıçağı kullanabilirsiniz, evet! aynaya zarar vermemeye dikkat edin.

Bu ipuçları ile aynalarınız oturma odanızda tüm ihtişamıyla kendini gösterebilecektir. Onları ihmal etmeyin! Konuklarınız üzerinde her zaman iyi bir izlenim bırakacaklar!

En iyi temizlik ürünlerini satın alın ve Amazon tarafından evinize teslim ettirin.

Pencereleri ve aynaları temizlemek için püf noktaları

Sizin için aynaları temizlemek için bazı püf noktaları gösteren bir video seçtik . Mükemmel olacaklar ve orijinal parlaklıklarına kavuşacaklar.

https://www.elparsdekor.com/tag/dekoratif-duvar-aynasi/

Rahatça Seçmeniz İçin En İyi Tasarımları Seçiyoruz