Reklamı kapat
Reklamı kapat
Ev dekorasyonları
Ev dekorasyonları

Dekoratif ayna modelleri

Aynalar, dekore edildiği stilden bağımsız olarak herhangi bir odanın içini değiştirebilir. Odayı daha hafif, daha geniş ve daha ilginç hale getirmek için bu öğenin iç mekana nasıl doğru şekilde yerleştirileceğini bilmek önemlidir. Bu nedenle, aynaların seçimi ve yerleştirilmesinin özelliklerini incelemelisiniz. İç kısımdaki aynalar sadece kullanışlı bir işlevsel unsur değil, aynı zamanda zarif bir dekor parçası. Nesneleri yansıtan ayna, […]

15 Ocak 2022 - 12:29 'de eklendi ve 110 kez görüntülendi. A+A-

Dekoratif ayna modelleri

Aynalar, dekore edildiği stilden bağımsız olarak herhangi bir odanın içini değiştirebilir. Odayı daha hafif, daha geniş ve daha ilginç hale getirmek için bu öğenin iç mekana nasıl doğru şekilde yerleştirileceğini bilmek önemlidir. Bu nedenle, aynaların seçimi ve yerleştirilmesinin özelliklerini incelemelisiniz.

İç kısımdaki aynalar sadece kullanışlı bir işlevsel unsur değil, aynı zamanda zarif bir dekor parçası. Nesneleri yansıtan ayna, alanı görsel olarak genişletir ve hatta odanın bazı kusurlarını düzeltir. Odanın aydınlatmasını artırabilir ve ışık ve boşlukla doldurabilir.

Bu aksesuarın bir özelliği de odalarda farklı amaçlarla kullanılmasıdır.

Kullanım kapsamı çok büyük. Bu tür elemanlar, odanın hacmini artırdıkları ve ilginç optik efektler oluşturdukları için genellikle koridorlarda ve salonlarda yayınlanır.

İç mekanda, ilginç topluluklar elde etmek için bütün ayna kompozisyonları kullanılır. Aynaların yardımıyla gerçeği çarpıtan ve iç mekanı dönüştüren bir ayna koridoru yaratırlar. Karşılarına ise genellikle parlak ışık kaynakları yerleştirildiği gibi, onları çoğaltmak ve dikkatleri üzerine çekmek için güzel tablolar ve fotoğraflar da yer alır.

Bir başka ilginç seçenek, parçalanma paneli teknolojisinin kullanılmasıdır. Duvarları, mobilya elemanlarını, kapıları süsleyen ayna parçalarından güzel resimler yaratılır. Aynalar, dekoratif tabaklara ve gümüş ve bakırdan yapılmış tabaklara bile yerleştirilir.

Türler ve tasarımlar

Aynalar, tasarıma bağlı olarak tiplere ayrılır. 

Genellikle giyinme odasına yerleştirilen büyük bir zemin aynası olabilir. İçinde kendinizi tam bir büyüme içinde görebilir ve modaya uygun bir görüntü yaratabilirsiniz. Zemin modeli tekerlekli olabilir. Bu, herhangi bir odaya kurulabilen kullanışlı bir mobil seçenektir.

Köşe zemin aynası da popülerdir. Kendinize her yönden bakmanızı sağlar ve sabah hazırlıklarını kolaylaştırır.

Bir sonraki seçenek asılı bir aynadır. Bu tür modeller duvara yerleştirilir. Masanın yanına asılan bir boy aynası veya dekoratif unsur olarak kullanılan bir model olabilir. Dekoratif duvar ürünleri, güzel güneş ışınları gibi ilginç çerçevelerle süslenebilir.

Çerçevesiz bir arkadan aydınlatmalı ayna da vardır. Böyle düz bir tuval, herhangi bir odada çok zarif görünüyor. Dekoratif aynalar bir mozaik olabilir. Bu ürün iç mekanda harika görünüyor. Ayrıca mozaiğin parçaları en çok renkli olarak kullanılmıştır.

Bir sonraki ayna türü masaüstüdür. En kompakt olanı, yanınızda taşıyabileceğiniz taşınabilir bir versiyondur. Bunlar, makyaj veya diğer kozmetik prosedürlerin yanı sıra şekillendirme için gerekli olan uygun mobil modellerdir.

Şekiller ve boyutlar

İç kısımdaki aynalar farklı şekillerde olabilir. Örneğin, modern iç mekanlarda sıklıkla kullanılan klasik dikdörtgen ve kare modeller. Güzel çerçeveli oval ve yuvarlak ürünler, geleneksel iç mekanlar için mükemmel bir seçenektir.

Ayna eşkenar dörtgen şeklinde olabilir ve ayrıca başka olağandışı konfigürasyonlara da sahip olabilir. Üstelik duvarda sadece büyük şekilli bir ayna kullanılmaz, aynı zamanda küçük aynalarla da ortaya konur. Örneğin, eşkenar dörtgenler veya plaka şeklinde küçük yuvarlak modeller.

Güneş şeklindeki aynalar çok popüler. Çok zarif ve zarif görünüyorlar. Ayrıca kemerli bir pencere şeklinde olabileceği gibi hayvan, kuş ve hatta insan silüetleri de olabilir.

Tüm ürünler boyut olarak farklıdır. Yani aynanın yüksekliği 120 cm olabilir.Bu, diz boyu aynadaki yansımanızı görmenizi sağlayan standart bir boyuttur. 60 veya 100 cm yüksekliğindeki modeller bele yansımaktadır. Daha kompakt portatif ve küçük parametrelere sahip dekoratif modeller var.

Popüler stiller ve renkler

Kumlanmış aynalar iç mekanda harika görünüyor.Bu minimalist bir daire için harika bir çözüm. Modellerin çoğu zaman çerçeveleri ve sınırları yoktur. Üreticiler genellikle onları arkadan aydınlatma ile tamamlarlar.

Ancak daha klasik iç mekanlar için, zarif çerçeveli ve güneş şeklindeki zemine kadar uzanan ürünler mükemmeldir. Bu durumda en rahat ve ilginç vintage fırfırlar ve çerçeveler kullanılır. Güzel aplikler ve zemin lambaları ile aydınlatılırlar. Ek olarak, aynalar diğer daha sıra dışı iç mekan seçeneklerini dekore edebilir.

Böylece, iç mekanda yapılmışFransız veya Provence tarzında bir “yanlış pencere” aynası asabilirsiniz. Beyaz veya kahverengi klasik ahşap çerçevedir. 

Böyle bir ayna, zarif ışık perdeleriyle bile dekore edilebilir.

Fransız stili için, altın rengi geniş çerçeveli modellerin yanı sıra çiçek baskı şeklinde desenlerin uygulandığı çerçeveli aynaları tercih edebilirsiniz.

Odanız country tarzında dekore edilmişse, geometrik olarak doğru aynaları seçmek ve simetrik olarak asmak daha iyidir. Ayrıca çerçeveler kalın ve ahşap olabilir. Meşe, venge, sonoma ve bal tonlarında modeller mükemmeldir. Aynalar deniz kabukları ve dekoratif taşlarla süslenebilir.

Modern tarzda odaları dekore ederken , parlak aynaları seçmek daha iyidir. Bunlar, çerçevelerinde bitki elemanlarının boyandığı veya diğer parlak vurguların yapıldığı renkli çerçeveli modeller veya ürünler olabilir. Ancak formlar yumuşak ve pürüzsüz olmalıdır.

Kemerli ayna seçeneklerini seçmek daha iyidir.

Gibi daha fırfırlı ve lüks stiller içinbarok, yaldızlı metal modelleri seçmek daha iyidir. Etnik tarzdaki daireler için gereksiz dekor içermeyen klasik ahşap aynalar mükemmeldir. Zarif bir oyma ile bir seçenek seçebilirsiniz.

Loft tarzı için çerçevesiz ürünler, alanı genişletmek veya eğimli modeller için daha uygundur.

Oryantal tarzdaki aynalar , turkuaz, mavi, beyaz, kırmızı tonlarında plaka kenarları veya parlak çerçeveler ve bunların kombinasyonları şeklinde çerçevelere sahiptir.

Üreticilere genel bakış

İtalyan aynaları yüksek kalitededir, örneğin Spazio, IB Gallery’den modeller. Bu üreticiler, iç mekanı dekore etmek için zarif çerçeveli çok çeşitli duvar ve zemin dekoratif modelleri sunar.

Ikea mağazasında birçok model sunulmaktadır .Bu üretici, çerçevesiz ve arkadan aydınlatmalı daha modern seçenekler sunar. Hemen hemen her iç mekan için seçilebilirler.

Nasıl yerleştirilir?

Aynalar sadece işlevsel olarak gerekli olan yerlere değil, bir apartman veya evin hemen hemen her alanına, amacı ne olursa olsun yerleştirilir.

Her şeyden önce, koridora yerleştirilirler. Böylece aynalar evinize gelen herkesi yansıtacaktır. Ayrıca oturma odasına, kütüphaneye, yatak odasına ve hatta ofise aynalar yerleştirilmiştir. Bu tür odalarda yüzeyleri yansıtırlar ve ilginç optik etkiler yaratırlar. Ayrıca, birçok odada yalnızca dekoratif bir iç işlev gerçekleştirirler.

Oturma odasında aynalar genellikle şöminenin üzerine asılır. Böyle klasik bir düzenleme, eski bir geleneğe bağlıdır: şömineye aynaya güzel bir şekilde yansıyan mumlar yerleştirildi. Böylece alevleri çoğaldı. Oda gizemli bir ışıkla dolmuştu. Bu, tören resepsiyonları ve toplantı misafirleri için uygun harika bir seçenektir.

Ayrıca, genellikle odanın ortasında yer alan şöminenin üzerindeki ayna, avizeyi ve ayrı olarak yerleştirilmiş spotları yansıtır. Arka ışık, şöminenin her iki tarafına da aplikler şeklinde monte edilebilir. Böylece aydınlatma daha lüks hale gelecektir.

Oturma odasında sehpanın yanına ayna yerleştirebilirsiniz, çünkü iç mekanın bu unsuru hemen hemen her odada bulunur. Bu, aksesuarları ve avizeden gelen ışığı yansıtmak için harika bir fırsat. Böylece tüm ışık aksanları uyumlu ve birleşik görünecek.

Aynalar sadece sehpanın yanına değil, aynı zamanda yüzeyine ve bacakların yerine de yerleştirilmiştir. Bu tür aynalı iç elemanlar çok lüks görünüyor ve masanın üzerinde duran ve etrafındaki tüm nesneleri yansıtıyor. Bu sonsuz bir boşluk hissi yaratır.

Oturma odasındaki ayna sağlam veya tam anlamıyla bir yapboz gibi monte edilmiş olabilir. Bu seçenekler duvar dekoru için daha uygundur. Bunlar, kenarları boyunca yansıtıcı parçalara ve merkezde bir desene sahip yuvarlak elemanlar olabilir. Resimler yerine, çeşitli şekillerde geniş çerçeveli aynalar da kurulur. Ayna benzeri bir merkeze sahip parlak bir güneş olarak bile temsil edilebilirler.

Klasik bir oturma odasının iç kısmında, lüks modeller genellikle eski güzel bir çerçevede veya bir baget içinde kullanılır. Bu tür vintage ürünler zengin ve zarif görünüyor. Çerçeve gerçek bir dekor parçasıdır ve bu nedenle iç mekanın merkezi bir parçası olabilir.

Yatak odasında hemen hemen herkesin aynası vardır. Bu odanın özelliği, bir çamaşır dolabı kurma ihtiyacından kaynaklanmaktadır. Rolü genellikle üreticilerin kapı kanadına monte edilmiş aynalarla tamamladığı bir dolap tarafından oynanır. Böylece kendinizi tam bir büyüme içinde göreceksiniz ve sabahları bir araya gelerek kolayca güzel bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Ek olarak, tasarımcılar ve planlamacılar genellikle yatak odasına az yer ayırır ve büyük bir ayna, alanı görsel olarak genişletir. Yatak odasında bir ayna paneli güzel görünüyor. Ayrıca, bunlar kaotik bir şekilde veya bir figür şeklinde düzenlenmiş çeşitli şekillerde irili ufaklı modeller olabilir. Böyle eşsiz bir dekor unsuru, yatak odasının iç mekanının en önemli özelliği olacaktır. İç mekan için dekoratif aynalar

Yatak odasına ayna takmak için bir sonraki seçenek, aynalı komodin cephelerinin düzenlenmesidir. Bu gelenek bize yabancı ülkelerden geldi ve şimdi popülerlik kazanıyor. Başucu masaları neredeyse görünmez hale gelir ve kelimenin tam anlamıyla odada çözülür. Ayrıca zarif parlaklıkları ile bu elemanlar geniş bir yatağın her iki yanında yer alırsa simetriyi vurgulayabilirler.

Bazı insanlar aynaları sadece komodinlere değil, karyola elemanlarına da yerleştirmeyi tercih ediyor. Ayna kafada veya ayakta olabilir. Bu tür yataklar daha zarif ve sofistike görünüyor.

Aynalar ayrıca komodinlerin ve çekmeceli dolapların yanına yerleştirilmiştir. Çoğu zaman, duvarlar ayrıca aplikler ve abajurlarla süslenir. Bu sayede ışık güzel bir şekilde yansıyacak ve yatak odasında samimi bir atmosfer yaratacaktır. Bu özellikle sıcak, kısılmış ışık için geçerlidir.

Giyinme odasının bulunduğu geniş bir yatak odasında bu unsur sadece tuvalet masasının yanında olmamalıdır.

Dış mekan versiyonunu satın almak gerekiyor. Böylece kendinizi tam bir büyüme içinde görebilir ve doğru kıyafetleri seçebilirsiniz. Ayrıca köşeden köşeye kolayca hareket ettirilebilir ve yola girdiğinde tamamen çıkarılabilir.

Çocuk odasına aynalar da yerleştirilmiştir ve bu öğenin güvensiz olacağından endişelenmenize gerek yoktur. Üreticiler, kenarları tamamen düzleştirilmiş ve işlenmiş güvenilir seçenekler sunar.

Çocuk odasındaki aynalar, iç mekanın önemli bir unsurudur , çünkü çocuklar çok meraklıdır ve ders çalışmayı ve aynada kendilerine bakmayı severler. Duvara asılabilir veya bir şifonyer veya sehpa üzerine asılabilir.

Pürüzsüz çerçeveli ve yuvarlak kenarlı modelleri satın almak en iyisidir. Fidanlıktaki aynalar da masalar için dekoratif unsur olarak kullanılmaktadır. Bir çocuk oyuncaklarını aynalı bir masanın üzerine yerleştirdiğinde, yansımaları büyüleyecek ve bebeğin dikkatini çekecektir.

Mutfakta ayna sadece dekoratif bir unsur olarak kullanılır. Yemek yerken kendinizi görmemeniz için buraya asmanız gerekiyor. Ancak bu odada farklı bir konum sağlayabilirsiniz. Ayna parçalarının duvarlarını veya panellerini süsleyen klasik aynalar olabilir.

Mutfağın iç kısmında tezgah, bar tezgahı şeklinde ayna yüzeyler de mevcut olabilir. Yansıtıcı yüzeyler ilginç ve sıradışı görünüyor ve mutfağın iç kısmına ışık katıyor. Aynalar genellikle cam eşya ve hizmetleri saklamak için tasarlanmış bir vitrine yerleştirilir. Ayrıca çatal bıçak takımı ve gerekli mutfak gereçlerini sakladığınız bir odaya yerleştirebilirsiniz.

Ayna ekleri hem mutfak kapısında hem de dolap ve çekmece kapılarında bulunabilir. Bu, özellikle hi-tac tarzı için modern trendler için harika bir çözüm. Aynalı yüzeyler buzdolaplarını ve mutfak davlumbazlarını bile tamamlar. Odanın detaylarını yansıtırlar ve zarif görünürler.

Her banyoda bir ayna olmalıdır. Her şeyden önce, lavabonun yanına yerleştirilmelidir. Burada, bu işlevsel unsur sabah prosedürleri için gereklidir. Odada iki lavabo varsa, simetriyi vurgulamak için her ikisinin yanına aynı aynalar yerleştirilmelidir. İç mekan için dekoratif aynalar 

Banyoda ayna sadece işlevsel bir unsur değil, aynı zamanda dekorunun güzel bir parçası olabilir. Örneğin, bu rol, alçı ile güzel bir çerçevede veya oymalı zarif bir çerçevede bir ayna tarafından oynanır.

Lavabonun yanındaki duvara büyük bir ayna yerleştirebilirsiniz. Bazı duvar modelleri kısmen duvar yüzeylerini taklit eder. Banyoda, ısıtma fonksiyonlu bir aydınlatma sistemi ile desteklenmeleri gerekir. Bu sayede yüzeyde yoğuşma önlenebilir ve daha iyi bir yansıma kalitesi elde edilebilir.

Banyoda bu tür aksesuarların bolluğu, özellikle parlak paneller, mermer fayanslar ve seramik fayanslar şeklinde hafif cilalı odalar için alanı artıracaktır. Böylece aynalar, duvarların parçalarını bile değiştirebilir ve alanı parlaklık ve parlaklık ile doldurabilir.

Banyoda ayrıca bir sehpaya küçük bir duvar aynası asabilirsiniz. Bu modellerden bazıları, yansımayı 2 veya daha fazla (10’a kadar) artırmanıza izin veren optik bir etkiye sahiptir. Yakınında makyaj ve şekillendirme yapmak uygundur. Ayrıca, herhangi bir açıda döndürülebilir ve konumlandırılabilir.

İç mekanda güzel örnekler

Evde bir şömineniz varsa, bu aksesuar sadece üzerine değil, bacayı bu şekilde hizalamak için de asılabilir. Bu durumda, iç kısım aynalı süpürgelikler ve aynalı kapı çerçevesi ile tamamlanmaktadır. Başka ilginç fikirler de var: iç mekanda ayna mozaik unsurlarla ahşap bir merdiven yapıyorlar. Merdivenlerin altına yapıştırılabilirler.

Bu dekor genellikle hareketlerinize yanıt olarak açılan arka aydınlatma ile tamamlanır. Böylece merdivenler daha geniş ve hafif görünecek ve üzerinde yürümek daha güvenli olacaktır.

Bir başka ilginç seçenek, merdivenlerin altına tamamen aynalı bir dolap takmaktır. Kulpları bile olmayabilir ve sürgülü kapılarla donatılmış olabilir. Ancak tüm cepheleri yansıtılmalıdır. Bu, gömme gardırop ilk bakışta fark edilmeyeceğinden, merdivenin kelimenin tam anlamıyla havada yükseldiği hissini yaratır. Böylece alanı artırabilir ve işlevsel olarak merdivenlerin altını doldurabilirsiniz.

Mutfakta aynalar önlük alanını güzelce dekore edebilir. Böylece, gümüş veya altın bulmacalarla karıştırılmış parlak bir ayna mozaiği ile güzel desenler oluşturabilirsiniz. Önlük parlak ve şık görünecek.

İç kısımdaki aynalar genellikle ek pencere ve kapılar şeklinde kullanılır. Böylece alanı güzelce genişletebilir ve hatta aynalı bir koridor oluşturabilirsiniz.

Kütüphane girişine aynalı kapı da yapılabilir. İçinde yansıyan kitap kabukları, uzun bir alan hissi yaratacak ve iç mekan daha da parlak görünecektir. Aynalar noktasal olarak birbirine asılabilir. Hatta resimlerle serpiştirilebilirler.

Güzel bir üç boyutlu ayna paneli yapmaktan korkmayın. Elemanlar farklı yönlere de yönlendirilebilir.

İç mekanda standart ve renkli modeller dahi tek duvarda kullanılmaktadır.

İç mekandaki aynalar, konumla ilgili püf noktaları ve ipuçları hakkında her şey, aşağıdaki videoya bakın.

Oturma odasındaki aynalar – Etkili tasarımın 85 fotoğraf örneği

Oturma odasındaki aynalar, odaya daha fazla alan, parlaklık ve parlaklık kazandırmanın iyi bir yoludur.

Bu mobilya parçasını doğru bir şekilde konumlandırarak odanın içini daha şık, zarif ve ciddi hale getirebilirsiniz. Küçük bir alana sahip odalarda aynaların yeri özellikle faydalı olacaktır.

Makale içeriği:

Gevşek ayna – ilginç bir çıkış yolu

Büyük aynalar için ilginç bir seçenek kurulum yöntemi olacaktır. Büyük çerçeveli bir ayna, herhangi bir tutturucu ile sabitlemeden duvara yaslanabilir.

Bu sayede duvarı zarar görmeden kurtarmak mümkün olacaktır. Bu yöntem özellikle aynayı sabitlemek istediğiniz yüzey kırılgan bir yapıya sahipse ve aynanın ağırlığını desteklemiyorsa geçerlidir.

Aynalardaki çizimler – alışılmadık bir hareket

Oturma odasındaki aynaların fotoğrafına dikkat ederek, bu unsurun oturma odasını önemli ölçüde yenilediği sonucuna varabiliriz.

Yüzeylerine uygulanan desenli aynaların yardımıyla iç dekorasyonun orijinal versiyonu.

Bu tür örnekler tasarımcı mağazalarında bulunabilir veya ustalardan sıradan bir ayna üzerinde bir çizim sipariş etmeye çalışabilir.

işleme yöntemleri

Aynalar üzerindeki çizimler çeşitli şekillerde uygulanır, kumlama, dekoratif bir filmi süsleme, mozaik veya elle boyama ile yapıştırma olabilir, yöntemlerin her birinin bir takım artıları ve eksileri vardır.

Bu nüanslar hakkında ayrıca usta tasarımcılara danışabilirsiniz.

Belirli bir durumda aynaları işlemek için hangi seçeneğin daha uygun olduğu konusunda kapsamlı bir cevap verebilirler.

Mozaik ve ayna figürleri

Oturma odasının iç kısmındaki aynalar, bu nesne için orijinal olarak amaçlanan işlevi hiç yerine getirmeyebilir.

Duvarları süslemek için aynalar bazen parçalara ayrılır, çeşitli mozaikler, kompozisyonlar oluşturur ve bir tür vitray pencereler oluştururlar.

Bu durumlarda kendinizi görmek için böyle bir aynaya bakmak işe yaramaz, ayna iç mekanda sadece dekoratif bir işlev görür.

Aynalar, kare ve üçgen parçalardan güneş figürleri, paneller, kompozisyonlar yapmak için kullanılır. Böyle bir iç nesne yaratmayı planlarken, çok uğraşmanız gerekecek.

Dekoratif şömine ve ayna. Klasik

Oturma odasındaki duvardaki bir ayna, genellikle bir resim yerine şöminenin üzerine kurulur. Böylece odanın alanını görsel olarak arttırdığı ve iç mekana daha fazla hava verdiği ortaya çıkıyor.

Hangi şekil ve çerçeve olursa olsun, üstünde bir ayna ile birlikte bir şömine, klasik bir oturma odası tasarımıdır.

Küçük parçaların büyük bileşimi

İlginç bir hareket, odanın tüm duvarı boyunca birkaç küçük ayna yerleştirmek olacaktır. Bu iç tasarım şekli çok sıradışı görünecek ve oda sahibinin kişiliğini olumlu bir şekilde vurgulayacaktır. Bu kayıt şekli çok yaygın değildir ve misafirler tarafından uzun süre hatırlanacaktır.

Ayrıca kanepenin arkasındaki alanı görsel olarak genişletebilirsiniz.

Oturma odasına kanepenin üzerine bir ayna yerleştirmek de klasik bir tasarım seçeneği olarak kabul edilir.

Oda görsel olarak mobilyaların arkasından devam edeceğinden odanın alanını genişletmek çok kolay olacak ve odada ek alan yaratacaktır. Ücretsiz, aydınlık bir oda, birçok apartman sahibinin elde etmek istediği iyi bir görüntüdür.

Kanepenin arkasında bulunan ayna, bu düzenlemede içine bakmak çok uygun olmadığından, yalnızca estetik bir dekoratif yük de taşır. Ancak prensipte, oturma odalarındaki aynalar, kendini önüne koymak için hiç yerleştirilmemiştir, bu da bunun küçük bir sorun olduğu anlamına gelir.

Aynalı oturma odası tasarımı uzun zamandır bir dekorasyon klasiği olmuştur. Ayna, odanın hemen hemen her stiline sığabilecek kullanışlı, basit ve uygun fiyatlı bir nesnedir.

Aynalı resepsiyon, birçok önde gelen tasarımcı tarafından geniş, hafif ve özgür iç mekan seçenekleri yaratmak için sevilir ve sıklıkla kullanılır.

İç mekandaki ayna gibi basit bir araç sayesinde, odanın görüntüsünde önemli bir görsel değişiklik elde edebilir, duvarları birbirinden ayırabilir, oturma odasına hava ve ferahlık katabilirsiniz.

Bu, özellikle odanın küçük bir alanı olduğunda gereklidir.

Oturma odasındaki aynanın fotoğrafı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Samsung bulaşık makinesi hata kodları Samsung bulaşık makinesi hata kodları

Samsung bulaşık makinesi hataları Samsung bulaşık makinesindeki herhangi bir sistem hatası, kullanıcıyı şaşırtıyor. Bulaşıkları ac...

Sertleşen halı nasıl yumuşatılır Sertleşen halı nasıl yumuşatılır

Kilimler çok güzel. O soğuk günlerde, sıcak kahvede ve çıplak ayaklarda ayaklarımızı ısıtırken, her ortamın dekorasyonunu iyileştirir, ...

Banyonuzda su tasarrufu nasıl yapılır Banyonuzda su tasarrufu nasıl yapılır

Bu yazıda, banyodaki su tüketiminin mümkün olduğunca nasıl azaltılacağı ve tasarruf edileceği hakkında konuşacağız.Bir evde toplam su t...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
4
SON EKLENEN HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak ki...

Bulaşık makinesi kapağı kapanmıyor. Bulaşık makinesinde bir ...

Samsung bulaşık makinesi hata kodları Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung bulaşık makinesi hataları Samsung bulaşık makinesind...

Tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım Tv sinyal yok diyor ne ya...

TV’niz “Sinyal Yok” diyorsa ne yapmalısını...

Bebeklik döneminde gelişim Bebeklik döneminde gelişi...

Bebeklik döneminde gelişim çocukluk nedir? Çocukluk ,&n...

Bebeklik döneminde gelişim ve eğitim Bebeklik döneminde gelişi...

Yüksek Kaliteli Erken Çocukluk Eğitimi Güçlü Bir Arkansas iç...

Hobi bahçe düzenlemesi Hobi bahçe düzenlemesi

Neden bir hobi olarak bahçeyi seçmelisiniz? İnsanlar, özelli...

Kum beji rengi boyalı evler Kum beji rengi boyalı evl...

Bej ile Uyumlu 16 Renk Birçok insan bej renginin yavan ve sı...

En yeni müstakil ev bahçe dekorasyonu En yeni müstakil ev bahçe...

Dekorasyon: iyi fikirler, düşük maliyet ve az zaman ile bahç...

Son trend mutfakta kahve köşesi Son trend mutfakta kahve ...

Mutfakta kahve köşesi ya da çay ya da her ikisi için küçük b...

Arduino nedir ve ne işe yarar Arduino nedir ve ne işe y...

Arduino nedir? Arduino , yeniden programlanabilir bir mikro ...

Dekorasyon
5
Çocuklar HABERLERİ