Deplanos.com’daki haberler – deplanos.com’daki makaleler

Birkaç gün önce yeni bir site tasarımı yayınladım. Beklendiği gibi çalışmadı. Doğru çalışmayan bir tasarıma saatler harcandı, örneğin planlar akıllı telefonlarda doğru görülmedi. Bu hafta sonu yeni bir tasarımı gün ışığına çıkarmak için çalışıyordum. Ve şu anda gördüğünüz bu.

Herhangi bir cihazda planların çok daha iyi görülebilmesini sağlamaya çalıştığım bir tasarım, akıllı telefonumla denedim ve artık sorunsuz yakınlaştırabilirsiniz. Ayrıca navigasyonu daha da kolaylaştırmak için bir girişimde bulunuldu. Ancak tüm haberler sitenin tasarımıyla ilgili değildir.

Elbette, yayınlanan her planın sonunda elimizde planı yapan mimarın detayları… Şimdilik bu veriler yayınlanan planlarda yer almıyor. Ama umarım yakında “ad ve soyad” ile planlar yayınlamaya başlayacağım. Planlarını paylaşmakla ilgilenen pek çok mimar ve tasarımcı olduğunu biliyorum, fikir şu ki deplanos.com, evleri için tasarım arayan ziyaretçilerle aranızda bir aracı olarak çalışıyor. Planlarınızı yayınlamakla ilgileniyorsanız bu sayfayı görebilirsiniz.

Çok önemli olduğunu düşündüğüm bir diğer yenilik de makale bölümü… Bu haberler nereden geliyor? Düz olmayan ancak onlarla yakından ilgili makaleler yayınlamayı düşündüğüm bir bölüm. Hayal edebilirsiniz: dekorasyon üzerine makaleler, mimarlar ve / veya eserler üzerine notlar, vb. Umarım bu fikri benim kadar beğenirsiniz.

Bu haberler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sitenin gittiği yönü beğendin mi? Yeni tasarım hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yakında … daha birçok haber, umarım.