Reklamı kapat
Reklamı kapat
Ev dekorasyonları
Ev dekorasyonları

Dünyanın En İyi Yatakları: Lüks ve Stilin Hikayesi

Bu Haber 15 Şubat 2021 - 11:37 'de eklendi ve 145 kez görüntülendi.

Sizin için en iyi yatağı bulmak her zaman parkta bir yürüyüş değildir. Birçok yatak markası yalnızca pahalı seçenekler sunar, büyük garantileri yoktur ve bazen evde denemelere izin vermez. Yatak endüstrisi son birkaç yılda çok değişti ve şu anda gerçekten dikkate değer – ve rahat – seçenekler sunan ciddi derecede şaşırtıcı markalar var. Herhangi bir sayıda uyku türü için en iyi yatağı en iyi şekilde belirlemek için, birkaç farklı faktöre dayalı olarak favorilerimizin bir listesini derledik.

Uyku, mutlu bir yaşam sürmek için gereklidir ve sağlık üzerinde muazzam bir etkisi olduğu bilim tarafından defalarca kanıtlanmıştır. İyi bir gece uykusu çekmeye giden birçok faktör vardır, ancak çoğu insan genellikle en bariz olanı gözden kaçırır – rahat bir yatağa sahip olmak. Düşük kaliteli ve ucuz şilteler neredeyse her zaman gece boyunca istenmeyen baskı noktalarının devreye girmesine neden olur. Bu tür baskılar dönmenize, sallamanıza, uyanmanıza ve genellikle değil yapabildiğin kadar gecenin tadını çıkar. Dışarıda melatonin gibi her türlü doğal uyku yardımcıları var, ancak sizi yalnızca şimdiye kadar alabilirler. Sizi yapan bir yatağa sahip olmak gerçekten Yatağa dalmaktan heyecan duymak, fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak daha iyi uyku şansınızı artırmanıza yardımcı olabilir. Ne tür bir uyku pozisyonunu tercih ettiğinizden, yatağınızda kaç kişi uyuduğundan veya sizinle uyuyan evcil hayvanlarınızın olup olmadığına bakılmaksızın – orada sizin için bir yatak var! Aşağıda, bugün mevcut olan en iyi yatak markalarından ve şiltelerden bazılarını bulacaksınız. Ayrıntılara dikkatlice bakın ve muhtemelen ihtiyaçlarınızı ve çıkarlarınızı karşılamanıza yardımcı olacak bir tane bulabileceksiniz! Hepimizin mümkün olan en iyi uykuya ihtiyacı vardır ve kaliteli bir yatağa sahip olmak uykuyu almamıza yardımcı olabilir!

DreamCloud Lüks Hibrit

Dreamcloud’un Lüks Hibrit Yatağı, piyasadaki en uygun fiyatlı – ancak yine de inanılmaz – lüks yataklardan biridir. Kalın, pelüş, kapitone bir üst, kontur ve destek için tasarlanmış hafızalı köpük katmanları ve hareket transferini önlemeye ve hava akışını teşvik etmeye yardımcı olan bir mikro bobin katmanına sahiptir. Ama hepsi tüysüz değil mi? Aslında nasıl uyku? Dreamcloud hafızalı köpük lüks hibrit o kadar iyi uyur ki, günlük programınızı yeniden düşünmeniz gerekebilir. Rahattır, derin uykuyu destekler ve geceleri yatağa girmeyi zorunlu bir görev olmaktan çok bir macera haline getirir. Dreamcloud şilteler ömür boyu garantilerle desteklenir, 365 gece evde değerlendirme süreleriyle gelir ve ücretsiz gönderilir. Yok “Gotchas” nakliye ile – eğer yatağınızı iade ederseniz, size hiçbir maliyeti yoktur. Dreamcloud’un lüks melezi Gerçekten mi geleneksel lüks yataklara kıyasla parlıyor. Kalın kapitone üstler, şekillendirici jel ile aşılanmış hafızalı köpük ve :: titreme :: mikro bobinler– bir mağaza markası için 4.000 $ ‘lık yukarılara bakıyorsunuz. Dreamcloud, lüks seçeneklerini 1.500 $ ‘dan daha düşük bir fiyata sunuyor. Yerel yatak satıcınızdan benzer bir ürün için bunu yenmelerini isteyin.

Dreamcload bugün piyasadaki en iyi yatak markaları arasında yer almaktadır. Doğrudan tüketiciye fiyatlandırmaları, lüks kaliteyi inanılmaz derecede düşük bir fiyata sunmalarına olanak tanır. Lüks hibritleri, şimdiye kadar incelediğimiz en iyi yatak olabilir – kesinlikle şu anda alışveriş yapıp yapmadığınızı düşünün. Tam incelemeyi okuyun

Nectar Sleep 11 ″ Köpük Yatak

Nectar Sleep, son yıllarda belki de en hızlı yükselen yatak markalarından biri olabilir. İsimleri uygun fiyatlı lüks kalitesi ile eş anlamlı hale geldi ve şirket hakkında kötü bir inceleme bulmak zor. Başlangıçta, uzun nakliye gecikmeleriyle ilgili bazı raporlar vardı – ancak bunlar muhtemelen kirli oynamaktan korkmayan rakiplerden geliyordu. Sonuçta, yatak endüstrisi çok son yıllarda rekabetçi. Son incelemelerin tümü, Nectar Sleep’in lojistiğinin bir kedi yavrusu gibi mırıldandığını gösteriyor. Sonuçta, 11 ″ köpük yatakları neredeyse MÜKEMMEL 5 yıldız derecesine sahiptir. Bu yatak, güvenli ve toksin içermeyen uyku sağlamak için yüksek kaliteli CertiPUR-US Sertifikalı köpük malzemelerden yapılmıştır. Ekstra 1 ″ süngeri, diğer birçok şilteye göre de destekte gözle görülür bir artış sağlar. Bu şilte benzeri görülmemiş bir Sonsuza Kadar Garanti ile desteklenir – yani hayatınızın geri kalanı için – ve aynı zamanda 365 gece evde deneme ile birlikte gelir. Nectar Sleep, işleri daha da iyi hale getirmek için tüm ürünlerini FedEx aracılığıyla ücretsiz olarak, yatak odanıza taşımayı kolaylaştırmak için vakumla kapatılmış bir pakette gönderir. Bu yatak, herhangi bir uyku pozisyonu için harikadır, ancak yanınızda uyurken benzersiz bir güvenlik hissi sunar. Neredeyse başarıyormuş gibi sadece yuvarlanacak kadar serttir ki, savurma ve dönme sırasında kesmeye başlar! Her tür uyku için ideal – ama özellikle yandan uyuyanlar için.

Nektar Uyku Yatağı, düzenli tüketiciler için fiyatlandırılan lüks bir markadır. Kaliteye, ücretsiz kargoya ve ömür boyu garantiye olan bağlılıkları, ürünlerini bugün piyasadaki en iyi yataklardan biri haline getiriyor! Tam incelemeyi okuyun

Helix Sleep Custom 10 ″ Yatak

Helix Sleep, modern yatakların taleplerini karşılamak için geliştirilmiş, çok odaklı bir ürün sunan kaliteli bir yatak markasıdır. ABD merkezli tesislerde kendi yataklarını üretiyorlar ve en düşük fiyatları sağlamak için doğrudan tüketicilere satıyorlar. Ücretsiz nakliye, finansman, 100 gecelik memnuniyet garantisi ve 10 yıllık garanti sunarlar. Bu eşsiz şilteler, 16 “x 16” x 48 “vakumlu ambalajda, ABD kıtasında ücretsiz olarak gönderilir. Yatakları için yalnızca yüksek kaliteli nefes alabilen köpük malzemeler kullanırlar ve herhangi bir uyuyan kişinin ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmak için benzersiz bir yatak özelleştirme hizmeti sunarlar. Bu program, daha sonra uyku türünüz için en iyi malzeme kombinasyonunu belirleyecek olan Helix Uyku testini yapmayı içerir. Helix Sleep Custom 10 ″, bugün piyasadaki en iyi yataklardan biridir ve doğrudan helezondan veya Amazon’dan temin edilebilir. Gece boyunca pozisyon değiştiren yandan uyuyanlar için idealdir.

Helix Sleep, her tarzdaki uyuyanların kaliteli bir şekilde dinlenmesini sağlayan, son derece özelleştirilebilir bir yatak sunar. Doğrudan tüketiciye satış modeli, bu şirketi en iyi yatak markaları arasında ön plana çıkarmıştır.

Leesa 10 ″ Köpük Yatak

Leesa, daha yüksek kaliteli bir yatak için artan talebi daha uygun bir fiyatla karşılamaya yardımcı olmayı misyon edinmiş bir yatak markasıdır. Leesa’nın 10 ″ köpük şiltesi, hepsi farklı bir amaca hizmet eden, farklı köpük türlerinin benzersiz 3 katmanlı bir karışımından yapılmıştır. Üst katman, vücudunuzun doğal şekline uyum sağlamak ve daha iyi hava akışı sağlamak için tasarlanmış, yumuşak ve yüksek oranda nefes alabilen bir Avena köpüktür. İkinci katman, vücudunuza daha fazla şekil veren, ancak biraz daha sert bir görünüme sahip olan, basıncı azaltan bir bellek köpük tabakasıdır. Alt katman, şiltenin genel olarak esnek bir hisse sahip olmasına izin verirken güçlü bir destek hissi sağlamak için tasarlanmış 6 inç kalınlığında yoğun bir köpük bileşiğidir. Leesa şilteler 100 gece ev denemesi ve 10 yıllık garanti ile birlikte gelir. Leesa’nın 10 ″ Köpük Şilte, sıkı bir uykudan hoşlanan ancak yine de köpük konturu isteyenler için belki de en iyi yataktır. Bu şilte Leesa’dan veya Amazon’dan temin edilebilir. Sert bir yatağı seven sırt üstü uyuyanlar için idealdir.

Leesa, geleneksel iç yay tasarımının yerini alacak şekilde tasarlanmış bir ürün sunan dikkat çekici bir yatak markasıdır. Web sitelerinden ve Amazon’dan doğrudan tüketiciye satışlar sunarlar, ücretsiz gönderilir ve 100 gece garantilidirler! Böyle bir yenilikle, bugün piyasadaki en iyi yatak markalarından biri olarak kabul edilmeleri şaşırtıcı değil!

Yarın Uyku Toplam Uyku Sistemi

Tomorrow Sleep, bugün piyasadaki en yeni yatak markalarından biri ve büyük bir sıçrama yapıyor. Sektördeki uzun deneyimleri, inanılmaz fiyatlı hibrit yatak tasarımı sunmalarına izin verdi. inanılmaz gece uykusu. Bu yataklar sadece nefes alabilir ve destekleyici değil, aynı zamanda yumuşak ve şekillendirici olacak şekilde tasarlanmıştır. Tomorrow Sleep yatak, üstün destek için ayrı ayrı sarılmış kangallardan oluşan bir yatağa oturan hafızalı köpük bir üste sahiptir. Tomorrow Sleep, yataklarına ek olarak hafızalı köpük yastıklar, pelüş yastıklar, yorganlar ve hatta karartma perdeleri gibi eksiksiz bir uyku ürünleri paketi tasarladı. Bu ürünler, doğal uyku döngülerimizle ilgili Bilimsel araştırmaların dikkatli bir şekilde araştırılmasının sonucudur. Bu temel uyku döngüleri için daha fazla destek sağlamak için Yarın Uyku, gece boyunca kişinin uyku kalitesini izlemeye yardımcı olabilecek bir uyku döngüsü izleme teknolojisi tasarladı. Bu şirket pazarda yeni ancak bazılarını yapıyor ciddi ilk izlenimler. Biz hayranıyız ve ürünlerini daha lüks bir uyku deneyimi arayan herkese tavsiye ederiz.

Yarın Uyku, bir yatak şirketinden beklememiz gerekenleri değiştirmeye çalışıyor. Çeşitli yumuşak ve sıkı yatak seçenekleri, hibrit yatak tasarımlarını tamamlamaya yardımcı olur. Yatakları, sektördeki onlarca yıllık deneyimin bir ürünüdür ve doğrudan tüketiciye satışlarda daha iyi bir lüks seçenek bulmak zordur.

Seçeneklerinizi İnceleyin

Bu yataklar şu anda piyasadaki en iyiler ve her biri masaya benzersiz bir şey getiriyor. Artık bir perakende mağazasından yatak satın almak için geçerli bir neden yok – pek çok kaliteli yatak markasında doğrudan tüketiciye yönelik fiyatlandırma ile değil. Helix Sleep, Leesa ve Nectar Sleep, dikkat çekici şirketlerdir. ligler Serta veya TempurPedic gibi geleneksel yatak markalarının ötesinde. Hangi yatak tipinin sizin için en iyisi olduğunu yalnızca siz gerçekten anlayabilirsiniz. En iyi nasıl uyumayı tercih ettiğinizi, yatağınızda kaç kişi olabileceğini ve ne büyüklükte bir yatağa ihtiyacınız olduğunu düşünün. Üzerinde yatana kadar bir yatağı ne kadar seveceğinizi anlamanın çoğu zaman imkansız olduğunu bilin. Neyse ki, burada listelenen her marka çok kolay bir ilk para iade garantisi sunuyor – tüm bunları cömert bir ürün garantisi de takip ediyor. Her şey düşünüldüğünde, en iyi yatak seçimimiz Nectar Sleep’ten 11 ″ Köpük Yatak olmalıdır. Rahattır, gemileri ücretsizdir, bir yıllık deneme süresi vardır ve ömür boyu garantilidir. Umarım birisi bir sonraki doğum günümüz için büyük olmaya karar verir ve bize bu inanılmaz şiltelerden birini gönderir!

En İyi Yatak Sodafine İnceleme

Nectar Sleep, lüks kaliteli yatakları ile birlikte harika bir ev denemesi ve garantisi sunuyor. Sonuçta, bu onları düşündüğümüz diğer yatak markalarından ayırmak için yeterliydi ve bugün piyasadaki en iyi genel yatağa sahip olduklarına inanıyoruz.

Bu web sitesi, sitelere reklam vererek ve Amazon.com’a bağlanarak reklam ücreti kazanmaları için bir yol sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır. Bu tür hizmetler hakkında daha fazla bilgi için Ortaklık Açıklamamızı okuyun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
4
Dekorasyon
Çocuklar HABERLERİ
Ev Tasarımları HABERLERİ
Son trend mutfakta kahve köşesi Son trend mutfakta kahve ...

Mutfakta kahve köşesi ya da çay ya da her ikisi için küçük b...

Modern balkon perdeleri Modern balkon perdeleri

BALKON PERDELERİ: GÜNCEL VE MODAYA UYGUN DEKORASYON FİKİRLER...

En İyi İlham Kaynağınız İçin  8 Ev Sineması Fikri En İyi İlham Kaynağınız İ...

Sinemalarda film izlemeyi sever misin? Ama yoğun programınız...

Evinizi Etkileyecek 9 Güzel Bohem İç Dekorasyon Fikirleri Evinizi Etkileyecek 9 Güz...

‘Boho tarzı’ terimini hiç duydunuz mu? Gerçekten...

12 Çarpıcı  Çamaşır Odası Tasarım Fikri 12 Çarpıcı Çamaşır Odası...

Küçük veya küçük bir ev, sahibinin her bir odayı bölmede dah...

5