Duvar resimleri

Duvar kağıdı fotoğrafları , duvara resım yapma , duvar resmi örnekleri , güzel manzara duvar kağıtları , kabe resmi duvar kağıdı , duvara resim çizmek , çiçek resmi duvar kağıdı , taş duvar resimleri , at resmi duvar kağıdı , duvara resim yapma , spor salonu duvar resmi , tuğla duvar resmi , bahçe duvar resimleri , uzay resimli duvar kağıtları , uzay resimli duvar kağıdı , duvara asılacak resimler , ev duvar resımlerı , ev boya resimleri , renkli duvar resimleri , resimli duvar boyama , bahce duvar resimleri , ofis duvar resimleri , hayvan resimli duvar kağıdı,

Bazen bir alanı dönüştürmek için radikal değişiklikler yapmak gerekli değildir. İşe de yaramıyor. Ya da en azından çok büyük değil. Bazen dekorasyonda gözle görülür bir değişiklik yapmak yeterlidir. Birkaç mobilyayı değiştirmek ile duvarlar ve tekstiller dahil tüm odayı yeniden dekore etmek arasında bir şey. Bunu başarmak için oldukça başarılı bir seçenek ve gittikçe daha fazla taraftar kazanan seçenek, yalnızca bir duvarı farklı türlerden biriyle değiştirmektir. duvar resimleri bulunmakta.

Birçoğu, bir duvar duvarının sadece üzerine yapılmış bir resim olduğuna inanıyor. Veya büyük bir yapışkan tasarım yerleştirin. Ancak bunlar duvara bir duvar resmi asmanın mevcut yollarından sadece birkaçı. Bunları elde etmek için birkaç sistem var. Evet, bu biraz radikal bir bahisve herkes buna cesaret edemiyor. Buna rağmen, duvar resimleri birçok dekoratif fayda sunar.

Duvar resimleri yerleştirmek için sistemler

Elbette, birine karar verenler hangi sistemi kullanabileceklerini değerlendirmelidir. Örneğin, onu boyayabilir, bir duvar kağıdı duvar kağıdı koyabilir veya belirli bir renk veya desende fayanslarla döşeyebilirler. Ayrıca, kaplamayı bir duvardan çıkarmaya ve çıplak tuğla yapmaya karar verebilirler. Tüm bu sistemler, en basitinden otantik sanat eserlerine kadar duvar resimleri elde etmek için kullanılır. Bunlar sadece pürüzsüz elemanlardan veya boyalardan oluşmazlar. Aynı zamanda farklı dokular ve bileşenler içerebilirc olasılığını sunmanın yanı sıraçok zengin zıtlıklar bulmak için duvarlara sıcaklık ve görsel canlılık katan.

Kontrast daha yüksek olacak odanın geri kalan duvarları pürüzsüzse veya duvar resminin yerleştirildiği duvardan farklı bir tonda. Elbette, farklı olasılıklar arasında seçim yaparken çok dikkatli olmalısınız, çünkü uygun bir duvar resmi seçmezseniz, odada hoş olmaktan başka bir şey olmayan bir his uyandırabilir. Bu nedenle, Reformadísimo gibi uzmanların yardımcı olabileceği mevcut seçenekleri dikkatlice değerlendirmelisiniz.

Duvar duvarının avantajları

Bir duvarı bir duvar resmi ile dekore etmek, beklediğimiz gibi, diğer dekorasyon kaynaklarını tercih etmeye kıyasla birkaç fayda sağlamaz. Elbette, minyatürlerle nasıl görüneceğini hayal etmemiz gereken mekan için doğru olanı seçildiği sürece. Bunlardan en önemlisi, onların ilgilenmesi hemen hemen her küçük odayı canlandırın yer yetersizliğinden dolayı diğer dekoratif kaynaklara yer kalmayan. Bu nedenle, bir koridoru, bir salonu veya küçük bir tuvaleti aydınlatmak için mükemmeldirler.

Ancak duvar resimleri sadece küçük alanlarda güzel görünmez. Ayrıca geniş alanlarda da başarılı olurlar. Örneğin, büyük odalarda iki veya daha fazla odanın olduğu. Duvarlardan birine yerleştirilmiş uygun bir duvar resmi bu ortamlardan birinin arkasında onu tanımlamaya yardımcı olabilir. Bu onu diğer alanlardan görsel olarak farklılaştırın Konaklamanın. Örneğin, bir oturma odasının yemek alanındaki bir duvar resmi, onu görsel olarak dinlenme ve eğlence alanından ayırır.

Ek olarak, duvar resimleri çok sıkıcı bir alana canlılık katmak. Veya duvarların geri kalanıyla bir kontrast oluşturmak için. Aynı zamanda bir görsel olarak sıkıcı odalarda kırılma etkisi ve sıkıcı. Bir duvar resmi, üzerinde bulunduğu duvara dikkat çekmenin yanı sıra odaya daha fazla ilgi katabilir. Hem daha ilginç hem de daha çarpıcı olacak.

Bununla birlikte, duvardaki bir duvar resmi kırılmaya zıt etkiye sahip olabilir ve süreklilik hissi vermek. Bu, örneğin, duvar ve tekstillerin renkleriyle oynamak Konaklamanın. Örneğin, odanın bir tarafına tek renk döşemeli mobilyalar ve aynı renkte bir duvar resmi yerleştirilmişse, bu duygu kopma değil, mekanın devamıdır.

Bu durumuda pürüzsüz duvar resimleriSadece duvarın tek renk olmasından ibaret olanlar, üstlerinde başka bir unsur olmadan bırakılabilir veya üzerlerine başkaları yerleştirilebilir. Örneğin bir resim. Bu durumda, duvarın rengi, boyanın tonlarıyla iyi bir tezat oluşturuyor.

Örneğin, bir resimde beyaz arka planlar baskınsa, resmin büyük çoğunluğuna benzer tonda bir duvar resmi seçmek en iyisidir. Böylece, duvar resmi ile resmin arka planını karşılaştırarak dikkati resme odaklamak mümkün olacaktır. Ve resimdekine benzer tonda olan set, bakan kişiye hoş bir his verecek. Ancak bu sadece resimler için değil. Ayrıca dekoratif bir unsurun öne çıkmasını sağlamak. Ya da şömine gibi mimari olanı.

Durumunda duvar resimleri koyu tonlardırahşap veya duvar kağıdı ile yapılmış, neden olacakları duygu rahatlama ve sıcaklık olacaktır. Bu nedenle soğuk bölgelerdeki evlerde çok beğeniliyorlar. Ayrıca küçük okuma odaları veya yatak odalarında. Açık renklerdekilertam tersine ne iletmek netlik ve uyumdur. Tabii ki, her durumda, yaptıkları şey, herhangi bir evin dekoratif stilini belirlemektir.