Duvarlara Tuğla Kaplama Tasarımı

Tuğla duvarlar, odak noktası olarak hizmet ederek veya odanın diğer tasarım öğelerini tamamlayan veya kontrast oluşturan bir arka plan sağlayarak herhangi bir odaya karakter katar. Tarzınız ister endüstriyel ister rustik olsun, bir tuğla duvarın güzelliği ve bütünlüğü doku ve güzellik katabilir. Aşağıda, eski dünyanın cazibesini ekleyebilecek veya alanınızı güncelleyebilecek doğal, boyalı, yıpranmış ve hatta sahte tuğla örnekleri bulunmaktadır.kültür taşı uygulama
,
tuğla dış cephe
,
pres tuğla kaplama
,
bisküvi tuğla kaplama
,
duvara taş deseni verme
,
klinker tuğla kaplama

Bir odadaki dokuyu değiştirin

Tuğla - orijinal ve beyaz boyalı
kültür taşı uygulama , tuğla dış cephe , pres tuğla kaplama , bisküvi tuğla kaplama , duvara taş deseni verme , klinker tuğla kaplama

Orijinal ve beyaz badanalı tuğla karışımı.

birçok müşterinin evlerinde tasarım vurgusu olarak tuğla duvarları kullandı. Adams, “Katı duvar duvarları olan bir evde yaşayacak kadar şanslıysanız, üst sıva katmanını kaldırarak tuğlayı seçerek açığa çıkarmak, alanınıza doku, sıcaklık ve karakter katmanın harika bir yoludur” diyor.

Modern oturma odası
kültür taşı uygulama , tuğla dış cephe , pres tuğla kaplama , bisküvi tuğla kaplama , duvara taş deseni verme ,

Bir odak noktası oluşturun

Tuğla şömine çevresi
kültür taşı uygulama , tuğla dış cephe , pres tuğla kaplama , bisküvi tuğla kaplama , duvara taş deseni verme , klinker tuğla kaplama

Orijinal tuğla yapıda güncellenmiş bir şömine.

Marcotte, bir şömine duvarındaki alçı veya alçıpanın kaldırılmasının bir odadaki tuğlayı açığa çıkarmanın başka bir harika yolu olduğunu söylüyor. “Bir geçiş yoluysa tuğlayı ortaya çıkarmayı ve her iki taraftaki duvarları açmayı ve bu tuğla kulenin şömine duvarı için kalmasını seviyorum.”

Tuğladan bir alfabe çizin

Alfabe tuğlaları. Resim: İç Mekanları 

Üzerine sıvanmış bir tuğla duvarınız varsa, gerçekten harika bir fikir, alfabenin bir harfini tuğlaya oymaktır (yukarıdaki fotoğrafa bakın). Ancak, evinizi satmaya karar verirseniz, bu, evi piyasaya sürmeden önce muhtemelen örtbas etmek isteyeceğiniz bir şeydir.

tuğla vurgulu duvar

Tuğla vurgulu duvar, bu odanın yumuşak olmasını engelliyor.

Bir tuğla duvar eklemek

Tuğla duvar ve sandalye rayı kalıplama

Artık herkesin bir tuğla duvarı olabilir. Resim

Bununla birlikte, orijinal bir tuğla duvarınız yoksa, bir tane görünümü oluşturabilirsiniz. Adams, “İnce tuğla kiremit (ince dilimlenmiş gerçek tuğla) uygulamak, vurgulu bir duvara derinlik katmanın başka bir harika yoludur” diyor. Sadece aşırıya kaçmamaya dikkat edin. Genellikle tek bir vurgu duvarı etki yaratmak için yeterlidir. ”

Tuğla kaplama

Bir tuğla kaplama duvar evinize karakter katabilir.

İnce tuğla kaplamalar, evinizin hemen hemen her odasına karakter katabilir. Mevcut alçıpanın üzerine ince bir tuğla kaplama eklemek, yeni bir eve veya yeni duvarlara eski bir evin dokusunu vermenin harika bir yolu olacaktır” diyor. “Kesinlikle endüstriyel veya çatı katı havası veriyor.” Ancak, sahte tuğla duvarlar kullanmak için bazı uyarılar var. Seattle’daki  “Bir alana sıcaklık ve karakter katmanın harika bir yolu olsalar da, evinizde mantıklı bir yerleşim seçtiğinizden emin olmak istersiniz, özellikle de eviniz daha yeni bir yapı ise,” diyor, WA. Duvarın özgün görünmesi gerektiğini söylüyor.

Tuğla kaplamalar nerede kullanılır

Tuğla kaplama backsplash

Bir tuğla kaplama backsplash’ın temizlenmesi kolaydır. Resim:erçekçi görünebilirler. “Mutfak, tuğlayı, özellikle de bir set üstü ocak üzerinde tavandan tavana bir ters kaplama olarak dahil etmek için harika bir yerdir” diyor. “Bir şömine duvarı da tuğla kaplama vurgusu için gerçekten çok işe yarıyor.” Bununla birlikte, bodrumların onları dahil etmek için favori bir yer olduğunu söylüyor – özellikle de bodrumlarını dönüştürmek isteyen ev sahipleri arasında. “Bu alanda bir tuğla duvar olacağı inandırıcı ve odayı dönüştürmek için çok şey yapıyor, özellikle de pencereler sınırlı olduğunda.”

Değişen tuğla tonları

Değişen tuğla tonları ilgi yaratır. Resim:

Rowland, doğru ürünü seçmenin de önemli olduğunu söylüyor. “Herhangi bir büyük kutu ev geliştirme mağazasından satın alabileceğiniz bir tuğla kaplama (yarım tuğla veya ince tuğla), tuğlaya benzeyen bir duvar kağıdından çok daha iyidir,” diyor. “Tuğla kaplama aslında normal olanla aynı malzemelerden yapılmıştır tuğlalar, bu yüzden evinizde tuğla duvarınız için doğru yeri seçerseniz, hiç kimse evle birlikte gelmediğini bilmeyecek ”diyor. Ancak döşeme ve mobilyalarınıza uyacak doğru tuğla rengini seçmeniz gerektiğini de ekliyor.

Daha fazla tuğla kaplama seçeneği

adı verilen tuğla kaplamalar yapan bir şirkettir. son derece çok yönlüdür ve kesilmesi kolay bir metrekarelik paneller halinde geldiği için kurulumu kolaydır” diyor. Singh, müteahhitlerin yatak odalarında, mutfaklarda ve oturma odalarında çıplak tuğla görünümü oluşturmak ve bir baca veya şömine görünümü yaratmak için kullandığını söylüyor. Ancak Adams, tuğlanın halihazırda evin mimari özelliklerinden biri olmadığı bir eve tuğla duvar eklemeye çalışmanın geri tepebileceği konusunda uyarıyor. “Dekoratif bir katkı olması ölü bir hediye olabilir. Tuğlayı ne kadar severseniz sevin, sonunda yersiz görünecek ve evinizin değerini azaltabilir. ”” Kesinlikle tuğla eklemek zorunda kalırsanız, mutfağınızı veya çamurluk zemini ince tuğlalarla döşemeyi düşünün, “diyor Adams, . “Bu şekilde, hemen hemen her ev için anlamlı olduğu bir yüzeye bakarsınız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir