Reklamı kapat
Reklamı kapat
Ev dekorasyonları
Ev dekorasyonları

Düzen sevenler için gizli mutfaklar

Yerden tasarruf etmeniz mi gerekiyor? Mutfağı nereye yerleştireceğinizden emin değil misiniz? Ya onu bir dolabın içine saklasan? İnanılmaz görünse de mümkün. Bugün Decofilia’da size şunlardan birini sunuyoruz: trendler en çok patlama yapan gizli mutfaklar ve Onun varyantlar Seni şaşırtacaklar! Bunlar mutfaklar onlar en çok dekoratif, onda uygulamalar, çünkü mutfak oturma odasına bağlı. Farklı modeller ve […]

03 Aralık 2020 - 20:30 'de eklendi ve 88 kez görüntülendi. A+A-

Düzen sevenler için gizli mutfaklar

Yerden tasarruf etmeniz mi gerekiyor? Mutfağı nereye yerleştireceğinizden emin değil misiniz? Ya onu bir dolabın içine saklasan? İnanılmaz görünse de mümkün. Bugün Decofilia’da size şunlardan birini sunuyoruz: trendler en çok patlama yapan gizli mutfaklar ve Onun varyantlar Seni şaşırtacaklar!

Bunlar mutfaklar onlar en çok dekoratif, onda uygulamalar, çünkü mutfak oturma odasına bağlı.

Farklı modeller ve tasarımlar bulabiliriz, bunlar türü kapı seçtiğimiz, mutfağı istediği zaman yok edecek.

Geniş kapılarla mekanı tamamen kapatan modellerden, işlevsellik açısından sadece çelik aletleri açık havada bırakan modellere kadar seçim yapabiliriz.

Varyant olarak da seçebiliriz panel buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi, bize etki bukalemun, bu da mutfağın daha temiz görünmesini sağlayacaktır.

İle gizli mutfaklar istediğimiz gibi dönüştürülebilecek çok daha düzenli bir alan yaratmak mümkün. daha geniş bir yüzey alanına sahip olmamıza ek olarak.

Aynı şekilde, aynı dolaplara, çekmecelere ve elektrikli aletlere sahip oldukları için geleneksel olanlardan herhangi biri kadar kullanışlıdırlar. Aradaki fark, tüm unsurları günün geri kalanında neredeyse hiç yokken görsel olarak daha hoş hale gelmeleridir.

Ardından, size bunların en seçkin modellerinden bazılarını bırakıyoruz gizli mutfaklar şekillerini ve tasarımlarını takdir etmek için bunların fotoğrafları.

“Klozet” tipi kapılar

Birinci tip gizli mutfak, kullanım şekli nedeniyle yer kaplamadığı için oldukça işlevseldir. gömme dolap yerden tavana, odanın duvarlarından birinde. Kimsenin eksiksiz bir mutfağın gizlenebileceğini hayal etmediği bir yer.

İstediğimiz mutfağı tamamen gizlemek değilse bu seçeneği kullanılmadığı zamanlarda görülmesini istemediğimiz alanlardan sadece biri için kullanabiliriz. Kapılar kapatıldığı an tamamen fark edilmeden gider.

gizli mutfaklar

Sürgülü kapılar

Gizli mutfaklar aracılığıyla sürgülü kapılar Mutfağı kaplayan kapıları daha kolay yerleştirme kolaylığı ile bir başka başarıdır. Açmaları kolaydır ve açarken etrafta boş alana ihtiyaç duymazlar, ancak açıldığında her zaman bir modülü gizleyecekleri dikkate alınmalıdır.

sürgülü kapılı mutfaklar
sürgülü kapılı mutfaklar

İster fark edilmeden olsun ister bütünle bütünleşmesini istesek de, bitişler sonsuzdur.

sürgülü kapılı mutfaklar

Akordeon kapılar

Başka biri gizli mutfak çeşitleri bulabildiğimiz tip kapılar akordeon. Bu katlanır kapılar, hem mekânda hem de esneklikte bize sunduğu avantajlardan dolayı incelik ve konforu ile özgün bir çözümdür. Geniş alanları kaplamak istediğimizde idealdirler.

dolaplara gizlenmiş mutfaklar
dolaplara gizlenmiş mutfaklar
geri çekilebilir mutfaklar

Tek kanatlı veya çift kanatlı aradığınız akordeon kapı tasarımı ne olursa olsun her zaman modern görünüme sahip, stilsiz olmayan unsurlardır.

geri çekilebilir mutfaklar
dolaplara gizlenmiş mutfaklar

Geri çekilebilir kapılar

Bu tip kapılar, geleneksel menteşeli kapılara etkili ve zarif bir alternatiftir, çünkü basit bir hareketle onları yana doğru kaydırabiliriz ve bunlar dolabın yan taraflarındaki boşluklarda kaybolacaklar.

geri çekilebilir mutfaklar
geri çekilebilir mutfaklar
geri çekilebilir mutfaklar
geri çekilebilir mutfaklar
geri çekilebilir mutfaklar

Aşağıdan yukarıya açılan kanatlı kapılar

Daha ileri gitmek ve başka bir varyantı tercih etmek istersek, katlanır kapıları tercih edebiliriz. Yani dikey olarak açılırlar ve kapı modüllerin üst kısmında toplanır.

Bu şekilde duvarın orta kısmı açılır ve mutfağın tüm alanlarını ortaya çıkarır. Kapatıldığında, benzersiz bir tasarım nesnesinin görünümünü taşır.

dolaplarda mutfaklar
gizli mutfaklar

Sizin de görebileceğiniz gibi, bunun için sonsuz yollar bulabiliriz mutfağımızı saklahem kapı tiplerinde, hem de mutfağımıza vermek istediğimiz malzemeler, kaplamalar ve stilde. Gönderiyi beğeneceğinizi ve sizin için yararlı olacağını umuyoruz.

Ve yine de biraz daha araştırmak ve gizli mutfakların daha fazla olasılığını öğrenmek istiyorsanız, size ilham vermeniz için daha fazla görüntü bırakıyoruz. Gelecek haftaya kadar!

gizli mutfaklar
geri çekilebilir mutfaklar
geri çekilebilir mutfaklar
geri çekilebilir mutfaklar
dolaplarda mutfaklar
gizli mutfaklar
geri çekilebilir mutfaklar

Üzerinden: pinterest.com | srchiproducts.com | blog.llidesign.co.uk | chicvogue.com | decoracionfacilisimo.com | designhome.tk | dica.es | espaciohogar.com | foorni.pl | getpocket.com | homedit.com | homedsgn.com | homesable.com | homify.com.mx | houseandhome.com | instagram.com | kanseicocinas.com | myhome.com | noirblanc.es | remodelista.com | vintageandchicblog.com | zelari.es

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Mutfak Tadilatından Nasıl Kurtulunur? Mutfak Tadilatından Nasıl Kurtulunur?

Bir evde yenilenmesi düşünülen ilk alanlardan biri, vakaların neredeyse% 80’inde mutfaktır. mutfak yenilemek kaça mal olur , mutf...

Mutfak İçin Fayans Seçme Rehberi Mutfak İçin Fayans Seçme Rehberi

cam mozaik mi fayans mı , mutfak cam fayans modelleri , mutfak arası 3 boyutlu fayans , mutfak tezgah arası fayans değiştirme , mutfak ...

Ev dekorasyonu tuğla duvar Ev dekorasyonu tuğla duvar

Bazı insanlar için oturma odasındaki açık tuğla duvar, zengin ve tarihi bir binanın geçmişinin bir ifadesi ve geçmiş ile bugünün bir ka...

Ada mutfak dekorasyonu Ada mutfak dekorasyonu

Söz konusu olduğunda sahip olduğumuz birçok alternatif arasında dağıtmak mutfakdekoratif bir seçenek olarak en popüler olanlardan biri,...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
4
SON EKLENEN HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak ki...

Bulaşık makinesi kapağı kapanmıyor. Bulaşık makinesinde bir ...

Samsung bulaşık makinesi hata kodları Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung bulaşık makinesi hataları Samsung bulaşık makinesind...

Tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım Tv sinyal yok diyor ne ya...

TV’niz “Sinyal Yok” diyorsa ne yapmalısını...

Bebeklik döneminde gelişim Bebeklik döneminde gelişi...

Bebeklik döneminde gelişim çocukluk nedir? Çocukluk ,&n...

Bebeklik döneminde gelişim ve eğitim Bebeklik döneminde gelişi...

Yüksek Kaliteli Erken Çocukluk Eğitimi Güçlü Bir Arkansas iç...

Hobi bahçe düzenlemesi Hobi bahçe düzenlemesi

Neden bir hobi olarak bahçeyi seçmelisiniz? İnsanlar, özelli...

Kum beji rengi boyalı evler Kum beji rengi boyalı evl...

Bej ile Uyumlu 16 Renk Birçok insan bej renginin yavan ve sı...

En yeni müstakil ev bahçe dekorasyonu En yeni müstakil ev bahçe...

Dekorasyon: iyi fikirler, düşük maliyet ve az zaman ile bahç...

Son trend mutfakta kahve köşesi Son trend mutfakta kahve ...

Mutfakta kahve köşesi ya da çay ya da her ikisi için küçük b...

Arduino nedir ve ne işe yarar Arduino nedir ve ne işe y...

Arduino nedir? Arduino , yeniden programlanabilir bir mikro ...

Dekorasyon
5
Çocuklar HABERLERİ