Reklamı kapat
Reklamı kapat
Ev dekorasyonları
Ev dekorasyonları

Dyo yeni beliz rengi ile boyanmış duvar

İç duvarlar nasıl boyanır Evin iç duvarlarını renklendirmek için beş kolay adım beliz rengi, dyo yeni beliz, dyo beliz rengi yorumları, beliz rengi duvar boyası, gerçekleştirilmesi en yaygın ve kolay DIY görevlerinden biridir. Duvarları boyamak, hepimizin yapabileceği basit bir iştir ve bu, evinizin görünümünü dikkate değer bir şekilde değiştirir. Umarım bu ipuçları size yardımcı olur. Oda […]

26 Mayıs 2021 - 17:22 'de eklendi ve 451 kez görüntülendi. A+A-

Dyo yeni beliz rengi ile boyanmış duvar

İç duvarlar nasıl boyanır

Evin iç duvarlarını renklendirmek için beş kolay adım beliz rengi, dyo yeni beliz, dyo beliz rengi yorumları, beliz rengi duvar boyası, gerçekleştirilmesi en yaygın ve kolay DIY görevlerinden biridir.

Duvarları boyamak, hepimizin yapabileceği basit bir iştir ve bu, evinizin görünümünü dikkate değer bir şekilde değiştirir. Umarım bu ipuçları size yardımcı olur.

beliz rengi, dyo yeni beliz, dyo beliz rengi yorumları, beliz rengi duvar boyası, dyo beliz rengi ile boyanmis duvar, dyo yeni beliz rengi nasıl, yeni beliz dyo, dyo beliz, beliz boya rengi, dyo beliz rengi, dyo yeni beliz rengi ile boyanmis duvar, yeni beliz rengi ile boyanan evler,

Oda hazırlığı

Düzgün bir iş yapmak istiyorsanız, odayı zemini veya diğer yüzeyleri lekelemeyecek şekilde hazırlamalısınız . Maskeleme bandı, gazete ve plastik kullanmak yardımcı olabilir. Ek olarak, bant, süpürgelik veya süpürgelik ve kapı çerçeveleri gibi boyanmayacak alanları sınırlamak için uygundur.

Yüzey hazırlığı

Önce ilk kez boyanacak duvarları ve önceki kat boyaları olan duvarları ayırt etmelisiniz. Her birinin alacağı tedaviyi bilmek önemlidir.

Yeni duvarlarda:  Her şeyden önce, kirleri büyük bir spatula ile temizlemeniz ve sahip  olabileceği delikleri ve çatlakları onarmadan önce bile bir kat  sızdırmazlık maddesi veya “duvarlar için astar” uygulamanız gerekecektir. Alçı ise BOYANMADIĞINDA ASLA ZIMPARALAMAYIN. Bu, zımpara kağıdının neden olduğu çiziklerin boyadığınızda öne çıkmasına neden olacak ve çıkarılması çok zor olacaktır.

Önceki resimlerin bulunduğu duvarlarda: Katmanlar çok fazla ise, kalitesizse veya nem varsa, bir spatula ile çıkarmanız gereken “yontulmuş” boya kabarcıkları oluşacaktır.

Elbette su ve deterjanla çıkarmanız gereken mantar, duman ve küf lekeleri de olacaktır, aksi takdirde boyadıktan sonra tekrar çıkarlar. Özellikle önceki boya çok eskiyse, bir astar kullanılması da önerilir. Sizi astar veya astarın önemi hakkında okumaya davet ediyorum .

Onarım kusurları

Var olabilecek herhangi bir çatlak ve deliği kapatmanın zamanı geldi . Macun bıçağı ve uygun malzeme ile işi yapın. Sadece önceki kat boyalarınız varsa, boyanın yapışması için yamaları ve tüm duvarı tek tek zımparalayın. Ve son olarak, tozu bir fırça ile temizleyin.

Macun malzemesi alçı, plastik dolgu ,  duvar macunu veya üreticiye göre sunum şekli değişiklik gösterebilen özel macunlar olabilir. Ancak bunları uygularken kesinlikle aynıdırlar. Kaptaki talimatları, nasıl hazırlanacağını ve uygulanacağını okuyun.

Seçilecek boya ve renkler

Duvar boyaları plastik, akrilik veya lateks, vinil, su bazlı bulabilirsiniz, çeşitlidir. Kolay uygulanmaları ve düşük kokuları nedeniyle iç mekanlarda en çok kullanılanlardır. Kaplama opak (mat), yarı mat (saten veya ipek parlak) ve parlak (parlak olarak da adlandırılır) olabilir. Bazen boyaların uygulanmasında daha fazla deneyime sahip olmanın gerekli olduğu sentetik emayeler kullanılır.

Eviniz için renkleri seçerken gösterebileceğiniz yer burasıdır. Bunlar kişiliğinizi veya eve vermek istediğiniz kişiyi gösterecektir. Seçildikten sonra, bunları satın almak veya mağazada hazırlatmak (bir renklendirme sistemi aracılığıyla ) mümkündür. Diğer bir alternatif de onları iki şekilde kendiniz hazırlamaktır: Biri evrensel boyalar veya tonerlerin eklenmesiyle, diğeri ise farklı boya renklerini karıştırmaktır .

Boyama …

Kat sayısı, duvarın yeni veya eski olmasına ve çok koyu veya farklı bir renge sahip olmasına bağlı olacaktır. Genellikle örtülene kadar 2 ila 3 kat uygulanır. Kap üzerindeki talimatlara göre boyanın katlar arasında kurumasını bekleyin.

Boyamadan önce duvarlar nasıl hazırlanır

İşte boyamadan önce duvarı hazırlamak için bazı adımlar. İlk aşamalarda, yüzeyin eski boya kaplamalarına sahip olduğu düşünülmektedir. Evet … Daha fazla oku Dyo yeni beliz rengi ile boyanmış duvar

Alçıpan tavanlar veya tavanlar nasıl boyanır

Tavanları veya tavanları ıslık çalmak, iç duvarları boyamaya çok benzer, ancak hesaba katılması gereken birkaç konu daha var. Eğer boya … başlattığınızda Oku daha

İç mekanlarda duvar, tavan ve zeminlerin boyanması

Duvarlarda nem sorunları Nem, boyanın bozulmasının ana nedenlerinden biridir. Türler ve tedaviler. DEVAMINI OKU için W Una Tekniği beliz rengi, dyo yeni beliz, dyo beliz rengi yorumları, beliz rengi duvar boyası, dyo beliz rengi ile boyanmis duvar, dyo yeni beliz rengi nasıl, yeni beliz dyo, dyo beliz, beliz boya rengi, dyo beliz rengi, dyo yeni beliz rengi ile boyanmis duvar, yeni beliz rengi ile boyanan evler,

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Kum beji rengi boyalı evler Kum beji rengi boyalı evler

Bej ile Uyumlu 16 Renk Birçok insan bej renginin yavan ve sıkıcı bir renk olduğunu düşünür; Ancak, bu yetersiz gölgenin sunabilece...

Lake mutfak dolabı boyama Lake mutfak dolabı boyama

Ahşap için parlak, lake dolabı boyama opak veya yarı parlak olabilen cilalama ve kaplama verniği olmak üzere iki işlem vardır. İlk pros...

Dış cephe boya renkleri görseller Dış cephe boya renkleri görseller

Dış cephe boya renkleri nasıl seçilir Evinizin çekiciliğini artırmanın en kolay yollarından biri dış cephe boyasının rengini değiştirme...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
4
SON EKLENEN HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak ki...

Bulaşık makinesi kapağı kapanmıyor. Bulaşık makinesinde bir ...

Samsung bulaşık makinesi hata kodları Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung bulaşık makinesi hataları Samsung bulaşık makinesind...

Tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım Tv sinyal yok diyor ne ya...

TV’niz “Sinyal Yok” diyorsa ne yapmalısını...

Bebeklik döneminde gelişim Bebeklik döneminde gelişi...

Bebeklik döneminde gelişim çocukluk nedir? Çocukluk ,&n...

Bebeklik döneminde gelişim ve eğitim Bebeklik döneminde gelişi...

Yüksek Kaliteli Erken Çocukluk Eğitimi Güçlü Bir Arkansas iç...

Hobi bahçe düzenlemesi Hobi bahçe düzenlemesi

Neden bir hobi olarak bahçeyi seçmelisiniz? İnsanlar, özelli...

Kum beji rengi boyalı evler Kum beji rengi boyalı evl...

Bej ile Uyumlu 16 Renk Birçok insan bej renginin yavan ve sı...

En yeni müstakil ev bahçe dekorasyonu En yeni müstakil ev bahçe...

Dekorasyon: iyi fikirler, düşük maliyet ve az zaman ile bahç...

Son trend mutfakta kahve köşesi Son trend mutfakta kahve ...

Mutfakta kahve köşesi ya da çay ya da her ikisi için küçük b...

Arduino nedir ve ne işe yarar Arduino nedir ve ne işe y...

Arduino nedir? Arduino , yeniden programlanabilir bir mikro ...

Dekorasyon
5
Çocuklar HABERLERİ