En Güzel 10 Küçük Yemek Odası Fikirleri

Küçük olması yemek odası güzel olamayacağınız anlamına gelmez. Bazı şık dekorasyonlar için yeterli alanınız olmadığını, hatta tüm odayı belirli bir şekilde dekore etmek için yeterli alanınız olmadığını düşünebilirsiniz. iç dizayn – ama gerçek şu ki, küçük yemek odanızı evin en güzellerinden biri yapmanın birçok yolu var!

Rustik, İskandinav ya da boho olmasını istiyorsanız, ona sahip olabilirsiniz ve yemek odasının büyüklüğü sizi durduramaz. Aşağıda on harika bulabilirsin fikirler biz sizin için seçtik. Bunların her biri ilham verici ve umarız siz de bizim kadar büyüleneceksiniz!

1. Kahve Dükkanı İlhamı

Kahve Dükkanı-İlham

autocraftva.com aracılığıyla

Her zaman kahve dükkanlarını ziyaret etmek en iyi fikir değildir çünkü para durumumuza zarar verebilir, ancak size kendinize ait bir yemek odası kurma fikrinden hoşlanıyorsanız, size bir kahve dükkanı Beğendiyseniz, o zaman tam olarak aynı sıcak hislere sahip olabileceğinizi bilin! Çok fazla sürmez – aslında, masanızı ve sandalyelerinizi pencerenin yanına koyun ve en sevdiğiniz kahve barında veya restoranındaymışsınız gibi hissettirecek şekilde dekore edin.

2. Boho Minimalist

Boho-Minimalist

islamhere.org aracılığıyla

Boho stilini istiyorsunuz, ancak odada çok fazla öğe olmadan – o zaman, dikkate alınması gereken seçenek budur. Minimalizme odaklanın ve gerçekten ihtiyacınız olan şeyleri ve dekorasyon için az olanı alın. Dekorasyon nerede boho el ele gelir. Bu stile ulaşmanın birçok yolu vardır, örneğin, bazı ilginç desenlere sahip bir halı ve biraz da havalı masa bitkisi satın alabilirsiniz. Her şeyi boho bir şekilde basit tutun.

3. Beyaz Boşluk

Beyaz boşluk

theeverygirl.com aracılığıyla

Neden seçim yapmanız gerektiğine dair birçok neden var beyaz Beyaz iç mekan dahil duvarlar ve bunlardan sadece birkaçını isimlendireceğiz. Beyaz, saf ve temiz görünüyor, aynı zamanda odanın daha büyük görünmesini sağlıyor ve herhangi bir şeyi kötü görünmek için onsuz, istediğiniz herhangi bir rengi getirmenize izin veriyor. Beyaz renkli bir iç mekan yalnızca güvenli bir seçim değil, aynı zamanda sade ve zariftir.

4. Çok Şık

Çok şık

igfusa.org aracılığıyla

Belki boho, rustik ya da minimalizm ile ilgilenmiyorsunuzdur. Belki de arzuladığınız şey iki kişilik çok muhteşem bir yemek odasıdır! Ya satın alabilirsin muhteşem görünüme uyan mobilyalar veya kendin yap projeleriyle bu görünümü elde etmeye çalışabilirsiniz. Eğlenceli ve daha ucuz olabilir, bu nedenle seçeneklerinizi seçmek size kalmıştır. Yine de, burası kesinlikle çok romantik bir yer olacak gibi görünüyor!

5. İskandinav

İskandinav Tasarımı

tedxgreenville.org aracılığıyla

İskandinav stil şu anda en popüler olanlardan biri ve bunun bir nedeni var. Basit ama çok zarif! Pratik, işlevsel ve odanızın daha parlak ve daha büyük görünmesini sağlayabilir! Sadece bu iç tasarımın ilkelerini takip edin ve kolayca başaracaksınız. Örneğin, daha parlak, hatta nötr renkler kullanın; zemin malzemesi olarak ahşap ve bazı bitkiler de ekleyin!

6. Rustik

Kırsal

jcemeralds.co aracılığıyla

Bu tipik rustik iç mekanınız değil, ancak minimalizm dokunuşuyla modernize edilmiş bir versiyonu. Ahşap masa ve kitaplık bunları veriyor kırsal, kalbimizi ısıtan ve bize evimizin ne kadar tatlı olduğunu hatırlatan eski hisler! Odanız için bu görünümü elde etmek için çok para harcamanıza gerek yok, bunun yerine akıllıca harcama yapmalısınız.

7. Sanatsal

Sanatsal

decorazo.info aracılığıyla

Sanatı o kadar çok seviyorsunuz ki, iki kişilik küçük bir masa ve sandalyeler içeren küçük bir yemek odası anlamına gelse bile, onsuz bir oda hayal bile edemezsiniz. Bu çok bütçe dostu bir fikir olabilir çünkü pahalı bir Sanat (tabii ki karşılayamazsanız!). Çerçeveli bir fotoğrafçılık, bir DIY sanatı veya belki de sonsuza dek sahip olduğunuz eski bir sanat olabilir.

8. Rahat

Rahat

hellobloggerz.com aracılığıyla

Bunun gibi sıcacık dekorasyonuyla yemek odanız sadece yemek yediğiniz yer olmayacak. Burada rahatlayabilirsiniz ve iş işlerinizi yapmak için kendi yeriniz olabilir! Yani bunu başarmak için size hissettirecek mobilya ve dekorasyonları almanız gerekiyor. Rahat ve en rahatı. Yumuşak sandalyeler veya bol yastıklar olabilir, seçim sizin.

9. Endüstriyel

Sanayi

clauwa.info aracılığıyla

Sanayi iç mekan kesinlikle çok şık – içinde belli bir çekiciliği var. Çoğu zaman bu tuğla duvar ve yüksek tavanları içerir. Alanı dilediğiniz gibi dekore etmekten çekinmeyin, ancak daha minimalist ve hatta vintage dekorasyonlara gidin. Sonuçta, yemek odası ne kadar küçük olursa olsun rahat olmalı!

10. Modern

Modern

coachdecor.com aracılığıyla

Modern ve şık, bu hepimizin arzuladığı bir şey değil mi? Kendinize kaliteli masa ve sandalyeler alın ve gerisi seçeceğiniz dekorasyona kalmış. Güzel bir halı, büyük bir ev bitkisi ve biraz süslü sanat eseri buraya gitmenin yolu. Biraz daha fazla harcama anlamına gelebilir, ancak yatırıma değer, değil mi?

Kayıt etmekKayıt etmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir