En İyi 10 Küçük Veranda Dekoru Fikirleri

Herkes rüya görmek ister veranda sadece oturup dinlenebileceğiniz ve günün tadını çıkarabileceğiniz yer! Bununla birlikte, hepimiz boş alanımızla kutsanmış değiliz. arka bahçeAncak bu, cesaret kırıcı olması gereken bir şey değil – doğru mobilya ve düzenlemesiyle en küçük avlu bile yeterli olabilir.

Küçük veranda yaz gecelerinizi dışarıda geçirmek, havanın tadını çıkarmak ve eğlenmek için yeterince davetkar olmalı! Bu tür bir atmosfere ulaşmak için yapabileceğiniz birçok yol vardır ve bu, çok fazla harcayacağınız anlamına gelmez! En sevdiğimiz on küçük veranda fikrimize bir göz atın – hangisini kendiniz denemek istersiniz?

1. Dize Işık Dekorlu Küçük Avlu

Dize-Işıklar-Dekor

lisvivarte.com aracılığıyla

İp ışıklar çok çekicidir. Herhangi bir odanın atmosferini hoş, rüya gibi bir alana nasıl dönüştüreceklerini biliyorlar – onu bu kadar Instagramlanabilir kıldığından bahsetmeye bile gerek yok! Bu, verandayı dekore etmenin çok basit ve ucuz bir yoludur – tek ihtiyacınız olan sadece bir çift dize ışıkları, mağazalarda kolayca bulabileceğiniz veya çevrimiçi olarak satın alabileceğiniz.

2. Boho Patio

Boho-Veranda

hgtv.com aracılığıyla

Boho asla modası geçmeyen bir tarzdır. Veranda da dahil olmak üzere herhangi bir alanı bu şekilde şekillendirmek eğlencelidir! Eski eşyalarınızı alabilir, bazı ikinci el eşyalar satın alabilir veya tamamen yenilerini alabilirsiniz – bu tamamen size bağlıdır. Her türlü şeye sahip olduğunuzdan emin olun boho – etnik bir halı, bol miktarda bitki, osmanlı sandalyeler dahil eski mobilyalar.

3. Paris Avlusu

Paris-Veranda

housebeautiful.com aracılığıyla

Parisli stil bizi her zaman nefessiz bırakan bir şey! Hayran olmamak, hatta evimiz için istememek daha da zor. Veranda, bunu deneyebileceğiniz bir alandır ve çok fazla maliyet anlamına gelmez. Rüya gibi, yeşillik bir köşeniz varsa, Paris tarzı bir mobilya yerleştirebilir ve masanın üzerine güzel çiçeklerle dolu bir vazo ekleyebilirsiniz!

4. Rustik İlham

Rustik-İlham

trellischicago.com aracılığıyla

kırsal stil, herhangi bir alana belirli bir sıcaklık katar. O ev-tatlı ev hislerini yaratır! Bu tür bir veranda için ahşaptan yapılmış şeylere gidin. Ne kadar yaşlı görünürlerse, görünüme o kadar çok çekicilik katarlar. Fıçılar, fenerler ve tabii ki ekleyerek daha da fazla dekorasyon yapabilirsiniz – çiçeksiz ne yapardık?

5. Japon Dekoru

Japon Dekoru

ultimatechristoph.com aracılığıyla

Gittiğiniz her yerde bu tür bir veranda görmeyeceksiniz. İlham aldı Japonca Kültür, bu şekilde avlunuz çok benzersiz olacak ve sıradanlıktan küçük bir geçidiniz bile olabilir. Yeterince çakıl taşı ve Japon kökenli farklı bitki türlerinden başlayarak bu tür bir verandaya biraz yatırım yapmanız gerekecek.

6. Çiçek Gücü

Çiçek gücü

rizhaolvcha.org aracılığıyla

Verandadaki mobilyalardan hiçbirini değiştiremiyorsanız, onu daha sevimli hale getirmenin en hızlı yolu yenisini almaktır. Çiçekler ve onları buraya yerleştirin! Bu görevde kesinlikle bol bol eğleneceksiniz çünkü satın alabileceğiniz çok güzel çiçekler var, pek çok farklı renk ve çeşit var. Her şeyin daha güzel olamayacağını düşünüyorsanız, kendinize kokulu çiçekler alırsanız fikrinizi değiştireceksiniz!

7. Çardak Dekoru

Çardak-Dekor

pergoladesign.blogspot.mk aracılığıyla

Çardak size çiçek almaktan kesinlikle daha pahalıya mal olacak, ancak ona para harcayabilirseniz, bunun harika bir yatırım olacağını bilin. çardak her verandaya çok güzel bir ektir, sadece iç içe geçmiş tüm çiçekler veya ağaçlarla muhteşem görünmekle kalmaz, aynı zamanda sıcak yaz günlerinde hoş bir gölge verir!

8. Çok Şık

Çok şık

lushome.com aracılığıyla

Yine Paris stilinden ilham alan Tres chic, çoğumuzun bahçede hayalini kurduğumuz bir şey! Çok güzel görünüyor, sadece dışarıda kalmak ve bu tür bir verandada günün tadını çıkarmak istememizi sağlıyor. Küçük bir çeşme şık yastıklı mobilyalar, bol miktarda güzel çiçek ve küçük ağaçlar, en sevdiğiniz kitap ve bir fincan kahve veya çay – bu çok iç açıcı değil mi?

9. Ateş Çukuru Küçük Avlu

Ateş Çukuru-Veranda

blog.homedepot.com aracılığıyla

Pek çok insan ateş çukurlarına sahip olmak için gidiyor ve bu da çok pratik olacak bir şey. Sonuçta, yaz geceleri ateş çukuru, en sevdiğimiz S’more tatlısını hazırlarken ve arkadaşlarımızla ve ailemizle gülerken – bu hepimizin sevdiği bir şey, değil mi?

10. Çevreleyen Doğa

Doğa-Çevreleyen

decoratio.co aracılığıyla

Farklı stilleri denemek istemiyor, daha doğal bir şey istiyorsanız, çözüm çok basittir – olabildiğince çok bitki alın! Verandanızı küçük yapın doğa cennet, bitkilere iyi bakın ve sizi ilkbahar ve yaz aylarında muhteşem çiçeklerle ödüllendirecekler.

Kayıt etmekKayıt etmek

Kayıt etmekKayıt etmek

Kayıt etmekKayıt etmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir