En iyi musluk batarya markaları

Siyah mermer tezgah ve altın köprü musluklu bir banyo lavabosu.

Eviniz için yeni bataryalar düşünüyorsanız, size köprü bataryalarını, artılarını ve eksilerini, doğru bataryayı nasıl seçeceğinizi ve köprü bataryasının neden doğru bataryası olduğunu gösterelim.


En azından söylemek gerekirse, ev eşyaları ve aksesuarları için alışveriş yapmak çok zor olabilir. Yolda kalabilmek için ne aradığınızı bilmek önemlidir. Musluklar gibi küçük ayrıntılar üzerinde karar vermek, yol boyunca ortaya çıkabilecek stresi azaltmaya yardımcı olabilir.

Alet ararken sahip olduğunuz çok sayıda seçenek göz önüne alındığında, alıcıların beğenebilecekleri öğeleri bulmak zor olabilir. Umarım evinizde armatür gibi şeylerle çok uzun süre yaşarsınız, bu yüzden sevebilirsiniz. o.

Köprü bataryaları, mutfak bataryaları söz konusu olduğunda en popüler çeşitlerden biridir. Köprü bataryalarının birkaç yerine kısmen vardır, bu da onu küçük mutfaklar için popüler kılar. Çoğu insan, evde geçirdiği zamanın çoğunu mutfağında geçirir.

Bu, ihtiyaçlarınız için doğru kararı vermenin hayati önem taşıdığı anlamına gelir. Köprü bataryaları genellikle çiftlik tarzı evlerde bulunur ve bir çiftlik lavabosu gibi öğelere harika bir katkı maddesidir.

Köprü Bataryası Nedir?

Bir köprü bataryası birkaç farklı şeyle karakterize edilir. Her şeyden önce, köprü armatürleri birkaç farklı parçadan ziyade tek bir varlıktır. Bu özel musluk türü, musluğun kollarının ana musluğa tutturulmuş olmasıyla karakterize edilir.

Musluğun kendisi, üç gerektiren yaygın bir musluk yerine yalnızca bir ila iki delik gerektirir. Tezgaha veya lavaboya monte edilmesi gereken yaygın bataryaların aksine, köprü bataryalarının güzel bir faktörü, duvara monte edilebilmeleridir.

Köprü Bataryalarının Avantajları

Pfister LG31-TDD Port Haven Mutfak Köprü Bataryası, Yan Püskürtücü, Cilalı Nikel
Daha fazla bilgi için görüntüye tıklayın

Köprü bataryaları, çalışmak için daha küçük bir alana sahip kişiler için mükemmeldir. Bir köprü bataryasını monte etmenin çeşitli yolları göz önüne alındığında, mutfağınızda daha fazla tezgah alanına sahip olabilirsiniz. Açık alan, yan su püskürtücü veya sabunluk gibi aksesuar öğeleri için daha fazla yer bırakır. Bu aksesuarları eklemeyi seçerseniz, ya dahil olduklarından ya da satın alma işleminize eklenebileceklerinden emin olun.

Bulaşık yıkarken veya ellerinizi yıkarken hızlı ve kolay erişim için bir sabunluk eklenebilir. Musluğunuzun yanında değiştirilmesi gereken fazladan bir parça bulundurmak zorunda kalmaktansa, sabunluk kolaylıkla ekleyebilirsiniz. Su püskürtücü veya sabunluk gibi aksesuar öğeleri için yeterli alana sahip olduğunuzdan emin olmak için doğru miktarda deliğe sahip bir musluk seçtiğinizden emin olun.

Köprü Musluklarının Dezavantajları

Engelli biriyseniz, köprü musluğuna sahip olmak en iyi fikir olmayabilir. Tam olarak istediğiniz sıcaklığı kontrol etmek daha kolay olsa da çalıştırması biraz daha zordur. Bir köprü bataryası ile, sıcaklığı değiştirmek için her iki tarafın da ayarlanması gerekecektir. Tek bir kulpla, o kadar fazla iş yapmanıza gerek kalmaz.

Musluk Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kingston Brass KS1270AXBS Miras 8
Daha fazla bilgi için görüntüye tıklayın
  1. Görünüş mutlaka birinci önceliğiniz olmamalı. Modaya uygun bir ürün seçmek cazip gelse de, modası geçmeden yıllarca sürecek bir şey istiyorsunuz. Musluğunuzun görünümü önemlidir, ancak asıl odak noktanız kalite ve uzun ömür olmalıdır.
  2. Çıkış yüksekliğine dikkat edin. İnternete girmek ve evinizde güzel görüneceğini düşündüğünüz bir bataryayı bulmak çok kolay. Ancak lavabo ve musluğunuzun ölçülerine dikkat etmeniz önemlidir. Musluk ölçümleri oldukça farklılık gösterebilir, bu nedenle satın almadan önce ölçüm yaptığınızdan emin olun.
  3. Satın almadan önce bitişe bakın. Mat siyah gibi yüzeyler şu anda moda olsa da, uzun ömür için en iyisi olmayabilir. Chrome, tartışmasız en dayanıklı olanıdır. Ayrıca temizlemesi en kolay olduğu söyleniyor, bu da büyük olasılıkla birçok insanın onu seçmesinin nedeni.
  4. Seramik vanalar almayı hedefleyin. Bu, çoğu kişinin musluk alırken aklına gelmeyen bir detaydır. Seramik vanaların en fazla miktarda sızıntı ve damlamayı önlediği söyleniyor. Bazı vanalar tripsiz olduklarını vaat edebilir, ancak kalite açısından seramikle kıyaslanabilecek hiçbir şey yoktur.
  5. Daha pahalı her zaman daha yüksek kalite anlamına gelmez. Bir mutfak köprüsü musluğu için en az 150 $ harcamayı planlamalısınız, ancak bu fiyat aralığının alt ucunda. Köprü bataryaları yaklaşık 150 $ ‘dan başlayabilir ancak 500 $’ ın üzerine çıkabilir.

Köprü Muslukları Nereden Alınır

Çoğu ev perakendecisi köprü armatürleri taşır. Amazon’daki incelemelere göre, bulabileceğiniz en yüksek puanlı köprü armatürlerinden bazıları.

  1. Kingston Brass KS1271ALBS Miras Mutfak Bataryası Pirinç Püskürtücülü – Amazon
  2. Kingston Brass KS1278ALBS Heritage Eviye Bataryası – Amazon
  3. Kraus KPF-3121SFS Allyn Geçiş Köprüsü Eviye Bataryası – Amazon
  4. Moen S713 Waterhill İki Saplı, Yan Püskürtücülü Geleneksel Köprü Mutfak Bataryası – Amazon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir