En Yeni Süpürgelik çeşitleri

süpürgelik çeşitleri, bauhaus süpürgelik , kale süpürgelik , fayans süpürgelik fiyatları , fayans üzerine ahşap süpürgelik , süpürgelik değiştirme , mutfak tezgah süpürgelik bauhaus , merdiven süpürgeliği , ikea süpürgelik , fayans kenarı süpürgelik , beyaz süpürgelik koçtaş , adaptörlü süpürgelik , süpürgelik takma , balkan süpürgelik , epoksi süpürgelik , süpürgelik yüksekliği , süpürgelik kalınlığı , arfen süpürgelik , plastik süpürgelik çeşitleri , seramik supurgelik , sıva dibi süpürgelik , pvc kepli süpürgelik , süpürgelik işçilik fiyatları , 10 cm supurgelik , mobilya süpürgelik modelleri,

Modern süpürgelikler

İçin  Modern süpürgelik  , bunu göz ardı edemeyiz, böylece evinizi remodeling zaman halledilir gereken belirli ayrıntıları pekiştirmek en iyisi iyi tasarım ve doğru kombinasyonu . Evinizin diğer unsurlarından daha az gösterişli görünseler de beklediğiniz sonucun bir parçası olarak evinize istediğiniz dokunuşu vermek gerçekten önemli bir unsurdur. Farklı stilleri, prestijli bir ev ile sıradan bir ev arasındaki farkı yaratır .

Bu nedenle, modern süpürgelik panelleri  , çok küçük olsalar bile, yeniden modellemenizin tüm yönlerinde dikkate almanız gereken bileşenlerin büyük bir bölümünü temsil eder. Kendine özgü stilleri ile bu küçük detay, tercih ettiğiniz odalara mükemmellik katabilir ve böylece evinizin bir dergi tasarımı olmasına olanak sağlar.

Modern süpürgelikler  , duvarları zeminden ayırmaktan sorumlu oldukları için evinizde belirleyici bir faktördür ve aynı zamanda büyüleyici stiller eklerseniz, yeniden modellemeniz inanılmaz bir vizyona sahip olacaktır. Evinizin bu bölümünü dekore etmek için ortaya çıkan yeni fikir, herhangi bir bölümün kişisel ve özel dokunuşunuzu taşıması için yapılır.

Süpürgelik çeşitleri en iyi

Zihninizi, evinizin modern süpürgeliklerini vurgulamayı planladığınız tasarımla bağlamsallaştırmaya odaklayın ve böylece yeni ev stili için hangi dokunuşun mükemmel olacağını belirleyin. Zemini limitine göre temizlemenizi sağlarken, rengi ne olursa olsun duvarları sınırlandırır.

Kasanız ahşap zeminlerden oluşuyorsa , modern süpürgelikler , diğerlerinin yanı sıra bazen telefon gibi üst üste binmesi gereken can sıkıcı kabloları gizlemenize yardımcı olacaktır. Süpürgelikler arasındaki rengi seçerken, daha iyi öneriler ve stiller için duvarın rengini göz önünde bulundurmalısınız. Duvar beyazsa, modern süpürgelikleri  birleştirmenin en başarılı yolu , onu duvardan sıyrılıp görkemli görünmesi için inci veya bej gibi beyaza benzer renklerde yerleştirmek olacaktır , hatta zemin ise daha da fazla. karanlık.

Zemin açık tonlarda değilse, en geleneksel fikir aşağıdaki trendler arasından modern süpürgelikler  seçmek olacaktır : açık zemin ile aynı tonda, o rengin daha koyu bir tonu olabilir veya ayrıca bir kontrastı seçebilirsiniz. tonlarının büyük bir kısmı hareketlilik ve dinamizm vizyonu oluşturmak için.

Süpürgelik çeşitleri 2021

Modern süpürgelikler  için bu sezon en çok kullanılan renkler arasında saf beyaz ve koyu gridir, böylece her otantik evin hak ettiği zarafeti göz ardı etmeden, ayrıcalıklı bir dokunuşla ince bir dekorasyon geliştirilir.

Dekorasyon bir diğer mevcut eğilim , modern süpürgelik  bir biçimlenme mevcut olduğu, böylece, üzerinde bir şablon boyama ve tamamen ulaşılabilecek bir maliyetle ya da türlerini seçebilirsiniz Modern süpürgelik bir bitki türü tasarımı ile kazınmış işareti senin kişisel dokunun . 

Kombinasyon ve iyi tat bunlara bağlı olacağından , süpürgeliklerin iyi stili için renklerin çok önemli olduğunu unutmayın .

Bir evin ıslahı için malzeme seçmemiz gerektiğinde aklımıza hep fayans , zemin , kapı , boya … Süpürgelik olan o küçük ama önemli detayı asla hatırlamıyoruz.

Süpürgelik panelinin birçok işlevi vardır: Duvar ile kaldırım arasında kalan boşluğu gizlemeye yarar, böylece malzeme sorunsuz bir şekilde genişler; kabloları arkadan geçirmek için kullanırız; zemini fırçalarken boyanın duvarları lekelemesini önlemek için …

Süpürgelik çeşitleri

Bununla birlikte, birkaç kişi aynı zamanda dekorasyona da hizmet ettiğini dikkate alır . Evi ne kadar yüksek verirse, tavanın yüksekliğiyle orantılı olmalıdır (2,5 m tavanlı bir evde 25 cm’lik bir süpürgelik iyi görünmeyecektir). Standart genellikle 7, 12 ve 15 cm’dir. Kapılarla uyuşma eğilimindedir, aynı zamanda duvarın zemini veya rengiyle de uyumludur. En yaygın malzeme DM’dir, ancak ayrıca ahşap, lake (daha hassas) veya duvarın rengine boyanmış.

Şekiller açısından, minimalist dekorasyon , klasik , daha barok kalıplı tasarımlar olan düz süpürgelikleri (90 derecelik bir açıyla) kullanma eğiliminde olacaktır . Ayrıca metalize “süpürgelik tahtaları” veya önceki süpürgelik tahtalarını örten diğer malzemeler de vardır; örneğin, evimizi yeniden gözden geçirmek veya bir ev sahnelemesi yapmak ve reform yapmadan evimizin görünümünü değiştirmek istediğimizde yararlıdır .

Süpürgelik çeşitleri ve modelleri

Süpürgelik, lineer metre ile satın alınır ve çoğu zaman standart modellerden seçilir, ancak beğendiğimizi bulamazsak, her zaman kendimiz tasarlayabilir ve kendi özel süpürgeliğimizi yapmak için bir marangoza verebiliriz. .