Eski Ev Yenileme

Bir daireyi veya evi yeniden düzenlediğinizde, küçük (veya harika) bir kişisel dokunuş getirmenin zamanı gelmiştir. Özellikle de eski ise ve tüm odalarını yeniden düzenlemeyi seçmeniz gerekiyorsa. İşte o zaman, daha fazla değişiklik yaparak nihai sonuç daha kişiselleştirilebilir.banyo tadilat öncesi sonrası , evde yapılan tadilatlar , tadilat yapılan evler , mutfak tadilatı öncesi sonrası , ataşehir tadilat dekorasyon , ev tadilatı öncesi sonrası , evlerde yapılan tadilatlar , anahtar teslim tadilat dekorasyon , toki mutfak tadilatı , anahtar teslim ev yenileme fiyatları , eski eve tadilat yaptırmak,

Evinizi yeniden şekillendirmek için fikirler

kapsamlı reformlarda uzmanlaşmış Reformadísimo gibi şirketlerle, yenilenecek evin sahiplerinin evi daha çok beğenecek fikirleri varsa, uzmanlar onları dikkatle dinleyecektir. Ancak, bunu reform çalışmasına mümkün olan en iyi şekilde entegre edebilmenizi de tavsiye edeceklerdir.

Evinizi yeniden şekillendirmek ve ona kişisel bir dokunuş katmak için bazı fikirler.

Sadece birkaç dokunuşla bir ev, içinde yaşamak isteyenlerin kişiliğinin bir yansıması olabilir. Örneğin mutfakta. Mobilya ve malzemelerde zıtlıklar ortaya çıkarsa, sonuç olarak çok kişisel bir alan elde edilecektir. Örneğin, zeminde eski tarz fayanslar, mermer veya silestone tezgahlar ve ahşap mobilyalar. Ve çok büyük değilse, oturma odası veya yemek odası ile iletişim kurmak için bir servis kapağı açılabilir.

reform

Banyoda da malzemeler arasındaki kontrastla oynayabilirsiniz. Karo zemin, mermer tuvaletler ve işlenmiş ahşap mobilyalar ile. Bu alanda küvetiniz varsa dikkate alınması gereken bir nokta var. Ekranlı bir duşla değiştirmek iyi bir fikir olabilir. Sadece mekana daha fazla kişilik ve ferahlık hissi vermek için değil. Ayrıca temizliğin daha rahat olması ve böylece çocukların ve yaşlıların kolayca ve engelsiz yıkanabilmesi için.

Eşsiz bir oda

Oturma odası, evdeki reform sırasında özelleştirme ile daha fazla oynanabilen alanlardan bir diğeri. Örneğin, ana duvarında yerleşik raflar ve özel dolaplar veya mobilyalar yapabilirsiniz. Bu şekilde tam olarak sahiplerinin istediği gibi olacaktır. Ayrıca duvarların rengiyle de oynayabilirsiniz. Örneğin oturma odasının duvarlarından birini diğerlerinden farklı bir renge boyamak. Rafları ve çalışma mobilyalarını tercih ederseniz, yerleştirildikleri mobilya farklı şekilde boyanabilir.

Bu dekorasyon trendi, esas olarak uygulandığı odaya farklı ve kişisel bir dokunuş kattığı için yükselişte. Ayrıca bir tuğla duvar bırakmayı da tercih edebilirsiniz. Özellikle evin daha endüstriyel bir tarza sahip olması amaçlanıyorsa.

Dekorasyon söz konusu olduğunda, iş bittiğinde kişisel bir tarz verebilecek dokunuşlar vardır. Örneğin, ışıkla oynamak için aynaları kullanmak veya yemek odasında farklı tarz ve renklerde mobilyalar kullanmak. Reformdan sonra evi ne zaman döşeyeceğinize veya dolap veya giyinme odası gibi mekanlar tasarlamaya karar vermezseniz, Reformadísimo gibi iç mimarların yardımıyla bunu başaracağınıza güvenebilirsiniz.