Etkili iç tasarım: yüzeyler ve malzemeler

İç tasarımda malzemeler ve dekorasyon kaplamaları, görünümleri ve dokuları sayesinde bir projenin ruhuyla duyular aracılığıyla bağlantı kurma konusunda benzersiz bir yeteneğe sahiptir.apartman içi dekorasyon , köy evi iç dekorasyon , köy evi iç dekorasyonu , villa iç dizayn , lüks villa iç dekorasyon , villa salon dekorasyonu , cafe iç dizayn , bina içi dekorasyon , dükkan iç dekorasyon , daire içi dekorasyon , yatak odası iç tasarım , iç giyim magaza dekorları, Doğal özelliklerini gösteren uyumlu bir malzeme seçimi, bazen daha fazla dekorasyon eklemeyi gereksiz kılan bir zenginlik sağlar.

Ancak bunun üzerinde bir evin dekorasyonu dengeli ve rahattır, inşaat malzemeleri, kaplamalar ve kaplamalar vardır.

Bir tadilat projesinde, genişletme veya yeni inşaat, inşaat sisteminden boyamaya, zeminden, duvarlardan ve tavandan geçerek tesisler veya yapılar hakkında birçok karar verilmesi gerekir. PAncak ekonomi ve kalitede kazanmanın ana faktörü, hangi malzeme ve ürünü seçeceğinizi bilmektir, böylece her durumda evin en iyi niteliklere sahip olması sağlanır.

Yalnızca cilaların estetiğini düşünmek, iç tasarımı önyargılı bir şekilde anlamaktır ve her şeyden önce, uygun yapı malzemeleri seçiminin sunduğu muazzam potansiyeli boşa harcamak anlamına gelir.

Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki, bir evin kaliteli olmasının görünüşüyle ​​hiçbir ilgisi yoktur. Tersine, iyi kalitenin istikrarı ve iyi olanakları ile ilgisi vardır. Yani yapının sağlam olması, evin su ve nemden çok iyi izole edilmiş olması, elektrik ve sıhhi tesisat tesisatlarının düzgün çalıştığıdır.

iç dizayn
apartman içi dekorasyon , köy evi iç dekorasyon , köy evi iç dekorasyonu , villa iç dizayn , lüks villa iç dekorasyon , villa salon dekorasyonu , cafe iç dizayn , bina içi dekorasyon , dükkan iç dekorasyon , daire içi dekorasyon , yatak odası iç tasarım , iç giyim magaza dekorları,

apartman içi dekorasyon

Günümüzde yeni inşaatlarda kalite kaybı, düşük kaliteli malzemelerin ortaya çıkmasından ve uzun vadede zaman içinde zayıf koruma eğilimi nedeniyle daha yüksek bir maliyet anlamına gelmesinden kaynaklanmaktadır, bu da ucuz ve hızlı bir potansiyel arayışındadır. Bu nedenle, evler için uygun inşaat malzemeleri ve kaplamalar seçerken aşağıdaki faktörleri ve özellikleri dikkate almanız önerilir:

  • Malzeme kalitesi: Kaliteden ödün vermeden, bütçeniz dahilinde evde istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz; anahtar, ona verecek olan kullanıma göre doğru malzemeyi seçmektir.
  • Malzeme görünümü: İyi ya da kötü, bir malzemenin sunduğu görsel duyuyu tamamlayan duyusal faktörler vardır. Çalışmanın görünen herhangi bir malzemesi, unsuru veya parçası, parçası olduğu bütün üzerinde bir etkiye sahip olacaktır. Bu nedenle parçaların her birini seçerken bütünün imajını akılda tutmak ve akıllıca seçmek uygun olur.
  • Malzeme bakımı: Çoğu durumda, bir kaplamanın veya inşaat sisteminin bakımı ekonomik bir sorunla sonuçlanır. Herhangi bir yapı malzemesi, ne kadar az olursa olsun, bakım gerektirir. Karar verirken önemli kriter.
  • Malzeme verimliliği: İdeal olan, amaçlanan gereksinimleri ve işlevleri verimli bir şekilde karşılayan malzemeyi seçmektir.

Yetenek ve yaratıcılıkla çoğu zaman geleneksel malzemeleri alışılmadık bir şekilde nasıl kullanabileceğinizi ve aynı zamanda tasarruf sağlayabileceğinizi düşünmeniz gerekir. İyi bir mimar, ticaretinde simyacı olarak çalışır. Tasarımcının görevi, her parti için bir dizi bitirme işlemini keşfetmek, göstermek ve tavsiye etmektir ve alınan profesyonel tavsiyelere göre seçim yapmak müşterinin sorumluluğundadır. Normalde söz konusu evde yaşayan kişinin son kararı vermesi gerekir çünkü bu aynı zamanda kişisel zevkler ve felsefeden de etkilenecektir.

apartman içi dekorasyon , köy evi iç dekorasyon , köy evi iç dekorasyonu , villa iç dizayn , lüks villa iç dekorasyon , villa salon dekorasyonu , cafe iç dizayn , bina içi dekorasyon , dükkan iç dekorasyon , daire içi dekorasyon , yatak odası iç tasarım , iç giyim magaza dekorları,