Ev dekorasyonu tuğla duvar

Bazı insanlar için oturma odasındaki açık tuğla duvar, zengin ve tarihi bir binanın geçmişinin bir ifadesi ve geçmiş ile bugünün bir karışımıdır. Diğerleri için bu, cam ve taşın hakim olduğu sıkıcı bir iç mekana zarafet ve kişilik katmanın bir yoludur. Sebepleriniz ne olursa olsun, hiç şüphe yok ki tuğla duvar hala var.

Duvarları tuğlalarla açıkta bırakmak, odanıza endüstriyel bir hava katabilir ve iç mekana karakter katabilir. İç mekan tasarımında açık tuğla duvarların farklı bir tarz ve görünüm kazandırması için pek çok seçeneği bulunmaktadır. Ev dekorundaki bu muhteşem tuğla duvar tasarımına göz atın.

Modern Tuğla Duvar Kombinasyonu
Modern Tuğla Duvar Kombinasyonu – Kaynak: ondacer.com

Endüstriyel tarzın ikonik estetiğinin ötesinde, tuğla duvarlar, odanın odak noktası olmayı hak eden çok güçlü bir karaktere sahiptir. Aşağıdaki tuğla duvarları kullanan çeşitli endüstriyel oda tasarım ilhamlarını görün.

Beyaz Tuğla İç Mekan Monokrom Görüntüsü

Tuğla duvar, tuğla malzemeye özgü kırmızımsı renk ile aynıdır. Ancak odanın iç kısmına daha çağdaş bir izlenim kazandırmak istiyorsanız, yukarıdaki beyaz tuğla duvar gibi boya kullanarak duvarların rengini değiştirmek asla zarar vermez.

Daha Ölümcül Bir İzlenim İçin Tuğla Duvarlarda Sprey Boya Kullanmayı Deneyin

Tuğla duvarlar ayrıca genç yatak odaları için daha uygun olacak şekilde tasarlanabilir. Bir tuğla duvara sprey boya ile uygulanacak bir duvar deseni seçin. Daha dinamik bir görünüm için duvarda özgürce resimler, desenler veya başka herhangi bir şey oluşturabilirsiniz.

Tuğla ve Seramik Duvarları Birleştirmeyi Deneyin

Tuğla duvarları zıt ve daha modern seramik malzemelerle birleştiremeyeceğinizi kim söylüyor? İki farklı malzeme arasındaki zıtlığa güvenmenin yanı sıra, endüstriyel iç mekanlara daha dinamik ve cesur bir görüntü vermek için seramik ve tuğlalara da bir desen vurabilirsiniz.

Zarif Siyah Tuğla Duvar

Endüstriyel tarz, tuğla duvarlar kullanılarak da zarif görünebilir. Bir yol, siyah boyayı tuğlaya kaplamak ve onu çeşitli mobilyalarla birleştirmektir. Koyu renklerin uyumlu renk türevleri ile kombinasyonu, odaya zarif ve şık bir izlenim getirmekte asla başarısız olmayacaktır.

Tuğla Duvar ve Diğer Doğal Malzemelerin Kombinasyonu ile Doğal Etkiyi Gösterin

Odanın iç atmosferini daha ev gibi ve daha sıcak hale getirmek için, ahşap zemin gibi doğal ahşap malzemelerle veya tavan gibi diğer oda unsurlarında birleştirmeyi deneyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir