Evinize Panjurlu Bahçe Eklemenin Faydaları

Pek çok insan yaşam alanını evlerinin içinden arka bahçeye doğru genişletiyor. Bunu, oturma alanları, ateş çukurları ve diğer olanaklar dahil olmak üzere birçok farklı şekilde gerçekleştirirler. Bu, aileniz ve misafirleriniz için daha fazla alan yaratmanın harika bir yolu olsa da, sürecin bazı dezavantajları vardır.

En önemli konu, havanın dışarıda olmayı rahatsız edebilmesidir. Güneş alanı çok sıcak hale getirebilir veya yağmur sizi içeride kalmaya zorlayabilir. Şemsiye veya tente ekleme seçeneğiniz olsa da, bunlar bir güçlük olabilir. Bu nedenle, panjurlu bir veranda örtüsü eklemeyi düşünmeniz en iyisidir. Muhtemelen merak edeceksiniz: Panjurlu bir veranda örtüsünün maliyeti nedir?

Panjurlu Avlu Örtüsü Maliyeti

Panjurlu bir veranda örtüsünün maliyeti, ne kadar büyük olacağı ve hangi malzemeden yapılacağı gibi birçok faktöre bağlıdır. Ortalama olarak, bir Equinox panjurlu çatı sisteminin maliyeti, metrekare başına 40 ila 75 dolar arasındadır.

Panjurlu veranda örtü maliyetine bakarken göz önünde bulundurmanız gereken diğer bazı şeyler, eklemek istediğiniz herhangi bir tasarım özelliği ve hangi renk seçeneklerinden seçim yapmanız gerektiğidir. Bir profesyonelle konuşmak ve ölçümler almalarını ve bir tahmin oluşturmalarını sağlamak, bu özelliği evinize eklemenin ne kadara mal olacağını bilmenin en iyi yoludur.

Neden Evinize Panjurlu Patio Örtüsü Eklemelisiniz

Bu veranda örtüsünün ne kadara mal olacağını bilmenin yanı sıra, bu özelliği evinize eklemenin ne gibi faydalar sağlayacağını anlamak da avantajlıdır – bunlardan bazılarına fiyat koyamazsınız.

Dış Mekanda Kullanılabilirlik Alanını Artırın

Dışarıda partiler düzenlemekten hoşlanıyorsanız, açık alanınıza motorlu panjurlu bir veranda örtüsü eklemeniz gerekir. Hava nedeniyle bir daha asla planları iptal etmek veya misafirlerinizi içeri taşımak zorunda kalmayacaksınız. Bu özellik sizi ve misafirlerinizi her türlü hava koşulundan koruyacaktır. Tek yapmanız gereken, alanı daha da konforlu hale getirmek için biraz ısıtıcı, fan veya aydınlatma eklemektir.

Evinizin Mimarisini Tamamlayın

Evinize panjurlu bir veranda örtüsü eklemeye karar verdiğinizde, evinizin güzel görünmesi için özel olarak tasarlanmış bir aksesuar alıyorsunuz. Renk seçenekleri ve ekstra özelliklerle, sadece arka bahçenizi nihai toplanma alanına dönüştürmekle kalmayacak, aynı zamanda evinizin estetik değerini de artıracak bir örtü elde edeceksiniz.

Tentelerin veya şemsiyelerin aksine, sizi, ailenizi veya arkadaşlarınızı gölgede tutmak veya hava koşullarından korumak için bu örtüyle uğraşmayacaksınız. Bu harika kapaklar bir uzaktan kumandayla birlikte gelir, böylece tek bir düğmeye dokunarak kapağı tamamen açabilir, gölge için açı yapabilir veya tamamen kapatabilirsiniz. Bu, her havada dışarıda olabileceğiniz anlamına gelir. Panjurlu veranda örtüsü de dayanıklıdır ve doğanın önünüze çıkardığı her şeye dayanabilir.

Yaşam alanını arka bahçenize genişletmek, aile ve arkadaşlar için daha fazla alan yaratmanın harika bir yoludur. Dışarı çıkıp biraz temiz hava almanızı sağlar. Doğru veranda örtüsüyle, düşündüğünüzden daha uygun bir fiyata herkesi eğlendirebilir, mutlu edebilir ve tüm yıl boyunca hava şartlarından koruyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir