Evinizi Dekore Etmek İçin 6 İpucu

Bankayı Bozmadan Evinizi Dekore Etmek İçin 6 İpucu

Evinizi dekore etmenin pahalı olabileceğini biliyoruz. Ancak, bankayı bozmadan evinize stil ve hava katmanın bazı akıllıca yolları vardır. Tavandan duvarlara, zeminden kapılara kadar evinizin her yönünü dekore edebileceğiniz yolları keşfedeceğiz.

Harika duvarlar

Duvarları çeki düzen vermek istiyorsanız, bunu yapmanın gerçekten uygun maliyetli yolları vardır. Öncelikle onları boyayabiliriz. İyi bir iş çıkarabilmek için Wickes veya Wilko kendi markalı boyayla birinci sınıf boyayı tercih etmek zorunda değilsiniz. Bununla birlikte, boya duvar kağıdından daha ucuz olsa da, çok daha kolay çizilme veya yontulma eğilimindedir ve yeniden doldurulması gerekebilir. Duvar kağıdı, ilk ön ödeme maliyeti daha fazla olsa da, daha uzun ömürlü olma eğilimindedir. Bununla birlikte, iç mekanınızdan kolayca sıkılan biriyseniz, geçiş yapmak daha ucuz olduğu için boya önerilir.

Duvarlarınızı boyadıktan sonra, dekorasyona ihtiyacınız olacak. Bunların evinizin rahatlığında sadece yazıcınız kullanılarak oluşturulabileceğini söylesek ne hissederdiniz? Özellik duvarları yaratıcıdır ve çeşitli parlak renkler, alıntılar ve anılar kullanarak bir odaya hayat verir. Yazıcınız için yüksek kaliteli yazıcı mürekkebine yatırım yapın ve gitmeye hazırız. Akıllı telefonunuza veya tabletinize ücretsiz bir tasarım uygulaması indirin ve yazdırmak ve çerçevelemek için en sevdiğiniz motivasyonel teklifleri oluşturabilirsiniz. Yazıcınıza bağlı olarak, biraz fotoğraf kağıdı alırsanız, en sevdiğiniz tatil fotoğraflarını duvara asmak için de yazdırabilirsiniz. Özellik duvarınızı oluşturmak için, farklı renk ve şekillerde çeşitli çerçeveler kullanın.

Yaratıcı tavan

Tavanı nasıl dekore edersiniz? Merak ediyor olabilirsiniz. Tavanınızı ifade etmenin birkaç yolu vardır. Öncelikle tavanı bir renge boyayabilirsiniz. Çoğu beyaz veya manolya’yı tercih edecek olsa da, hiçbir şey sizi cesur bir ifade vermekten ve odanıza gümüş veya altın bir tavan eklemekten alıkoyamaz.

Tavanınızı boyamak istemiyorsanız, dekore etmenin uygun fiyatlı bir başka yolu da bir açıklama ışığı eklemek olacaktır. İster bir avize ister sade bir ışık tonu eklemek isteyin, odayı canlandıran bir tane bulun.

Bankayı Bozmadan Evinizi Dekore Etmek İçin 6 İpucu

Muhteşem döşeme

Soğuk odanızı ahşap zeminle kaplamak istiyorsanız endişelenmeyin. Yeni halı için yüzlerce ödeme yapmak yerine, daha şık hale getirmek istediğiniz alana büyük bir halı ekleyin. Alan halılarının birçok faydası vardır. Bir odayı daha sıcak hale getirebilir, gürültüyü azaltabilir ve tabii ki stil katabilir ve bir odayı tamamlayabilirler. Halıların da sadece ahşap bir zemine gidebileceğini düşünmeyin, halı üzerindeki kilimler bir sehpayı çerçevelemek, bir şarap lekesini örtmek veya eski bir halıyı gizlemek için harika bir yoldur.

Kapıları unutma

Ciddi bir şekilde hasar görmedikçe, bir parça boya ve bazı yeni kolların kapılarınızı dönüştürmek için yapamayacağı hiçbir şey yoktur. Ve bu, evinizdeki tüm kapı ve çekmecelere uygulanabilir. Henüz yeni bir mutfağa paranız yetmiyor mu? Kapıları menteşelerden ve kulplardan çıkarın, kirleri temizlemek için temizleyin, doğru boyayı (kapı malzemesi için) bulun ve işe başlayın. Bankanızı bozmadan mutfağınızı dönüştürebilirsiniz.

Tutumlu alışveriş

Evinizi dekore etmek sadece boyayı ve ruloyu kırmaktan ibaret değildir; mobilya hakkında da düşünmeniz gerekiyor. Biraz para kazanmak için eviniz için mükemmel parçaları bulmaya geldiğinde akıllı olmak istersiniz. Herhangi bir bit alıp alamayacağınızı görmek için yerel hayır kurumlarına göz atmanızı öneririz. Örneğin İngiliz Kalp Vakfı, her gün mağazalarına gelen önceden sevilen ürünlerin bulunduğu ülke çapında mobilya mağazalarına sahiptir. Bu öğeler mükemmel durumda, ancak bir hayır kurumuna yardım ederken onları harika bir fiyata alacaksınız. Ayrıca, Facebook satış siteleri ve Gumtree gibi çoğu zaman ücretsiz olarak sunulan ürünlerin bulunduğu çevrimiçi sayfalara da göz atabilirsiniz.

Daha küçük ayrıntıları takdir edin

Bütçenize bağlı olarak, daha küçük ayrıntılar büyük bir fark yaratabilir. Bütün evi boyamaya veya duvar kağıdına gücünüz yetmezse – bunu yapmak için gerekli paranız veya işten izin alma imkanınız yoksa – “dekorasyona” başka şekillerde bakabilirsiniz. Odayı renk ve ışıkla doldurmak için büyük resimler veya aynalar asın. Mekana desenler eklemek için kanepeye ve sandalyelere minderler atın. Göze çarpmaları için raflarınıza fotoğraf çerçeveleri ekleyin. Bu şekilde tüm odayı 50 £ ‘dan daha ucuza dekore edebilirsiniz.

Şimdi evinizi dekore etmek için motive olmuş hissediyor musunuz? Bir kola ve bacağa mal olmadan evinizi dekore etmenin harika yollarını size göstermiş olmayı umuyoruz.

Etiketler: yatak odası, dekor ipuçları, dekorasyon, iç tasarım, mutfak, yenileme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir