Reklamı kapat
Reklamı kapat
Ev dekorasyonları
Ev dekorasyonları

Garaj Aydınlatması Nasıl Seçilir veya Yükseltilir

Evinizdeki diğer odalar gibi, garajınız da iyi aydınlatmayı hak ediyor. Çoğumuz garajlarımızı ya arabalarımızı park etmek, malzemeleri depolamak ya da atölye olarak kullanmak için kullanırız, bu yüzden harika bir aydınlatma şarttır. Sadece uzayda kolayca gezinmenize yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda herhangi bir kötü düşme veya yaralanmayı da önleyecektir. Biraz garaj aydınlatması almayı düşünüyorsanız, piyasadaki çok […]

24 Ekim 2020 - 12:15 'de eklendi ve 82 kez görüntülendi. A+A-

Garaj Aydınlatması Nasıl Seçilir veya Yükseltilir

Evinizdeki diğer odalar gibi, garajınız da iyi aydınlatmayı hak ediyor. Çoğumuz garajlarımızı ya arabalarımızı park etmek, malzemeleri depolamak ya da atölye olarak kullanmak için kullanırız, bu yüzden harika bir aydınlatma şarttır. Sadece uzayda kolayca gezinmenize yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda herhangi bir kötü düşme veya yaralanmayı da önleyecektir.

Biraz garaj aydınlatması almayı düşünüyorsanız, piyasadaki çok sayıda seçenek sizi şaşırtabilir. Dahası, konu garaj aydınlatması olduğunda aramanız gereken şeyle de kafanız karışabilir. Bu kadar çok farklı boyut, parlaklık seviyesi ve özellik ile nereden başlıyorsunuz?

İlişkili: Eviniz için En İyi 5 Garaj Isıtıcısı – İncelemeler ve Satın Alma Rehberi

En İyi Garaj Aydınlatmasına Yakından Bakış

Farklı şekiller

Öncelikle, bir fikrinizin olması gerekir. ne tür bir aydınlatma gitmek istersiniz. Var üç farklı tür – ortam, görev ve aksan. Ortam ışıklandırması genellikle zeminleri ve duvarları aydınlatmada harikadır, görev aydınlatması artan görünürlük ile yardımcı olur ve vurgulu aydınlatma garajda vurgulamak isteyebileceğiniz belirli eşyalara ışık tutmak için harikadır. Çoğu kişi floresan ışıkları seçecek olsa da, sadece belirli bir sıcaklığın altında çalışmadıklarını unutmayın, bu yüzden bunu dikkate almanız gerekir.

Parlaklık seviyesi

Ardından, şunu da yapmanız gerekecek parlaklık seviyesini bul Garaj aydınlatmanızın. Parlaklık seviyesi artık lümen cinsinden ölçülür ve ideal olarak en az 3.500 lümenli bir ampul istersiniz. Daha sonra, ev enerji faturalarınızdan biraz tasarruf etmek için enerji tasarruflu ampuller almayı düşünmelisiniz. LED ampuller genellikle cıva içermedikleri veya zararlı UV ışınları yaymadıkları için gitmenin yoludur.

Dikkate almanız gereken bir sonraki şey, renk oluşturma indeksi (CRI). Garajınızda çalışma alanınız varsa bu özellikle önemlidir. CRI, ahşap boya veya üzerinde çalıştığınız diğer herhangi bir işin gerçekçi renklerini göstermenize yardımcı olacaktır. Ampullerin CRI değeri en az 85 ve üzeri olmalıdır.

Kurulum

Son olarak, göz önünde bulundurmanız gereken son iki şey, ampullerin takılmasının kolay olup olmadığı ve ampulün genel kullanım ömrüdür. Söylemeye gerek yok, kurulumu kolay ve önemli sayıda yıl dayanabilen bir ampul iyi bir satın alımdır.

En İyi 15 Garaj Aydınlatma Seçenekleri

Burada, başlamanıza yardımcı olacak en iyi garaj aydınlatma seçeneklerinden bazılarına sahibiz. Ayrıntılara girmeden önce, işte garaj lambalarınızı satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı şeyler.

Galeride görüntüle

Listede ilk sırada bir LED aydınlatma platformu ortam aydınlatması sağlayan. Bunun için tavanınızın yüzeyine monte etmeniz gerekir ve mükemmel renkler sunar. Aynı zamanda uzun ömürlü, harika kalitede ve minimumdan az bakım gerektiriyor. Aydınlatma, eşit aydınlatma sağlayan ve dekoratif bir plastik uç kapak ile birlikte metal muhafaza ile yapılan beyaz bir akrilik difüzör ile birlikte gelir. Son olarak, bu ışık çevre dostudur, düşük maliyetlidir ve Energy Star sertifikasına sahiptir. Işığın 10 yıla kadar harika sonuçlar vermesi bekleniyor ve satın aldığınız ürün ayrıca 5 yıllık sınırlı garantiyle birlikte geliyor.

İlişkili: Günümüzün İyi İşleyen Evi için En İyi Garaj Kapısı Açıcıları

Galeride görüntüle

Bu ışık herhangi bir garaj alanı için harika – özellikle atölyenizin biraz aydınlatılmasına ihtiyacınız varsa. Satın aldığınızda ihtiyacınız olan tüm montaj aksesuarlarına sahip olacaksınız ve bir yüzeye monte etmeyi veya ışığı askıya almayı seçebilirsiniz. Herhangi bir profesyonel yardıma ihtiyacınız yoktur ve bu ışığı kendi başınıza kurabilirsiniz ve LED ışığını kolayca açıp kapatmak için bir çekme zinciri anahtarı ile birlikte gelir. Ayrıca, çeşitli ışıkları birbirine bağlayabilmeniz için bir konektörü vardır ve Energy Star sertifikalıdır ve aynı zamanda yüksek kalite ve verimlilik için endüstri standartlarını karşılar.

Galeride görüntüle

Enerji tasarrufu konusunda harika bir ışık istiyorsanız, bu sizin için ideal bir satın alımdır. İle yapıldı yüksek kaliteli ve enerji tasarruflu LED elektrik tüketimini% 50’den fazla azaltan çipler – elektrik faturanızda tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca, alacakaranlıkta ve şafakta ışığın otomatik olarak kapandığı alacakaranlıktan şafağa denen benzersiz bir işlevi vardır. Bu işlevi etkinleştirmemeyi tercih ederseniz, fotoseli bir aksesuarla da kapatabilirsiniz. Bu ışığın montajı kolaydır ve hem yuvarlak hem de kare direklerde yapılabilir. Ayrıca 10V’a kadar dimmerlerle uyumludur ve 50.000 saate kadar ultra uzun kullanım ömrüne sahiptir.

İlişkili: Şimdiye Kadarki En İyi Garaj İçin Garaj Dolapları ve Diğer Depolama İpuçları

Galeride görüntüle

Bu dükkan ışığı mükemmel aydınlatma sağlar ve sizin rahatınız için tamamen eller serbesttir. İçine entegre bir hareket sensörü vardır, böylece garaj ışığı hareket olduğunda otomatik olarak açılır. Yüksek bölme, enerji tüketimini azaltırken aynı zamanda evinizin güvenliğini ve güvenliğini artırmaya yardımcı olur. Işığın kurulumu da kolaydır ve doğrudan tavana monte etmeyi veya uçak kablolarıyla asılmasını seçebilirsiniz. Işığın kendisi 5.000 lümen üretir, Energy Star sertifikalıdır ve ayrıca nemli yerler için uygundur.

Galeride görüntüle

Bu ışıklar, her biri gibi garajınız için harika 2.200 lümen LED ışık sağlar 4.000k renk sıcaklığında. Ayrıca, 9 taneye kadar armatürü birbirine bağlamanıza izin veren bir konektör ile birlikte gelir. 25.000 saate kadar sürecek ve sizi 20 yıldan fazla koruyacak. Kolay bir eklenti ile kurulum çocuk oyuncağıdır ve karmaşık kablolama gerekmez. Aynı zamanda ETL derecelidir ve neredeyse hiç ısı yayılmaz ve minimum elektrik kullanır. Satın aldığınız ürün ayrıca 5 yıllık garantiyle birlikte gelir.

Galeride görüntüle

Eğer öyleysen parlak aydınlatma aramak, bu ışıklar 4.200 lümen ışık ürettiği için sizi zorladı. Kurulumu kolaydır ve bir askılı montaj veya yüzey montajı ile kurmayı seçebilirsiniz. Satın aldığınız güç kablosuyla 4 parçaya kadar ışık da bağlanabilir. Ayrıca kolay kullanım için bir çekme kordonu açma / kapama düğmesine sahiptir ve dayanıklılık için kompozit alüminyumdan yapılmıştır. Ayrıca, herhangi bir sorun çıkması durumunda harika olan, satın aldığınızda 5 yıllık bir garanti kapsamına alınacaksınız.

Galeride görüntüle

Bu ışıklar her garaj için idealdir. Tek yapmanız gereken, ışıkları asmak için birlikte verilen geçmeli bağlantıları kullanmak ve açmak için fişi takmak olduğu için kurulumu kolaydır. Her biri bireysel ışık ayrıca 2.200 lümen parlaklıkla birlikte gelir ve elektrik faturanızdan tasarruf etmenize yardımcı olmak için minimum güç tüketir. Işıkları bağlamak isterseniz, satın aldığınız ürünle birlikte gelen bağlantı kablolarıyla birlikte bu ışıklardan en fazla 8’ini bağlayın. Ayrıca, herhangi bir sorunla karşılaşırsanız hızlı değiştirmelerle 3 yıllık sınırsız garantiye sahipsiniz.

Galeride görüntüle

Garajınızı aydınlatın 4.400 lümene kadar parlaklık yayan bu ışıklarla. Bu yüksek kaliteli profesyonel ışıklar, herhangi bir alanda herhangi bir kamaşma olmadan hem eşit hem de tutarlı aydınlatma sağlayacaktır. Aynı zamanda minimum güç tüketirler ve hem enerji açısından verimli hem de uzun ömürlüdürler. En az 50.000 saat dayanacak yüksek kaliteli LED çiplerden yapılmıştır. Işıkların kendileri soğuk haddelenmiş çelikten yapılmıştır, böylece erozyon, paslanma, çürüme ve daha fazlasının çok az veya hiç olmayacağından emin olabilirsiniz. Bu ışıklar yüzeye monte edilebildiği için montajı kolaydır ve ayrıca ihtiyacınız olan tüm aksesuarlara sahip olursunuz. Güvenliğiniz için, bu ışık ayrıca cıva, UV, kızılötesi ve diğer zararlı radyasyon içermez. Herhangi bir şey ters giderse, 5 yıllık bir garanti kapsamındasınız.

Galeride görüntüle

Bunlar en beğenilen LED ışıklar garajınız için mükemmeldir. Her ürün, optimum performans ve güvenlik açısından test edilmiş ve en yüksek standartlar uygulanmıştır. Elektrik faturanızın maliyetini en aza indirmek için Energy Star sertifikalıdır ve her ışık 4.000 lümen parlaklık üretir. 4 adede kadar ışığı birbirine bağlayabilirsiniz ve kurulum basittir. Satın alma işleminize dahil olan montaj donanımı vardır ve ışıkları doğrudan tavana monte etmeyi veya anında parlaklık için askıya almayı seçebilirsiniz. Endişelenmenize gerek olmayan herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, satın alma işleminiz 7 yıllık garanti ile gelir ve ayrıca bilgili destek uzmanlarına erişiminiz olur.

Galeride görüntüle

Bunlar hareket sensörü garaj ışıkları ışıklarını manuel olarak açıp kapatmak isteyenler için mükemmeldir. Hareket sensörü yüksek hassasiyete sahiptir ve hareket algıladığında ve yaklaşık 30 saniye sürdüğünde ışık otomatik olarak açılır. Işıkların üzerindeki LED paneller ayarlanabilir ve bunları döndürebilir ve aydınlatmaya ihtiyaç duyduğunuz alana göre açıyı ayarlayabilirsiniz. Her ışık ayrıca 6.000 lümen yayar ve yapmanız gereken tek şey garaj ışığını vidalamaktır – kesinlikle hiçbir alet gerekmez! Ayrıca enerji tasarrufu sağlayan bir LED çipi vardır ve alüminyum alaşımlı ışık kafaları yüksek sıcaklık direncine sahiptir ve en az 50.000 saat çalışacaktır. Ayrıca satın alma işleminizle birlikte 2 yıllık koşulsuz garantiniz var ve herhangi bir sorununuz varsa, şirket size otomatik olarak yenisini gönderecek.

Galeride görüntüle

Bu ışıklar 2.320 lümen parlaklık üretir ve 85+ CRI derecesi – aydınlatma için mükemmel garaj alanınız. Bu ışıklar titizlikle test edilmiştir ve kalite performansı sağlaması garanti edilmektedir ve ulusal olarak kabul edilmiş güvenlik gereksinimlerini karşılamaktadır. Yaklaşık 45.000 saat dayanırlar ve kırılmaz alüminyum alaşımdan yapılmıştır. Kurulum için, bu ışıklar çift enerjilidir ve bu nedenle basit bir doğrudan kablo kurulumuna ihtiyaç duyacaktır. Satın alma işleminiz ayrıca 5 yıllık garantiyle birlikte gelir, bu nedenle ürün bu süre içinde size herhangi bir sorun çıkarsa, otomatik olarak ücretsiz bir yedek alırsınız.

Galeride görüntüle

Bunlar LED çalışma lambaları 5.500 lümen yayar parlaklık ve garaj alanınıza harika bir ektir. Açma / kapama düğmeli bir güç kablosuna ve standart bir fişe sahip olacaksınız, böylece ışığınızı soketi olan herhangi bir yere kolayca takabilirsiniz. Aynı zamanda enerji tasarrufu sağlar ve radyasyon, kurşun, cıva veya diğer zararlı unsurlar içermeyen çevre dostu bir üründür. Gerekirse ışığınızı yukarı ve aşağı ayarlamayı seçebilir ve ayrıca 360 derece döndürülebilir. Bu ışıklar aynı zamanda su geçirmezdir, ısıyı verimli bir şekilde dağıtabilir, dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür.

Galeride görüntüle

Gerçekten parlak bazı garaj lambaları için bu harika bir satın alma. Bunlar ışıklar 6000 lümen yayar Parlaklık ve en kaliteli LED’ler ile yapılmıştır. Kurulum kolaydır, tek yapmanız gereken ışığı vidalamaktır ve kurulumda yardımcı olması için bir uzman tutmanıza gerek yoktur. Bu ışıklar da ayarlanabilir, böylece tercih ettiğiniz herhangi bir yöne 90 derece veya 360 derece döndürebilirsiniz. Bu ışıklar ayrıca dayanıklılık için birinci sınıf bir alüminyum alaşımlı malzemeden yapılmıştır ve 50.000 saatten fazla dayanabilir. Işıklarınızla ilgili herhangi bir sorununuz varsa, üç yıllık garanti ile birlikte şirketin müşteri hizmetlerine erişebilirsiniz.

Galeride görüntüle

Bunlar süper parlak yüksek defne LED ışıkları tam olarak garajınız için ihtiyacınız olan şey. 2.000 lümen parlaklık yayar ve hem enerji tasarrufu sağlar hem de uzun ömürlüdür. Hepsinden iyisi, bu ışıklarla bu sorunla karşılaşmayacağınız için yanıp sönen ışıklar hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak. Ayrıca, ısıyı verimli bir şekilde dağıtmak için yüksek teknoloji ürünü bir 3B ısı akış kanalı tasarımı ile özel olarak inşa edilmiştir. Işıklar ayrıca su geçirmezdir ve kolay kurulum için kanca ve braket montaj tasarımına sahiptir. Aynı zamanda enerji tasarrufu sağlar ve elektrik tüketiminde% 80’e varan tasarruf sağlayabilir – elektrik faturanız için bir bonus.

Galeride görüntüle

Çoğu ışık sadece bir aydınlatma noktası varBu ışığın 5 farklı aydınlatma noktası vardır ve 7500 lümen üretir. Tüm bu ışıklar standart bir tavan aydınlatma armatüründen güç alır ve garajınızın tüm alanını aydınlatır. Kurulum çocuk oyuncağıdır ve elektrik işi gerektirmez. Işık ayrıca, en karanlık ortamlarda bile hareketi algılayan hassas bir hareket etkinleştirme özelliğine sahiptir. Işıklar ayrıca 360 derecelik bir hareketle kolayca ayarlanabilir ve odadaki gölgeleri azaltırken daha iyi görünürlük elde edersiniz.

Alt çizgi

Gördüğünüz gibi, doğru garaj aydınlatması için alışveriş yapmak zor olmak zorunda değil. Sadece alanınız için hangilerinin işe yarayacağını bilmelisiniz. Nasıl çalıştıklarını ve bütçenizin ne olduğunu anlamak, başlamanıza yardımcı olacaktır. Umarız öneri listemiz aradığınızı bulmanıza yardımcı olur. Yorumlarda bize bildirdiğinizden emin olun!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Garaj Yapma Maliyeti Garaj Yapma Maliyeti

1, 2, 3 araba tasarımları dahil bir garaj inşa etmenin maliyeti hakkında bilmeniz gereken her şey.Pek çok insan için, en iyi hayatı yaş...

Standart Araba  Garaj Boyutları Standart Araba Garaj Boyutları

Araba Garaj Boyutları Gerçekten ne kadar büyük bir garaja ihtiyacınız var? Hangi büyüklükteki garajın en iyisi olduğuna karar verirken,...

Garaj Yenileme Fikirleri Resimlerden Önce ve Sonra Garaj Yenileme Fikirleri Resimlerden Önc...

Bu galeri, daha organize olmaya yardımcı olmak için garaj yenileme fikirlerine odaklanıyor. Raflar, saklama dolapları ve askılar dağını...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
4
SON EKLENEN HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak ki...

Bulaşık makinesi kapağı kapanmıyor. Bulaşık makinesinde bir ...

Samsung bulaşık makinesi hata kodları Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung bulaşık makinesi hataları Samsung bulaşık makinesind...

Tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım Tv sinyal yok diyor ne ya...

TV’niz “Sinyal Yok” diyorsa ne yapmalısını...

Bebeklik döneminde gelişim Bebeklik döneminde gelişi...

Bebeklik döneminde gelişim çocukluk nedir? Çocukluk ,&n...

Bebeklik döneminde gelişim ve eğitim Bebeklik döneminde gelişi...

Yüksek Kaliteli Erken Çocukluk Eğitimi Güçlü Bir Arkansas iç...

Hobi bahçe düzenlemesi Hobi bahçe düzenlemesi

Neden bir hobi olarak bahçeyi seçmelisiniz? İnsanlar, özelli...

Kum beji rengi boyalı evler Kum beji rengi boyalı evl...

Bej ile Uyumlu 16 Renk Birçok insan bej renginin yavan ve sı...

En yeni müstakil ev bahçe dekorasyonu En yeni müstakil ev bahçe...

Dekorasyon: iyi fikirler, düşük maliyet ve az zaman ile bahç...

Son trend mutfakta kahve köşesi Son trend mutfakta kahve ...

Mutfakta kahve köşesi ya da çay ya da her ikisi için küçük b...

Arduino nedir ve ne işe yarar Arduino nedir ve ne işe y...

Arduino nedir? Arduino , yeniden programlanabilir bir mikro ...

Dekorasyon
5
Çocuklar HABERLERİ