Garajlı ev, üç yatak odası ve 250 metrekarelik Ücretsiz Ev Planları

Bugün size garajlı başka bir evin planlarını getiriyorum. Garaj veya garaj çok kullanışlı ve çok yönlü çok amaçlı bir alan haline geliyor mu? Bu özel tasarımda, her şeyden çok bir ev ofisi olarak görmeme rağmen, çeşitli kullanımlar için özel bir odamız da var.

düşük seviye

Zemin kat planlarında cephenin ikiye bölündüğünü, sağda garajın, solda bir sundurma ve konut girişinin olduğunu görüyoruz. İçeri girer girmez kendimizi bir salon veya fuaye olarak hizmet veren bir koridorda buluyoruz. Sol tarafta bir ofis veya kütüphaneye dönüştürebileceğim bir esnek odamız var. Biraz daha geride bu katta banyo ve üst kata çıkmak için merdivenler var.

Bu evin sosyal alanı, açık konseptli bir ortam olarak bildiğimiz tek büyük bir oda. Sol tarafta oturma odası, ortada yemek masası alanı ve sağda mutfak alanı olarak tasarlanmış bir alan var. İkincisi çok büyük ve üzerinde çalışmak çok rahat olmalı. Bu ortamdan bizi dışarıda bir oturma odası olarak kullanmaya davet eden büyük bir galeriye erişimimiz var.

üst kat

Üst kat oldukça iyi dağılmış durumda, bazen gördüğümüz uzun ve dar koridorlarımız yok. Ortada banyoyu ve çamaşır odasını üç yatak odası arasında dağıtan bir salonumuz var. Özel bir söz, devasa banyosu ve büyük gömme dolabı ile ana süiti hak ediyor.

Ne düşünüyorsun? Bu planları beğendin mi?