Gizli alanlara sahip üç ev

Bugün gönderimizi küçük daireler size boşluk eksikliğinin gizli unsurlarla çözüldüğü ve şeylerin göründüğü gibi olmadığı 3 ilginç daire gösteriliyor ;-).

Ve kullanmanın yanı sıra çok işlevli mobilyalar ve açık tonlar tarafından kullanılan en karakteristik tuşlardan biri dekoratörler e iç mimarlar alanı “sanal olarak” genişletmek, SİPARİŞ: Eşyaların görünmediği düzenli bir iç mekan, gözlemlediğimizin düz, pürüzsüz ve kesintisiz yüzeyler olduğu bir alan, gerçekte olduğundan daha büyük ve daha geniş olma hissi veriyor. İşte tam da bu 3’te elde edilen şey küçük daireler onlara gösterdiğimizi.

Üç vakaya tek tek bakalım!

1. Minimalist tasarım daire

Bu dikdörtgen, dar ve uzun dairede oturma odası katın bir ucuna, yatak odası / çalışma odası diğer ucuna yerleştirilmiş, uzun bir koridorla birbirine bağlanmış, dolap ve mutfağı eşit bölümlerde barındırıyor.

dekorasyon fikirleri

dekorasyon fikirleri

Tüm boşluklar birleştirilerek (aralarında ayırıcı bölmeler yoktur), mutfak başka bir oda hissini vermeyecek şekilde gizlenir. Üst dolaplarda bulunan beyaz giyotin kapılar pişirme sırasında yukarı kaldırılır ve kalan süre tezgaha yaslanana kadar indirilir, böylece bu alan fark edilmez.

dekorasyon fikirleri

Aynı şekilde koridorun her iki hattı boyunca yer alan yüksek dolaplar, buzdolabı, fırın ve diğer elektrikli cihazlar, aynı amaçla sökülebilir mobilya ve sürgülü kapı kombinasyonu ile gizlenmiştir.

dekorasyon fikirleri

Yatak odasında yatak, çalışma için kullanılan, arka alanda çalışma alanını destekleyen bir raf ile tamamlanan bir masa-başlık ile gizlenmiştir.

dekorasyon fikirleri

dekorasyon fikirleri

2. Her türlü konfora sahip 20 m2 stüdyo

Bu durumda, bir anne ve çocuğu için bir mini daire, tek ebeveynli bir ailenin ihtiyaç duyduğu her şeyi aynı alanda saklamak ve saklamak için bir yaratıcılık ve hayal gücü örneği haline gelir.

dekorasyon fikirleri

Bir yüksek yatak Görünür iki yüze dolapları ve çekmeceleri gizleyebileceğiniz bir blok oluşturmak için alt alandan yararlanmanıza olanak tanır. ek olarak merdivenler depolama alanı olarak hizmet veren birkaç çekmece bölmede saklanmak için yükselme.

dekorasyon fikirleri

mutfaktamamen mekana entegre, vitro ve vitroların gizlenmesini sağlayan katlama sistemine sahiptir. lavabo (katlanır musluklu) kullanılmadığında ve ayrıca mutfak çalışma alanı olarak hizmet vermektedir.

dekorasyon fikirleri

dekorasyon fikirleri

dekorasyon fikirleri

Yatakla aynı ahşaptan yapılmış bir blok içine entegre edilmiş sürgülü aynanın arkasına gizlenmiş bir banyo, içinde ne olduğunu göstermeyen mutfağın yanında yer almaktadır.

dekorasyon fikirleri

Son olarak bir kanepe, iki kişilik küçük bir yemek masasından oluşan oturma odası ofis ve duvardan sarkan bir TV, bunaltıcı olmadan bu alandan en iyi şekilde yaratıcı bir şekilde yararlanmanızı sağlar.

dekorasyon fikirleri

dekorasyon fikirleri

3. 25 m2’lik bir alanda hepsi bir arada

Bu minik apartman dairesinde mutfak, yatak odası, çalışma odası ve oturma odasını aynı mekanda bütünleştirmek, bunaltıcılık hissini önlemek için unsurları saklamak için kullanılmıştır. Duvardan başka bir mobilya parçası gibi gizlenen gizli bir kanepe / yatak ve sehpa bu katın güçlü noktalarıdır.

dekorasyon fikirleri

Mutfak alanı, daha yüksek bir düzlemde yer almaktadır. boşlukları bölve gizli kanepe / yatağı barındırmak için. Uzatılmış bir bar, bir tezgah veya çalışma alanının yanı sıra kahvaltı için bir yemek masası ve ofis olarak hizmet vermektedir.

dekorasyon fikirleri

Mutfağa giden merdiven, geceleri çift kişilik bir yorganla çift kişilik yatak haline gelen yastık ve koltuk minderlerini barındırmak için menteşeli kapaklı iki depolama alanını barındırmak için kullanılıyor.

dekorasyon fikirleri

dekorasyon fikirleri

dekorasyon fikirleri

Son olarak, mutfağın yanında bir ile ayrılmış küçük bir banyo vardır. Kayar kapı Işığın geçişine izin veren yarı saydam camdan yapılmıştır ve alanı genişletir.

dekorasyon fikirleri

Doğru mu hayal gücüyle küçük daireler alanı neredeyse ikiye katlayabilirler mi? Üzerinden: tinyhousepins.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir