Reklamı kapat
Reklamı kapat
Ev dekorasyonları
Ev dekorasyonları

Güzel Uyku için Geleceğin Yatağı makyaj masası

Bu Haber 22 Mart 2021 - 9:34 'de eklendi ve 107 kez görüntülendi.

Şilteler günlük rutininizin en önemli unsurları arasındadır. Tüm günlük çabalarımızı desteklemek için ihtiyaç duyduğumuz onarıcı uykuyu almamıza yardımcı olurlar. Geleneksel şilteler külfetli masraflardır – genellikle derin cüzdanları olanlar için ayrılmıştır. Tomorrow Sleep, lüks uykunun neye benzediğini yeniden hayal etmek için çalışan bir yatak şirketidir. Yine de uygun fiyatlı olmakla birlikte tüm gece konforu sağlamak için tasarlanmış en iyi hibrit yataklardan bazılarını yaparlar. Bu yatak markasını tanımak için biraz zaman ayırın ve daha iyi bir gece uykusu çekebilirsiniz!

FIRSAT: Yarın Uyku Yatağı Siparişinizden 125 Dolar İndirim Kazanmak İçin SODAFINE125 Kupon Kodunu Kullanın

Yarın Uykuyla Tanışın

Tomorrow Sleep, derin onarıcı uykuyu desteklemek için yataklarını sıfırdan tasarladı. Bunu yapmak için, bütün bir uyku sistemini üretmek için yıllarca araştırma ve geliştirmeye yatırım yaptılar. 40’tan fazla Sleep Scientist’e danışmışlar, 100’den fazla patente sahipler ve ürünlerine ABD merkezli devasa araştırma laboratuvarları tahsis ettiler. Yarın Uyku, uykunun çoğu insanın sandığı kadar basit olmadığını anlıyor. Doğal uyku döngülerini daha iyi desteklemek için uyku bilimindeki en son araştırmalar arasındaki noktaları birleştirmeye çalıştılar. Kaliteli uykunun, her biri vücudumuzun gece boyunca birkaç kez döngü yaptığı birkaç farklı aşama içerdiğini bilirler. Yarın Uyku bir bütün yarattı Toplamak uyku odaklı ürünlerin oranı en iyi hibrit yatak bugün piyasada.

Tomorrow Sleep Yatak İncelemesi
Yarın Uyku Yatakları, Tam Destek için Hibrit Hafızalı Köpük + Sarılmış Bobin Tasarımlarıdır

Yenilikçi Hibrit Yataklar

Her şeyden önce Tomorrow Sleep, bugün piyasadaki en yenilikçi yataklardan birini yarattı. Kapsamlı mühendislik ve onlarca yıllık yatak endüstrisi deneyiminin ürünüdür. Tomorrow Sleep Hybrid Yatak, en iyi iç yay tasarımının yanı sıra en son hafızalı köpük teknolojisinin bir birleşimidir. Sonuç, tamamen köpük şiltelerin yoğun ve sıklıkla aşırı ısınma deneyiminden kaçınırken yumuşak bir şekillendirme desteği sunar. Tomorrow Sleep yatakları, havanın daha özgürce akmasına izin vermekle kalmayıp aynı zamanda daha iyi ağırlık dağılımı sunan ayrı ayrı sarılmış bobinler kullanır. Geleneksel helezon yataklar, genellikle tek bir birim olarak hareket eden, birbirine örülmüş, birbirine geçmiş çelik garnitürlerdir – yatağın bir tarafında hareket etmek diğer tarafın da hareket etmesi anlamına gelir. Ayırıcı bobinler, bir bütün olarak şilte üzerinde daha az rahatsızlık sağlayan ağırlık sıkıştırmasına kişiselleştirilmiş yanıtlar sunar. Hafızalı köpüğün en üst katmanlarıyla birleştiğinde, bu yaklaşım pek çok endüstri içerisindeki kişi tarafından üstün bir yatak yapmanın yolu. Yani; Tomorrow Sleep’ten olanlar gibi hibrit yataklar, her iki dünyanın da en iyisini sunuyor – şekillendirici hafızalı köpük ve nefes alabilen bobinler.

Yarın Uyku Hafızalı Köpük Yastıklar
Tomorrow Sleep, Nefes Alabilir Hafızalı Köpük Yastığı İçeren Eksiksiz Uyku Ürünleri Serisi Sunar

Tüm Uyku Sistemi

Yarın Uyku, alıcıların bir yataktan beklemesi gerekenlerde devrim yarattı. Hibrit tasarımları, her türlü uyku stilini destekler ve tüm gece boyunca uykuyu destekler. Kaliteli dinlenmeye olan bağlılıklarını daha da artıran Tomorrow Sleep, yataklarını tamamlamak için eksiksiz bir uyku sistemi de geliştirdi. Bu, beklenebilecek birkaç öğeyi içerir; yastıklar, çarşaflar, yatak örtüleri ve yorganlar. Ek olarak, Tomorrow Sleep, uyku düzeninin izlenmesine yardımcı olmak için bir uyku izleme sistemi geliştirdi. Bu patentli teknoloji, gerçekte ne kadar iyi uyuduğunuzu anlamanıza yardımcı olmak için ücretsiz bir iO veya Android uygulamasıyla birbirine bağlanır. Çoğumuz, nihayet iyi bir gece uykusu alana kadar uyku ile ilgili sorunlarımızı bile tanımıyoruz. Aşağıda, Tomorrow Sleep’in harika uyku ürünlerinden bazılarının kısa bir özetini bulacaksınız.

Hafızalı Köpük Yastık

Bu yastık, toksin içermeyen bir deneyim sağlamak için CertiPUR poliüretan köpük ile tasarlanmıştır. Tüketiciler, evde sağlıklı ürünlerin önemine uyanıyor ve Tomorrow Sleep, mümkün olan en kaliteli ürünleri sunmaya kararlı. Bu, ozon inceltici, kurşun, cıva, formaldehit veya pthatlat olmadığı anlamına gelir. Evet, bunların hepsi piyasada dolaşan diğer şiltelerde ve yastıklarda bulunabilir. Bu yastık, gece boyunca tercihleri ​​değişse bile, herhangi bir uyuyan kişinin tercihlerini karşılamak için çift taraflı destek sağlamak üzere tasarlanmıştır! Yastığın bir tarafına dağılan ısı, sıcak ve rahatlatıcı bir deneyim sunar – diğer tarafı serin kalır. Bu yastık 5 yıl garantilidir.

Peluş Yastık

Hafızalı köpük yastıklar harikadır, ancak herkes için değildir. Daha yumuşak bir bulut benzeri deneyim arayanlar için Tomorrow Sleep, pelüş, hipoalerjenik kuş tüyü atlernatif yastık da geliştirdi. Bu yastık, hafızalı sünger ile aynı CertiPUR kalitesini sunar. Bunun gibi pelüş yastıklar genellikle ek boyun desteği arayanlar tarafından tercih edilir – biraz daha fazla hacim sunarlar. Bu yastık, olağanüstü rahat bir deneyim sunmak için% 100 DACRON MEMORELLE ile doldurulmuştur. Bu yastık 3 yıllık garanti kapsamındadır ve 100 gece ücretsiz deneme sunar.

Suprima Pamuk Çarşaf Takımı

Bir söz var; “Giysiler Adam Yapar.” Bu, modern tarih boyunca, dış giysilerin hem insanlar hem de nesneler üzerindeki etkisini aktarmayı amaçlayan bir ifade olarak devam etti. Tomorrow Sleep’in hibrit yatağı muazzam bir tasarım olsa da, genel deneyimi vurgulamak için ipeksi pürüzsüz çarşaflara sahip olmanın önemini anlıyorlar. Düşüncesiyle çarşaflar iyi yapabilir yatak, Tomorrow Sleep,% 100 ABD’de yetiştirilen ve 500 ilmekli “Prima” Cotton çarşaflardan oluşan bir seri geliştirdi. Bu çarşaflar, genellikle yalnızca ultra lüks tasarımcı serilerinin yaşadığı lüks deneyimi sunar. Bu sayfalar 3 yıllık garanti kapsamındadır.

Yatak Koruyucu

Pek çok insan, yatak koruyucularının, yatağı ıslatabilecek çocuklar için koruyucu önlemlerden biraz daha fazlası olduğuna inanıyor. Gerçekte, bu fikir gerçeklerden daha uzak olamaz! Tomorrow Sleeps yatak koruyucu, vücut sıcaklıklarını gece boyunca daha soğuk tutmak için nemi vücuttan çekmeye yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Bunu, en önemli anlarda serin kalmana yardımcı olmak için tasarlanmış, nemi emen bir gömlek olarak düşünün. Bu yatak koruyucusu onlardan biri değil gevrek plastik şeyler de. Tomorrow Sleep, tüm uyku sistemini konfor ve performansı göz önünde bulundurarak tasarladı – yatak koruyucusu da bir istisna değildir.

Karartma Perdeleri

Tomorrow Sleep, uykunun arkasındaki bilime dair derin anlayışlarını ifade etmek için, ürünlerinin genel deneyimini tamamlamaya yardımcı olmak için karartma perdeleri tasarladı. Bu perdeler, vücudumuzun doğal uyku mekanizmalarını tetiklemeye yardımcı olmak için gereken düşük ışıklı bir ortam sağlamaya yardımcı olur. Bu, vücudun yavaşça gevşediği ve daha onarıcı derin uyku döngüleri için hazırlandığı uykunun ilk aşamalarını desteklemeye yardımcı olmak için çok önemlidir. Bu karartma perdeleri, uyku sistemlerinin bir parçası olarak gelir ve her alanın estetik kaygılarını gidermeye yardımcı olmak için çeşitli renklerde sunulur.

Tomorrow Sleep Yatak Malzemeleri
Tomorrow Sleep’in Hibrit Yatağı Eksiksiz Rahatlık ve Nefes Alabilirlik için Birkaç Katman İçeriyor

Garantiler ve Garantiler

Hiçbir ürün gerçekten üreticiden uygun bir garanti olmaksızın tamamlayın. Geliştirmeye ne kadar dikkat edilirse verilsin, her zaman öngörülemeyen sorunlar vardır. Kaliteli bir yatak markasının işareti, kişisel tercihlere uyum sağlaması, ürünlerinin arkasında durma istekliliği ve tüm satın alma sürecini olabildiğince dostça hale getirme konusundaki kararlılığıdır. Yarın Uyku bu kaygıları alır ve görev bilinciyle giderir. Tüm ürünleri, UPS karayolu ile Amerika Birleşik Devletleri’nde ücretsiz gönderilir. Yatakları, nakliye, taşıma ve konumlandırma için inanılmaz derecede küçük bir kutuya vakumla kapatılmıştır. İşleri basitleştirmek için Tomorrow Sleep, 100 günlük para iade garantisi sunuyor. her uyku sistemi programlarında ürün. Bu, yatağı tıpkı bir yastığı iade edebileceğiniz gibi, denemeden 99 gün sonra iade edebileceğiniz anlamına gelir. Her ürünün biraz farklı bir garantisi vardır, ancak şilte tam 10 yıl garantilidir.

Tomorrow Sleep Yatak İncelemesi

Son düşünceler

Genel olarak, Tomorrow Sleep Hybrid yataktan çok etkilendik ve beraberindeki uyku sistemi ürünlerinden de aynı derecede etkilendik. Tomorrow Sleep, mevcut yatak markaları arasında memnuniyetle karşılanan bir varlıktır ve modern bir tüketicinin taleplerini karşılamaya yardımcı olmak için onlarca yıllık endüstri deneyimini beraberinde getirir. Benzersiz doğrudan tüketiciye satış modelleri, mümkün olan en uygun fiyatlandırmayı sağlar. Bu yatak kalitesi, tarihsel olarak yalnızca binlerce harcama yapmak isteyen lüks alıcılar için ayrılmıştır. Tomorrow Sleep, nispeten yeni bir yatak markası olsa da, olağanüstü yorumlar alıyorlar. Yataklarına ve ürünlerine daha yakından baktıktan sonra onlar hakkında söylenecek sadece güzel şeyler bulduk.

Yarın Uyku İnceleme Sanatı

Yarın Uyku, bir yatak şirketinden beklememiz gerekenleri değiştirmeye çalışıyor. Çeşitli yumuşak ve sıkı yatak seçenekleri, hibrit yatak tasarımlarını tamamlamaya yardımcı olur. Yatakları, sektördeki onlarca yıllık deneyimin bir ürünüdür ve doğrudan tüketiciye satışlarda daha iyi bir lüks seçenek bulmak zordur.

Bu web sitesi, sitelere reklam vererek ve Amazon.com’a bağlanarak reklam ücreti kazanmaları için bir yol sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır. Bu tür hizmetler hakkında daha fazla bilgi için Ortaklık Açıklamamızı okuyun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
4
Dekorasyon
Çocuklar HABERLERİ
Ev Tasarımları HABERLERİ
Son trend mutfakta kahve köşesi Son trend mutfakta kahve ...

Mutfakta kahve köşesi ya da çay ya da her ikisi için küçük b...

Modern balkon perdeleri Modern balkon perdeleri

BALKON PERDELERİ: GÜNCEL VE MODAYA UYGUN DEKORASYON FİKİRLER...

En İyi İlham Kaynağınız İçin  8 Ev Sineması Fikri En İyi İlham Kaynağınız İ...

Sinemalarda film izlemeyi sever misin? Ama yoğun programınız...

Evinizi Etkileyecek 9 Güzel Bohem İç Dekorasyon Fikirleri Evinizi Etkileyecek 9 Güz...

‘Boho tarzı’ terimini hiç duydunuz mu? Gerçekten...

12 Çarpıcı  Çamaşır Odası Tasarım Fikri 12 Çarpıcı Çamaşır Odası...

Küçük veya küçük bir ev, sahibinin her bir odayı bölmede dah...

5