Reklamı kapat
Reklamı kapat
Ev dekorasyonları
Ev dekorasyonları

İç mekanları Origami ile dekore etmek için 30 fikir

Bu Haber 06 Aralık 2020 - 21:53 'de eklendi ve 6 kez görüntülendi.

Bugün sizlerle çok sevdiğimiz tüm makaleleri paylaşmak istiyoruz. dekor kendi kendine yapılan veya son zamanlarda bilinen şey DIY (kendiniz yapın), şüphesiz bunu yapmanın en ucuz yollarından biri bir iç tasarım ve kesinlikle en eğlenceli olanlardan biri. Bu sefer sana gösteriyoruz origami ile süsleme fikirleri.

Japon kağıt katlama sanatı Japonya’da aslında yapıştırıcı kullanmadan kağıttan çeşitli şekiller yapmak için kullanılan bir tekniktir (nihai sonuç ancak içinde yapılan farklı kıvrımlar ile elde edilir). Burada onu hep olarak bildik Japon kağıt katlama sanatı ve eğlence için kullanılırken, Japonca ifade daha çok dini veya Zen ile ilgili amaçlarla ilgilidir.

Size söylenecek ilginç bir gerçek olarak, kelime “veya“, Bu da katlamak anlamına gelir ve”Biz“, Kağıda çevirir. İkincisi “oyunBugün kullanılan kelimeden sonuçlanıyor.

Origami ile flora unsurlarından faunaya, mitolojik hayvanlara veya yıldız motiflerine kadar her türlü figürü yapabilirsiniz. Kısacası, bizi çevreleyen veya başımıza gelen her şey.

Aynısı dekorasyon blogu size bir keresinde nasıl olduğunu gösteriyoruz Japon kağıt katlama sanatı onun için ilhamın sonucuydu iç dizayn bir ofis Bu sanata özgü ama ahşaptan yapılmış formları kullandılar. Ancak bugün size gösteriyoruz dekorasyon fikirleri bu teknik ile en geleneksel kullanım şekli olan, yani her türlü renkte kağıt kullanılmasıdır.

İç mekanda kağıt figürlerin nerede kullanılacağına dair bazı örnekler görelim:

1. Duvarda

Rakamlar bir şekilde düzenlenebilir geometrik figür bir tablo veya duvar boyunca dağılmış gibi bir büfe veya konsolda, örneğin kelebekler. Farklı renkler de kullanılır ve dekorasyonun geri kalanıyla birleştirilirse, tamamen bütüne entegre edilecektir.

2. Lambalar

Kağıt şu şekilde kullanılabilir: Asılı lamba, sadece eklemeniz gereken kablo ve bir ampul. Tasarım istediğimiz kadar çeşitli olabilir ve avantajı istediğimiz rengi kullanabilmemizdir. Ayrıca değiştirilmesi kolaydır, bu da dekorasyonu oldukça hızlı bir şekilde değiştirmemizi sağlar.

3. Tavandan asılı

Basit ama güçlü seçenek. Figürlerin asılması için şeffaf naylon iplik kullanılması tavsiye edilir. tavan, böylece havada yüzüyormuş gibi görünürler.

4. Çocuk cep telefonları

Şekillerin üzerine yerleştirmek için asıldığı bir yapı oluşturmak için origami kullanabiliriz. beşik. Önceki seçeneğin aksine, bu durumda figürleri asmak için renkli ipler kullanılabilir, örneğin bunlarla aynı tonda, böylece set daha çarpıcı olur.

5. Flores

Bakacak elleriniz yoksa flores ya da çiçek dekorasyonunu sürekli yenilemek istemiyorsanız, her zaman güzel bir çiçek için kendi kağıt çiçeklerinizi yapabilirsiniz. vazo süslemek için.

6. Perdeler / Bölücüler

İçin çok fazla iki alanı görsel olarak ayırın Bir pencereyi dekore etmeye gelince, tavandan veya pencereden sarkan birkaç figürün iplikle birleşimi çok özgün bir etki yaratır. İç mekanınızı tasarlarken farklı bir seçenek.

Kısacası, isterseniz DIY Kağıt üzerinde çalışma ve bazılarını kullanma fırsatını kaçıramazsınız. origami ile süsleme fikirleri size gösterdik. Size birkaç ilham verici resim bırakıyoruz. Eğlen!

Origami ile süsleyin

Origami ile süsleyin

Origami ile süsleyin

Origami ile süsleyin

Origami ile süsleyin

Origami ile süsleyin

Origami ile süsleyin

Origami ile süsleyin

Origami ile süsleyin

Origami ile süsleyin

Origami ile süsleyin

Origami ile süsleyin

Origami ile süsleyin

Origami ile süsleyin

Origami ile süsleyin

Origami ile süsleyin

Üzerinden: | decorando.org | kireei.com | malangahechoamano.files.wordpress.com | mismatescamortru.blogspot.com | origamizate.blogspot.com | petit-on.com | pinterest.com | sopamueblesyobjetos.blospot.com | zankyou.terra.ar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
4
Dekorasyon
Çocuklar HABERLERİ
Ev Tasarımları HABERLERİ
Modern balkon perdeleri Modern balkon perdeleri

BALKON PERDELERİ: GÜNCEL VE MODAYA UYGUN DEKORASYON FİKİRLER...

En İyi İlham Kaynağınız İçin  8 Ev Sineması Fikri En İyi İlham Kaynağınız İ...

Sinemalarda film izlemeyi sever misin? Ama yoğun programınız...

Evinizi Etkileyecek 9 Güzel Bohem İç Dekorasyon Fikirleri Evinizi Etkileyecek 9 Güz...

‘Boho tarzı’ terimini hiç duydunuz mu? Gerçekten...

12 Çarpıcı  Çamaşır Odası Tasarım Fikri 12 Çarpıcı Çamaşır Odası...

Küçük veya küçük bir ev, sahibinin her bir odayı bölmede dah...

Tuğla duvarlar ve alçıpan duvarlar arasında seçim yapma Tuğla duvarlar ve alçıpan...

Müşterilerimiz birçok durumda evlerini tuğla duvarlarla mı y...

5